Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Ja u siebie przy okazji serwisu zapodałem komplet oryginalnych filtrów i napiszę tylko ,żeby się nie zrażać że są Made in China. Kiedyś zawsze jak kupowałem w serwisie były klepane w DE. Globalizacja postępuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Ja u siebie przy okazji serwisu zapodałem komplet oryginalnych filtrów i napiszę tylko ,żeby się nie zrażać że są Made in China. Kiedyś zawsze jak kupowałem w serwisie były klepane w DE. Globalizacja postępuje :)

32 funty za filtry (oleju , kabinowy i powietrza ) wszystkie ori z serwisu

+

45 funtów za olej MOTUL 505.01 SYNTHETIC MOTOR OIL 5W40 5 LITRE VW AUDI (sprawdzone źrudło)

=

77 funtów za wszystko ( po dzisiejszym kursie będzie to 398.51 zł ) --- czy to dużo czy mało jak bym kupił to w Polsce ?

No i teraz

-

60 funtów bo wymieniam sam

=

17 funtów na 0.7 Finlandii :wink:

Jak to się mówi i wilk syty i owca cała :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto mi powie czy jak mam zwykły wlacznik swiateł (bez literki na końcu) to włoże w to miejsce bez żadnych przeróbek i przekładanek kabli włącznik z funkcją auto??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszla za tyle?

Kolor chociaz taki sam?

:wink:

Nie wiem czy kumpla cena zrazi :decayed:

Tłumaczyłem mu że ORI czesci są w cenie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

400zł za klapę ze spojlerkiem jest jak najbardziej OK. Jak mu nie pasi to niech sobie położy 1,5k w ASO :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto mi powie czy jak mam zwykły wlacznik swiateł (bez literki na końcu) to włoże w to miejsce bez żadnych przeróbek i przekładanek kabli włącznik z funkcją auto??

Artur - mogłeś się trochę wysylić ;)

http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b6-b7-modul-centralnej-elektryki-wlacznik-swiatel-czujnik-swiatla-clh-138327/

Instalacja włącznika A (lub B) w instalacji LOW (MCE A, C i D):

Odpowiadając na kilka pytań, które dostałem na pw – aby założyć włączniki o zwiększonej funkcjonalności czyli ten z końcówką A lub B (auto) w przypadku gdy wcześniej używaliśmy przełącznika standardowego - wymagane będzie przełożenie pinów w kostce włącznika świateł. I tak aby uruchomić światła mijania, postojowe i pozycyjne (plus ze stacyjki) przekładamy pin 4 do 11. Aby podać stałe zasilanie dla świateł postojowych i pozycyjnych – przekładamy pin 16 do 14.

Zatem jeśli nie masz "wyjmaków" to spinka do włosów do łapy i jedziesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry ale ponowie pyatnie:

a kto mi powie czy jak mam zwykły wlacznik swiateł (bez literki na końcu) to włoże w to miejsce bez żadnych przeróbek i przekładanek kabli włącznik z funkcją auto??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry ale ponowie pyatnie:

a kto mi powie czy jak mam zwykły wlacznik swiateł (bez literki na końcu) to włoże w to miejsce bez żadnych przeróbek i przekładanek kabli włącznik z funkcją auto??

Artur - post wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak swoja droga po co czujnik z auto bez jego funkcjonalnosci?Ktora i tak bez CH/LH jest zadna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak swoja droga po co czujnik z auto bez jego funkcjonalnosci?Ktora i tak bez CH/LH jest zadna.

Tomku jest jedna - jak masz starty stary włącznik to wersja z AUTO w dobrym stanie też się nada nie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba tylko.

Przez 2 lata ani razu nie uzylem wlacznika w pozycji auto.

Bo niby po co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba tylko.

Przez 2 lata ani razu nie uzylem wlacznika w pozycji auto.

Bo niby po co?

Fakt - u nas ze względu na przepisy dot. świateł, zupełnie niepotrzebny gadżet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek a mam jeszcze jedno pytanie czy jak mam bez literki to tylko taki mogę włożyć.

A ten z auto ponoć jak się go zostawi na auto to odpala sam światła po upływie około 3sek. - jest taka możliwość bez czujnika zmierzchowego??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak włożysz coś innego niż masz (czyli z literką A, B, C lub D) to po prostu część świateł nie będzie działać... Zatem włożyć możesz ale aby światła zaczęły działać trzeba przekładać piny (nic strasznego).

Z tym załączeniem świateł w trybie AUTO - nie wiem czy to potwierdzone. Załóż i sprawdź - nic złego się nie stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie, wie ktos co to za progi sa? zderzak oettinger'a ale progi chyba juz nie...

http://img203.imageshack.us/img203/6339/img9128x.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje oryginalne numery audi/vw tych rzeczy do mojego samochodu:

Filtr oleju , kabinowy i powietrza .

Dzięki :hi:

074 115 562 - filtr oleju

8E0 819 439 - filtr kabinowy

4B0 819 439 C - filtr kabinowy z wkładem węglowym

06C 133 843 - filtr powietrza

Jeszcze raz dzięki :hi:

A czym się różni ten z wkładem węglowym od tego normalnego

Ten z wkładem jest droższy ale lepiej chroni przed smrodkiem spalin. Montuje się go przede wszystkim w autach z czujnikiem świeżego powietrza (dodatkowy przycisk na panelu klimy).

http://desmond.imageshack.us/Himg228/scaled.php?server=228&filename=czujnikjakosci.png&res=landing

a co daje to ze jeździmy z włączonym tym przyciskiem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...