Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

To nie moja aukcja, mi się wydaje że cena dobra jak za czarne :wink: ja za swoje dałem więcej, niestety bardzo mało jest tego. To na bank B6 Artur :naughty:

a po czym poznajesz?? bo mocowanie ma dość duże i zastanaiw mnie brak blachy mocującej do szyby (tego takiego uchwycika :polew:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

dzwoniłem do tego gościa , sam niewie co ma i mówi ze niby kolega ma itd. szkoda se d*py zawracać:thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się wydaje że to B6, bo na końcu jest plastik zagięty jak w B6 pod czujnik światła, oczywiście brakuje 2 plastików, osłonek :wink:

---------- Post dopisany at 23:40 ---------- Poprzedni post napisany at 23:38 ----------

dzwoniłem do tego gościa , sam niewie co ma i mówi ze niby kolega ma itd. szkoda se d*py zawracać:thumbdown:

a no to wszystko jasne :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwoniłem do tego gościa , sam niewie co ma i mówi ze niby kolega ma itd. szkoda se d*py zawracać:thumbdown:

skoro Domin tak mówi...to należy słuchać :wink:

---------- Post dopisany at 23:42 ---------- Poprzedni post napisany at 23:41 ----------

Tak mi się wydaje że to B6, bo na końcu jest plastik zagięty jak w B6 pod czujnik światła, oczywiście brakuje 2 plastików, osłonek :wink:

faktycznie masz racje z tym "dołem" tego lustra (zagiecie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak skonfigurować funkcję filtrowania adresów MAC na routerach TP-LINK? - Witamy na stronie TP-LINK

Panowie punkt 1 i 2 należy to zrobić na komputerze który nie chce się połączyć z routerem tak ? reszta od 3 już na kompie na którym działa net ?

Bo mam nowego Netbooka i nie chce mi się połączyć z wi-fi, widzi wszystkie sieci itd a nie chce mi się połączyć. Router TP-LINK.

Możliwe że to wszystko przez to filtrowanie tych adresów MAC ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sieć nie jest zabezpieczona i się nie chce połączyć to jest najprawdopodobniej filtrowanie MAC,

taK, ipconfig na komputerze na którym net jeszcze nie działa. spisujesz adres MAC karty bezprzewodowej, (pewnie będziesz miał sieciową i bezprzewodową, nie pomyl) potem 192.168.1.1 lub podobne, haslo masz na odwrocie routera, (admin admin albo admin password). Potem wprowadzasz adres mac w odpowiednie pole, reset routera i musi działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sieć nie jest zabezpieczona i się nie chce połączyć to jest najprawdopodobniej filtrowanie MAC,

taK, ipconfig na komputerze na którym net jeszcze nie działa. spisujesz adres MAC karty bezprzewodowej, (pewnie będziesz miał sieciową i bezprzewodową, nie pomyl) potem 192.168.1.1 lub podobne, haslo masz na odwrocie routera, (admin admin albo admin password). Potem wprowadzasz adres mac w odpowiednie pole, reset routera i musi działać.

właśnie że sieć jest zabezpieczona hasłem, to może być nadal ten MAC ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, może być hasło plus dodatkowo na MACa. Co to za sieć ? neo, kablówka ? kto tworzył sieć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest to kablówka, sieć tworzył mój kumpel, który wyjechał i nie mam z nim kontaktu. Sam chce to zrobić a nie znam się za bardzo:doh: więc każda rada jak najbardziej przydatna. A powiec mi, jak zresetuje router (tym małym guziczkiem z tyłu) to nie zresetuje wszystkich danych i nie będę musiał od nowa wgrywać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tym malym pierdolitkiem co się wciska długopisem ? to zresetuje wtedy wszystko czyli hasło, filtrowanie MAC (jeśli jest). Będzie tak jak ze sklepu.

---------- Post dopisany at 00:12 ---------- Poprzedni post napisany at 00:09 ----------

zrestartuj router odłączając na 10sek go od prądu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo napisałeś mi ze mam zrobić reset routera :decayed: czyli na czym ten reset ma polegać? włączyć, wyłączyć ?

---------- Post dopisany at 00:12 ---------- Poprzedni post napisany at 00:12 ----------

no właśnie o to mi chodziło :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie, nie reset tylko restart :) a inne urządzenia chodzą na tej wifi tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, np telefony każdy chodzi ;) to z nowego kompa potrzebuje tylko MAC kary tak dla upewnienia zapytam żeby wszystko było jasne :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak telefon chodzi i nie wprowadzałeś go wcześniej do routera to ten netbook też powinien chodzić.. Czyli MAC nam tu nic nie daje bo router nie ma ustawionego filtrowania MAC skoro telefony wszystkie oraz inne obce urządzenia działają..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam pojęcia. Tzn jak ktoś do Ciebie przychodzi obcy i mu podasz hasło do sieci to normalnie się łączy tak ? netbook ma wbudowaną kartę bezprzewodową czy dokupywałeś ją na USB ? Wyłącz firewalla jeszcze i zrób wyjątek w programie antywirusowym bo on może świrować coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy Router nie ma ustawionej ograniczonej ilości rozdawanych IP? Może wszystkie spoty są zajęte:whistling: Co dokładnie wyskakuje jak się próbujesz podłączyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...