Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

nie mam pojęcia. Tzn jak ktoś do Ciebie przychodzi obcy i mu podasz hasło do sieci to normalnie się łączy tak ? netbook ma wbudowaną kartę bezprzewodową czy dokupywałeś ją na USB ? Wyłącz firewalla jeszcze i zrób wyjątek w programie antywirusowym bo on może świrować coś

np. dziś dziełem matki tel żeby sprawdzić i się normalnie połączyło, nie musiałem nic wprowadzać itd. tak ma wbudowana kartę. Widzi sieci normalnie tylko jak pisze hasło, łączy sie ale nie połączy. co to jest "firewalla" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Mlody, to raczej niemożliwe. jozek musiałby mieć 255 sprzętów ciągnących neta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze teraz dokładnie nie pamiętam co to było a nie mam go przy sobie, na tym routerze maja chodzić dosłownie 2 kompy, jeden juz chodzi i teraz miał być 2 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam pojęcia. Tzn jak ktoś do Ciebie przychodzi obcy i mu podasz hasło do sieci to normalnie się łączy tak ? netbook ma wbudowaną kartę bezprzewodową czy dokupywałeś ją na USB ? Wyłącz firewalla jeszcze i zrób wyjątek w programie antywirusowym bo on może świrować coś

np. dziś dziełem matki tel żeby sprawdzić i się normalnie połączyło, nie musiałem nic wprowadzać itd. tak ma wbudowana kartę. Widzi sieci normalnie tylko jak pisze hasło, łączy sie ale nie połączy. co to jest "firewalla" ?

czaję. Firewall to zabezpieczenie które jest standardowo w windowsie. Zapora ogniowa po angielsku, broni kompa przed atakami z zewnątrz. I ona może nie przepuszczać neta. W panelu sterowania > system i zabezpieczenia > zapora systemu windows. Wyłącz ją, może coś to da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mlody, to raczej niemożliwe. jozek musiałby mieć 255 sprzętów ciągnących neta :D

255 jest domyślnie, a wiesz co tam kolega zmajstrował:decayed:

Jeśli czujesz się na siłach to zresetuj cały router i ustaw od nowa, jaki router masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slo spróbuje z ta zaporą :wink:

młody ja mam TP_LINK dokładnie nie pamiętam jaki z jedną anteną:decayed: a nie ma mnie teraz razem z nim żeby dokładnie sprawdzić :D Sam się nie czuję żeby to zrobić :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mlody, lepiej nie bo jak będzie miał jakąś kablówkę, która daje dostęp na jeden adres MAC, to będzie musiał znowu sklonować maka i się zaczną schody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może sterowniki hmm, kurde cieżko. Wina musi leżeć po stronie netbooka jak mówisz, że wszystko inne śmiga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie obawiam się że coś ze sterownikiem karty sieciowej netbooka będzie nie tak, jak mówisz ze MAC nic nie da :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic więcej CI chyba nie pomożemy. A komp nowy/uzywany? Dziwnie że sieć widzi a nie chce się połączyć.. Klawiatura polska w netbooku ? może jakaś literówka w haśle, zamieniony igrek z zetem. jest Y lub Z w haśle ? pamiętaj że hasło jest też wrażliwe na duże i małe litery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest nówka, tylko był problem przy pierwszym włączeniu, tzn zostało przerwane i trzeba było robić wszystko od nowa. robił mi to taki "fachowiec" z okolicy. klawiatura jest polska, może jest przestawiony y i z bo są oba literki w haśle. A przy wpisywaniu hasła, gdy nastąpi to źle nie wyskakuje komunikat że złe hasło ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pamiętam jak to jest jak się wpisze źle hasło. a wpisz hasło np w wordzie i zobacz czy dobrze się piszą literki z i y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pamiętam jak to jest jak się wpisze źle hasło. a wpisz hasło np w wordzie i zobacz czy dobrze się piszą literki z i y

jutro tak zrobię :wink: zobaczymy :wink: dzięki za poświęcenie czasu i wiedzy :wink::thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jozek726 jak se poradzisz daj znać bo koleżanka ma identyczny problem i też z tP-link działał do tej pory i było ok zabrakło prądu i klapa laptop nie widzi tego routera inne sieci widzi normalnie więc na pewno nie sterowniki , próbowałem wszystkiego resetu i nic to nie dało jeszcze spróbuje z tym MAC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem zamawiać dzisiaj mika do BT ale coś mnie tknęło i zajrzałem do lampki a tam bonus od fabryki w postaci ori mika :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem zamawiać dzisiaj mika do BT ale coś mnie tknęło i zajrzałem do lampki a tam bonus od fabryki w postaci ori mika :banan:

Szczęściarz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...