Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Trza bylo o tym myslec przy zakupie Audi a nie brac byle golasa z multi :D

Wysłane z mojego MT11i

:polew::polew:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wie ktoś może jak się zaciska tą metalową opaskę trzymającą gałkę zmiany biegów?

Tapnięte z SGS III

Opublikowano
Trza bylo o tym myslec przy zakupie Audi a nie brac byle golasa z multi :D

Wysłane z mojego MT11i

Ah z tym samochodem to w ogóle komedia, bo przy zakupie mnie nawet nie było, bo to niby od rodziny itd. i miał byc tiptronic a nie multitronic :grin: ale odpukać od ponad roku nie dzieje się kompletnie nic złego.

Młody i głupi :facepalm:

Opublikowano

Szukam od roku takich ale w skórze. Nie ma qr** nigdzie, wszystkie źródła uruchomiłem i jest lipa

a ja takich szukam w alcantarze.i tez lipa.gdzieś było poruszane o swapie tej górnej części z roletką do innego boczka..obciąć z jednych i przyklejic do drugich boczków.i nie wiem co z tego wynikło..

Bart-s ma przerobione tylne ,widziałem na żywo to wyglądało dobrze, ale jak się sprawuje to niech się sam wypowie

Jak dasz do przerobienia dobremu plastikarzowi to nie poznasz, że coś było grzebane :wink:

Pieprzone auta na polski rynek... Prawdziwy RS-golas :facepalm: ...no dobra 4 x ele :decayed:

Dzięki Domin.

btw. jak jutro tą kostkę airbag będę podłączał to stare piny do nowej kostki będę wkładał i nie wiem w które miejsca wsadzić, bo tam 4 szt. idą do airbaga chyba?

Piny ze starej kostki przekładasz w taki sam sposób do nowej - czyli pin 1 do 1 a pin 2 do 2. Zarówno stara kostka jak i nowa będą miały na obudowie "wytłoczone" numery pin - przyjrzyj się im dokładnie to obczaisz co i jak. Jak nie masz wyjmaków do spinką do włosów albo czymś podobnym sobie poradzisz.

Opublikowano

kozak cena,

Frosty nie swiruj pawiana, choc powiem Ci ze przeciez masz auto identyko jak ja, oprocz tego multi. Ja mam kolorowy FIS, elektryczne skladane lustra, klime dwustrefowa, elektryczne szyby, nawi, zmieniarke na 6 plyt w schowku, bagaznik otwierany z pilota, nie mam niestety grzanych d*p... ale wszystko z czasem :)

Opublikowano

To jest podróbka, tak jak ten za 115zł. Kiedyś kupiłem i odesłałem, bo był pokryty taką dziwną gumą jak plastidip :thumbdown:

Opublikowano

A jednak. Co ori to ori.

Wysłane z mojego MT11i

Opublikowano

witam :hi:

Panowie mógłby ktoś zarzucić jaki numerek ma stabilizator tylny ten grubszy 20mm , co był montowany w S4, RS4 i chyba jeszcze w jakimś ?

I moje pytanie czy zakładając ten grubszy stabilizator gumy i uchwyty też są inne ?

Opublikowano

Gumy są inne...

RS4 ma 22mm a S4 20mm

numer podam jak siądę do kompa ale RS ma końcówkę AL

8E0511409AL

Tapnięte z SGS III

Opublikowano
Gumy są inne...

RS4 ma 22mm a S4 20mm

numer podam jak siądę do kompa ale RS ma końcówkę AL

8E0511409AL

Tapnięte z SGS III

Dzięki wielkie

A uchwyty są takie same ?

miałbyś może też numery tych gum i do S4 i do RS4

Opublikowano

Masz od rs-y

8E0 511 327 D - guma

8E0 511 439 - opaska

Tapnięte z SGS III

Opublikowano

ok już znalazłem :wink:

Audi RS4 Rear Sway Bar Kit Components (22mm):

  • 1 x RS4 Rear Sway Bar: 8E0511409AL--------------------- stabilizator
  • 2 x RS4 Rear Sway Bar Bushings: 8E0511327D----------- gumy
  • 2 x Bushing Brackets: 8E0511439 ---------------------------uchwyty
  • 4 x Bolts for Brackets: N10127707 -------------------------śruby do uchwytów
  • 2 x Bolts for ARB links: N10528103 ------------------------śruby do końcówek

Opublikowano

Przecież ci napisałem :wink:

To wie ktoś jak zacisnąć metalową opaskę trzymającą gałkę zmiany biegów?

Tapnięte z SGS III

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Przecież ci napisałem :wink:

To wie ktoś jak zacisnąć metalową opaskę trzymającą gałkę zmiany biegów?

Tapnięte z SGS III

Na opasce masz śrube regulacyjną, przypatrz się na fotkach

How to Change the Shift Knob on a B6/B7 Audi A4/S4/RS4 | Nick's Car Blog

Opublikowano

Nie no, musiałbym być ślepy żeby tego nie zauważyć :wink:

Na tej opasce która była u mnie i na tej z aso nie ma żadnej śruby.

Tapnięte z SGS III

Opublikowano
Nie no, musiałbym być ślepy żeby tego nie zauważyć :wink:

Na tej opasce która była u mnie i na tej z aso nie ma żadnej śruby.

Tapnięte z SGS III

Fakt, teraz doczytałem się w tekście który podlinkowałem że gość podmienił na inną opaskę a ta fabryczna opaska to praktycznie jednorazówka ...

---------- Post dopisany at 11:24 ---------- Poprzedni post napisany at 11:22 ----------

micak masz taką opaske?

f497b802140bc3a117c736200534ded1_5.jpg

Opublikowano

Nom właśnie, ta moja ma nr N10255501

No nic, jak nikt nie będzie wiedział to trzeba będzie jechać do casto :decayed:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano

micak z tego co widze na foto to ta opaska jest na ścisk i musi zaskoczyć w ten wypust widoczny na foto. Zapewne trzeba potraktować płaskim śrubokrętem i mocno ścisnąć

img-1749-5089951746855794643.JPG

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.