Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzwoniłem do tego gościa , sam niewie co ma i mówi ze niby kolega ma itd. szkoda se d*py zawracać:thumbdown:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tak mi się wydaje że to B6, bo na końcu jest plastik zagięty jak w B6 pod czujnik światła, oczywiście brakuje 2 plastików, osłonek :wink:

---------- Post dopisany at 23:40 ---------- Poprzedni post napisany at 23:38 ----------

dzwoniłem do tego gościa , sam niewie co ma i mówi ze niby kolega ma itd. szkoda se d*py zawracać:thumbdown:

a no to wszystko jasne :grin:

Opublikowano
dzwoniłem do tego gościa , sam niewie co ma i mówi ze niby kolega ma itd. szkoda se d*py zawracać:thumbdown:

skoro Domin tak mówi...to należy słuchać :wink:

---------- Post dopisany at 23:42 ---------- Poprzedni post napisany at 23:41 ----------

Tak mi się wydaje że to B6, bo na końcu jest plastik zagięty jak w B6 pod czujnik światła, oczywiście brakuje 2 plastików, osłonek :wink:

faktycznie masz racje z tym "dołem" tego lustra (zagiecie)

Opublikowano

cena też nie za atrakcyjna :whistling:

Opublikowano

Sam fotochrom za tyle poszedl, ba nawet 3szt :kox:

Opublikowano

Jak skonfigurować funkcję filtrowania adresów MAC na routerach TP-LINK? - Witamy na stronie TP-LINK

Panowie punkt 1 i 2 należy to zrobić na komputerze który nie chce się połączyć z routerem tak ? reszta od 3 już na kompie na którym działa net ?

Bo mam nowego Netbooka i nie chce mi się połączyć z wi-fi, widzi wszystkie sieci itd a nie chce mi się połączyć. Router TP-LINK.

Możliwe że to wszystko przez to filtrowanie tych adresów MAC ?

Opublikowano

jak sieć nie jest zabezpieczona i się nie chce połączyć to jest najprawdopodobniej filtrowanie MAC,

taK, ipconfig na komputerze na którym net jeszcze nie działa. spisujesz adres MAC karty bezprzewodowej, (pewnie będziesz miał sieciową i bezprzewodową, nie pomyl) potem 192.168.1.1 lub podobne, haslo masz na odwrocie routera, (admin admin albo admin password). Potem wprowadzasz adres mac w odpowiednie pole, reset routera i musi działać.

Opublikowano
jak sieć nie jest zabezpieczona i się nie chce połączyć to jest najprawdopodobniej filtrowanie MAC,

taK, ipconfig na komputerze na którym net jeszcze nie działa. spisujesz adres MAC karty bezprzewodowej, (pewnie będziesz miał sieciową i bezprzewodową, nie pomyl) potem 192.168.1.1 lub podobne, haslo masz na odwrocie routera, (admin admin albo admin password). Potem wprowadzasz adres mac w odpowiednie pole, reset routera i musi działać.

właśnie że sieć jest zabezpieczona hasłem, to może być nadal ten MAC ?

Opublikowano

tak, może być hasło plus dodatkowo na MACa. Co to za sieć ? neo, kablówka ? kto tworzył sieć ?

Opublikowano

jest to kablówka, sieć tworzył mój kumpel, który wyjechał i nie mam z nim kontaktu. Sam chce to zrobić a nie znam się za bardzo:doh: więc każda rada jak najbardziej przydatna. A powiec mi, jak zresetuje router (tym małym guziczkiem z tyłu) to nie zresetuje wszystkich danych i nie będę musiał od nowa wgrywać ?

Opublikowano

tym malym pierdolitkiem co się wciska długopisem ? to zresetuje wtedy wszystko czyli hasło, filtrowanie MAC (jeśli jest). Będzie tak jak ze sklepu.

---------- Post dopisany at 00:12 ---------- Poprzedni post napisany at 00:09 ----------

zrestartuj router odłączając na 10sek go od prądu.

Opublikowano

bo napisałeś mi ze mam zrobić reset routera :decayed: czyli na czym ten reset ma polegać? włączyć, wyłączyć ?

---------- Post dopisany at 00:12 ---------- Poprzedni post napisany at 00:12 ----------

no właśnie o to mi chodziło :decayed:

Opublikowano

właśnie, nie reset tylko restart :) a inne urządzenia chodzą na tej wifi tak ?

Opublikowano

tak, np telefony każdy chodzi ;) to z nowego kompa potrzebuje tylko MAC kary tak dla upewnienia zapytam żeby wszystko było jasne :wink:

Opublikowano

jak telefon chodzi i nie wprowadzałeś go wcześniej do routera to ten netbook też powinien chodzić.. Czyli MAC nam tu nic nie daje bo router nie ma ustawionego filtrowania MAC skoro telefony wszystkie oraz inne obce urządzenia działają..

Opublikowano

czyli co może być nie tak ?

Opublikowano

nie mam pojęcia. Tzn jak ktoś do Ciebie przychodzi obcy i mu podasz hasło do sieci to normalnie się łączy tak ? netbook ma wbudowaną kartę bezprzewodową czy dokupywałeś ją na USB ? Wyłącz firewalla jeszcze i zrób wyjątek w programie antywirusowym bo on może świrować coś

Opublikowano

A czy Router nie ma ustawionej ograniczonej ilości rozdawanych IP? Może wszystkie spoty są zajęte:whistling: Co dokładnie wyskakuje jak się próbujesz podłączyć

Opublikowano
nie mam pojęcia. Tzn jak ktoś do Ciebie przychodzi obcy i mu podasz hasło do sieci to normalnie się łączy tak ? netbook ma wbudowaną kartę bezprzewodową czy dokupywałeś ją na USB ? Wyłącz firewalla jeszcze i zrób wyjątek w programie antywirusowym bo on może świrować coś

np. dziś dziełem matki tel żeby sprawdzić i się normalnie połączyło, nie musiałem nic wprowadzać itd. tak ma wbudowana kartę. Widzi sieci normalnie tylko jak pisze hasło, łączy sie ale nie połączy. co to jest "firewalla" ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.