Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tzn inaczej, u mnie nie ma nikogo w okolicy kto by mi to zrobił z głową.

Oki, napisałem do niego :)

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

łołoło. Fmic to nie taka łatwa sprawa. Nie oddawaj go byle panu Stasiowi co kiedyś coś spawał, a ostatnie co robił to płot...

Opublikowano
łołoło. Fmic to nie taka łatwa sprawa. Nie oddawaj go byle panu Stasiowi co kiedyś coś spawał, a ostatnie co robił to płot...

też dlatego się tutaj pytam :)

Opublikowano

Mistrzowie ma ktoś pogladowe zdjęcia jak by wyglądała srebrna B6 na czarnych kołach 18"-19" bo chcę moje pomalować ale nie wiem jak to będzie wyglądało:whistling:

Opublikowano
No rnsa ciężko za tysiaka wyrwać w idealnym stanie a listwy się już kupi:wink:

znajdź mi takie listwy za tysiaka to ci się odwdzięczę :naughty:

Dzisiaj takie kupilem ale niestety trafia do mojej B6 :decayed::grin::naughty:

---------- Post dopisany at 22:22 ---------- Poprzedni post napisany at 22:18 ----------

A moze ktos szuka carbonow do srodka?

Automat 2 din:wink:

Opublikowano
No rnsa ciężko za tysiaka wyrwać w idealnym stanie a listwy się już kupi:wink:

znajdź mi takie listwy za tysiaka to ci się odwdzięczę :naughty:

Dzisiaj takie kupilem ale niestety trafia do mojej B6 :decayed::grin::naughty:

farciarz :kwasny:

---------- Post dopisany at 23:31 ---------- Poprzedni post napisany at 23:27 ----------

chyba temat tych listw odstawię na dalszy plan , zastanawiam się nad podniesieniem mocy bo dowiedziałem się właśnie że mam tu w UK speca z polskim paszportem :decayed:, ciekawe na ile mój silniczek jeszcze stać :kox:

Opublikowano
Mistrzowie ma ktoś pogladowe zdjęcia jak by wyglądała srebrna B6 na czarnych kołach 18"-19" bo chcę moje pomalować ale nie wiem jak to będzie wyglądało:whistling:

IMO wygląda świetnie i idę w takim kierunku :wink:

popr5.jpg

Opublikowano

Nigdy mi ten czarny kolor nie podchodzil.

O ile jeszcze na postoju to wyglada OK t w ruchu jakbys na stalakach latal:grin:

Opublikowano

Wojtek podzielam twoje zdanie..przy szybkości czern feli zlewa sie z czernia opony i jest lipa moim zdaniem

Opublikowano
Kto z wlkp i okolic pomoże mi założyć FMICa za jakąś dobrą whisky lub whiskey? :)

to drugie to chyba jakaś samoróbka czyt. bimberek :kox:

Jaka samoróbka??:eusathink:

Jack Danielsa, Tullamore Dew, Bushmillsa uważasz za samoróbki? Już kiedyś się kłóciłem na ten temat z kimś, że i obie nazwy (whisky i whiskey) są poprawne:wink:

Opublikowano
Kto z wlkp i okolic pomoże mi założyć FMICa za jakąś dobrą whisky lub whiskey? :)

to drugie to chyba jakaś samoróbka czyt. bimberek :kox:

Jaka samoróbka??:eusathink:

Jack Danielsa, Tullamore Dew, Bushmillsa uważasz za samoróbki? Już kiedyś się kłóciłem na ten temat z kimś, że i obie nazwy (whisky i whiskey) są poprawne:wink:

Właśnie czekałem aż ktoś to napisze :)

Opublikowano

whisky - szkocka

whiskey - Irlandzka / Amerykańska:hi:

Opublikowano

Młody o łiski wspomniał i cisza w temacie- wszyscy poszli smakować?? :whistling:

:siema:

Plan na dzisiaj to motyl :-)

Opublikowano

:hi:

No rnsa ciężko za tysiaka wyrwać w idealnym stanie a listwy się już kupi:wink:

znajdź mi takie listwy za tysiaka to ci się odwdzięczę :naughty:

Dzisiaj takie kupilem ale niestety trafia do mojej B6 :decayed::grin::naughty:

farciarz :kwasny:

---------- Post dopisany at 23:31 ---------- Poprzedni post napisany at 23:27 ----------

chyba temat tych listw odstawię na dalszy plan , zastanawiam się nad podniesieniem mocy bo dowiedziałem się właśnie że mam tu w UK speca z polskim paszportem :decayed:, ciekawe na ile mój silniczek jeszcze stać :kox:

W sprawie listw odezwij się do siemian on handluje takimi rzeczami i wiem że wysyła też często części do UK.

Opublikowano

Kurfa lampy xenon od paska B5 wystawiłem na allegro i po godzinie za 450zł już poszły:decayed: Już jakiś rezacz z forum passata pewnie kupił:kox:

Opublikowano

KW jakiś zmęczony, H&R niekompletny.. a reszta to...

Tego H&R`a to bym przytulił:slina: 19` + gwint to by miażdzyło:kox:

Opublikowano

Jeśli gewinde to tylko KW ale najlepiej Inox variant 2 w góre albo H&R. Ew jak ktoś sra pieniędzmi to Bilstein PSS16, ale to raczej wyczynówka

Opublikowano
Jeśli gewinde to tylko KW ale najlepiej Inox variant 2 w góre albo H&R. Ew jak ktoś sra pieniędzmi to Bilstein PSS16, ale to raczej wyczynówka

Są jeszcze inne ciekawe firmy, Koni, Weitec :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.