Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja bym wymienił na czarne materiał speed tez z elektryką i blendami.

Niestety zmiana go nie interesuje bo mu to zostało po wymianie foteli jak kupił komplet... tylko leżą i się kurzą...

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Domin to daj na PW ile za te wsuwki i wysyłaj :wink:

Opublikowano
Domin to daj na PW ile za te wsuwki i wysyłaj :wink:

przestań:facepalm: do bukowiny wezme:grin: chyba ze sie pali to za 5 zeta powinno polecieć:grin:

Opublikowano
Czy ma ktoś może do sprzedania czarne poszycia foteli i kanapy z tyłu do b6 ? Zwykłe czarne naleśniki i nie chodzi mi o fotele, interesują mnie tylko materiały-poszycia:hi:

siedzisko kanapy w kolorku soul oddam za bronxa :wink:

Ja bym wziął nawet za flaszkę:decayed: Bo mam jakimś klejem zapaćkane i zejść nie chce:kwasny:

Ja nie mam ciśnienia na samo oparcie więc możesz śmiało zabierać. Ja potrzebuje cały komplet szmat czyli dwa fotele, oparcie i siedzisko najlepiej same szmaty.

Opublikowano
Czy ma ktoś może do sprzedania czarne poszycia foteli i kanapy z tyłu do b6 ? Zwykłe czarne naleśniki i nie chodzi mi o fotele, interesują mnie tylko materiały-poszycia:hi:

siedzisko kanapy w kolorku soul oddam za bronxa :wink:

Ja bym wziął nawet za flaszkę:decayed: Bo mam jakimś klejem zapaćkane i zejść nie chce:kwasny:

No problem z tym że odbiór osobisty w Mińsku :wink:

Opublikowano

Da się jakoś ustawić w RNS żeby randomo odtwarzało mi utwory? Irytuje mnie jak odtwarza wszystkie wg. alfabetu :kwasny:

Opublikowano

Niestety nie postarali się, tak jak z szybkim przewijaniem..

Tapnięte z SGS III

Opublikowano

A playliste pomieszaną wrzucić można?

Opublikowano

Playlisty czyta w formacie m3u

Tapnięte z SGS III

Opublikowano

Ostatnio pytałem sie w salonie vw to taniej wychodziło 480 chyba. Detal 570-560

Opublikowano
Da się jakoś ustawić w RNS żeby randomo odtwarzało mi utwory? Irytuje mnie jak odtwarza wszystkie wg. alfabetu :kwasny:
Oczywiście że da radę wchodzisz w mp3ctrl dolny lewy przycisk pod dużą gałką wybierasz na wyświetlonym kółku mix i hula:thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano
Niestety nie postarali się, tak jak z szybkim przewijaniem..

Tapnięte z SGS III

Jak nie, jak jest, tylko odtwarza utwory losowo z całej karty SD :whistling:

Opublikowano
Niestety nie postarali się, tak jak z szybkim przewijaniem..

Tapnięte z SGS III

Jak nie, jak jest, tylko odtwarza utwory losowo z całej karty SD :whistling:

Mnie się wydaje że chyba z danego folderu jak masz odpalony folder:whistling:
Opublikowano
Niestety nie postarali się, tak jak z szybkim przewijaniem..

Tapnięte z SGS III

Jak nie, jak jest, tylko odtwarza utwory losowo z całej karty SD :whistling:

Mnie się wydaje że chyba z danego folderu jak masz odpalony folder:whistling:

To nie winamp :decayed:

Opublikowano

Sprawdzę jeszcze bo miałem odpalony folder i wydawało mi się że przerzucają się utwory w tym folderze:whistling:

Opublikowano

No dobra, to znajdźcie jeszcze sposób na szybkie przewijanie bo przy tym można się zestarzeć... :wink:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano
No dobra, to znajdźcie jeszcze sposób na szybkie przewijanie bo przy tym można się zestarzeć... :wink:

Tapnięte z SGS III

No z tym to chyba nic się nie da zrobć:kwasny:
Opublikowano

ale jak to..... :wink:

już myślałem że jest jakaś nadzieja...

Tapnięte z SGS III

Opublikowano

za dużo wymagacie :P

Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.