Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Ja dałem 350 w ASO:decayed:

Z podstopnica?

nice- PUMKA jak odłożę w skarbonce odpowiednią sumkę puszczę Ci przelew i flaszkę:decayed::decayed:

Tak komplet promocja była wtedy. Teraz już chyba nie ma. Pytajcie Pablo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Poszukajcie u tego użytkownika:good: Robi myk z cenami netto niezły. Jak ktoś mu poda nip Europejski to mamy fele w cenie netto:kox:

Dobra oferta :good: jeszcze jak można kupić netto to już całkiem :kox:

---------- Post dopisany at 12:52 ---------- Poprzedni post napisany at 12:48 ----------

ciekaw jestem tylko jak z jakoscia tych felg ?

Pisze że ORYGINALNE, nie repliki, więc jakość dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisać to można wszystko, wątpie ze za 2300 dare-lm'y są oryginałem, moim zdaniem to jest replika, a jak jest w rzeczywistości to juz fachowcy się z pewnościa wypowiedzą. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dare kosztują mniej więcej 500 euro na ebay. Jakość podobno pozostawia wiele do życzenia na necie jest trochę zdjęć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisać to można wszystko, wątpie ze za 2300 dare-lm'y są oryginałem, moim zdaniem to jest replika, a jak jest w rzeczywistości to juz fachowcy się z pewnościa wypowiedzą. :kox:

Pisząc że są Oryginalne, myślę że koleś zdaje sobie sprawę że jeśli ktoś kupi i okażą się nie oryginalne będzie mu mógł kupujący zrobić koło d*py. Wątpię żeby był na tyle głupi, chociaz w tych czasach... :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tyle że ładnie wyglądają...

Trzeba bedzie poszukac czegos innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany czy dobrze myślę że jak klapa mi się czasem przycina to gdzieś się woda dostała i mikrostyk otwierania klapy wariuje? Blenda od lampek bagażnika już jest też ostro podmęczona i możliwe że woda weszła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dare kosztują mniej więcej 500 euro na ebay. Jakość podobno pozostawia wiele do życzenia na necie jest trochę zdjęć.

Też masz repliki:whistling: A po za tym kilku gości z forum lata na DARE. Niech się wypowiedzą:wink: Ale jak około 2tyś wychodzi za nowe 19` to już całkiem fajna cena:good: Rozwalają mnie te 3dsm co ma:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wandej Replica replice nie równa. Poczytaj sobie opinię o Dare a o tej firmie z której ja mam Felgi są troszkę rozbieżne.

Też chciałem brać Dare LM do siebie ale odpuściłem temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek dostałeś mojego sms-a? Jadę na śląśk i wieczorem dopiero w domu będe:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błąd airbag samemu nie zniknie jeżeli już sie zapisał w sterowniku:wink:

No i o taką odpowiedź chodziło :wink:

---------- Post dopisany at 16:13 ---------- Poprzedni post napisany at 16:09 ----------

David ma fele chyba z tej aukcji a jeździ po dziurawym Szczecinie i fele proste.

---------- Post dopisany at 16:15 ---------- Poprzedni post napisany at 16:13 ----------

Młody najlepszego!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek dostałeś mojego sms-a? Jadę na śląśk i wieczorem dopiero w domu będe:kwasny:

No nic nie zrobimy.

Bede czekal:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, modzicie co w tym 2013?! :decayed: U po wykonaniu lampek FULL LED INTERIOR przyszedł czas na lampy tylne... Zapraszam do oceny i sugestii :wink:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/b5fl-avant-us-wiecej-fotek-238707/index7.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też będę LED pakował w boczki i do wnętrza :decayed:

Ale to w przyszłym miesiącu chyba.

A jeszcze co tam wyszło...

Zrobiłem nastawy podstawowe climatronica i środkowy nawiew zaczął dmuchać wreszcie na AUTO, bo wcześniej dmuchał tylko jak dałem niższa temperature lub odpaliłem sam środkowy nawiew :wink:

A i usunąłem błąd airbaga i kontrolka zgasła także jednak dobrze podłączyłem kostkę :decayed:

Następny mod to chyba fotochrom, DRL + CLH i oświetlenie przestrzeni nóg :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...