Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

jaja sobie robisz czy poważnie pytasz? :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci, że to bardzo ciekawy pomysł z MMI :kox: a gdzie wrzucić? dobre pytanie, pod klimatronik pewnie nie wejdzie, może pod podłokietnik? :eusathink:ale to z kolei obsługa byłaby niewygodna.. chyba, że byś spróbował jakoś wyrezać tunel z B8? :naughty: a od czgo byłoby MMI?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaja sobie robisz czy poważnie pytasz? :facepalm:

Jak bym wiedział to bym nie pytał:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci, że to bardzo ciekawy pomysł z MMI :kox: a gdzie wrzucić? dobre pytanie, pod klimatronik pewnie nie wejdzie, może pod podłokietnik? :eusathink:ale to z kolei obsługa byłaby niewygodna.. chyba, że byś spróbował jakoś wyrezać tunel z B8? :naughty: a od czgo byłoby MMI?

Mlody teraz reza podsufitke w alce to moze tam by ta MMI upchal :polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema , co wy na to ?????

Robić dach na czarno ????

Sory za jakość , robione kalkulatorem ....

SNC_120526_210457.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uwzam ze czarny dach pasuje tylko do bialego auta,tak samo nie pasuje bialy dach do czarnego auta o czym sie przekonalem sam :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uwzam ze czarny dach pasuje tylko do bialego auta,tak samo nie pasuje bialy dach do czarnego auta o czym sie przekonalem sam :kwasny:

coś w tym jest :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

David , Badboy dzięki za opinie - może inny kolor ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

David , Badboy dzięki za opinie - może inny kolor ????

ja bym dachu nie ruszal,jezeli to Twoja na zdjeciu to bym ramke grilla dal w czern i moze ten chrom wogol szyb w czern bo na srebrnym chrom "roznicy" nie robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to moja ... David nie głupi pomysł , ale relingi zostawić satynę ??? Nie będzie się gryzło ????

To może do kpl. lotki na drzwiach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to moja ... David nie głupi pomysł , ale relingi zostawić satynę ??? Nie będzie się gryzło ????

To może do kpl. lotki na drzwiach ?

grill najlepiej od S4 w czerni, ramki w czerni, ściema szybek i do tego lotki w czerń, po prostu aby to wszystko trzymało się kupy. Ja u siebie mam listwy s4 w czerni, ale z chromem wokół szyb po prostu nie pasuje to do całości, także jak wszystko to wszystko. Sam myślałem jeszcze nad obudowami lusterek w czarnym macie.

---------- Post dopisany at 00:38 ---------- Poprzedni post napisany at 00:37 ----------

no i do srebrnego czarny mat tylko i wyłącznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bad... czyli relingi też ?

relingi bym zostawił na sam koniec i zobaczył jak się to komponuje, jeśliby nie pasowało to zawsze można obkleić:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danke :decayed: może relingi zostawię satynę.... a dach na czarny mat bym też sieknoł do kpl. :kox: .

Powiem czemu się tak uparłem na czarny dach (dziś widziałem srebrnego passata w kombi z chrom pakietem ) z czarnym matowym dachem i na żywo robił robotę :slina:

---------- Post dopisany at 00:55 ---------- Poprzedni post napisany at 00:53 ----------

Pany , wale się na cyce .... dobranocka wszystkim :hi:, ale sugestie z Waszej strony odnośnie mojego zapytania mile widziane :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danke :decayed: może relingi zostawię satynę.... a dach na czarny mat bym też sieknoł do kpl. :kox: .

Powiem czemu się tak uparłem na czarny dach (dziś widziałem srebrnego passata w kombi z chrom pakietem ) z czarnym matowym dachem i na żywo robił robotę :slina:

ja dzisiaj białą S8 widziałem na białych 20" felgach, nie muszę chyba zbytnio komentować jak to wyglądało :shock3::slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to fakt ... S8 już mówi samo za siebie (reszty nie wspomnę ) :drool3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...