Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ni mo problemu :drinks:

Cena imo dobra za ten od drzwi :wink:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany jest tu jakiś szpec od elektroniki a dokładniej od kin domowych/głośników?

a konkretnie o co chodzi ?

Mam kino samsunga w którym brakowało centralnego. Kupiłem centralny Sony i podpiąłem i niby gra ale strasznie cicho tak że ledwo słychać:kwasny:

Ten Sony ma też 3Ohmy jak i reszta. Co może być nie tak?

Kino Samsunga? W sensie jakiś plastik?

A jak wypniesz wszystkie głośniki i zostawić tylko ten centralny?

Nie taki plastik:naughty:

i-samsung-ht-p1200.jpg

Tego nie próbowałem ale reszta gra ok. A jak podpiąłem go pod któryś inny przewód to też cicho gra:kwasny:

Opublikowano

Pany jest tu jakiś szpec od elektroniki a dokładniej od kin domowych/głośników?

a konkretnie o co chodzi ?

Mam kino samsunga w którym brakowało centralnego. Kupiłem centralny Sony i podpiąłem i niby gra ale strasznie cicho tak że ledwo słychać:kwasny:

Ten Sony ma też 3Ohmy jak i reszta. Co może być nie tak?

A popatrzyłeś na pozostałe parametry? Np "skuteczność" głosnika db?

Opublikowano

Pany jest tu jakiś szpec od elektroniki a dokładniej od kin domowych/głośników?

a konkretnie o co chodzi ?

Mam kino samsunga w którym brakowało centralnego. Kupiłem centralny Sony i podpiąłem i niby gra ale strasznie cicho tak że ledwo słychać:kwasny:

Ten Sony ma też 3Ohmy jak i reszta. Co może być nie tak?

A popatrzyłeś na pozostałe parametry? Np "skuteczność" głosnika db?

No nie bardzo:kwasny: Oryginalny ma 130W RMS ale weź tu traf taki głośnik:co:

Opublikowano

Szukam od roku takich ale w skórze. Nie ma qr** nigdzie, wszystkie źródła uruchomiłem i jest lipa

Opublikowano

Szukam od roku takich ale w skórze. Nie ma qr** nigdzie, wszystkie źródła uruchomiłem i jest lipa

no w skórze to rarytas jak dupeczka 16sto latki :decayed::decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 23:12 ---------- Poprzedni post napisany at 23:05 ----------

Oferta - Audi RS4 - - Audi RS4 4.2V8 - 420PS - zakupiony w salonie w Polsce. Regularnie serwisowany w ASO - Audi Premium Poznań. 1 użytkownik od nowośc :slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina:

Opublikowano

Szukam od roku takich ale w skórze. Nie ma qr** nigdzie, wszystkie źródła uruchomiłem i jest lipa

a ja takich szukam w alcantarze.i tez lipa.gdzieś było poruszane o swapie tej górnej części z roletką do innego boczka..obciąć z jednych i przyklejic do drugich boczków.i nie wiem co z tego wynikło..

Opublikowano

Dlatego jak ja kupowałem system to kupiłem z jednego kompletu głosniki (jamo) do tego ampli. U Ciebie bedzie problem bo masz różne parametry głośnika. Przy tej samej mocy na każdy kanał ten centralny gra ciszej. I nic z tym nie zrobisz. Różnica w parametrach głośnika. Można dobierac głosniki. Jakbyś kupił niskotonowy to nie miałbyś problemów z różnica głośności . Pozostaje Ci jeszcze jedna opcja podkrecic jeden kanał głośniej zależy jakie masz opcje w ampli i z czego idzie sygnał.

Opublikowano

Chyba se kłatro muszę strzelić :decayed:. Dziś mnie typ w Voyagerze mało co nie zepchnął z drogi :kwasny:

Opublikowano

Szukam od roku takich ale w skórze. Nie ma qr** nigdzie, wszystkie źródła uruchomiłem i jest lipa

a ja takich szukam w alcantarze.i tez lipa.gdzieś było poruszane o swapie tej górnej części z roletką do innego boczka..obciąć z jednych i przyklejic do drugich boczków.i nie wiem co z tego wynikło..

Bart-s ma przerobione tylne ,widziałem na żywo to wyglądało dobrze, ale jak się sprawuje to niech się sam wypowie

Opublikowano

Mam chyba 4 szt igla stan w garazu.

Jakby ktos chcial niech pisze:wink:

Ps. Szukam roletek s line sedan tyl.

Nie ma ktos?

Opublikowano

dwa ori głośniki potrzebuje

Opublikowano
dwa ori głośniki potrzebuje

Które? I po ile to stoi :decayed:

Opublikowano

dwa na przód w drzwi te dolne

Opublikowano

http://a.d-cd.net/ce4958u/960.jpg

Co to za dokładka? Cupra? :whistling:

Opublikowano

Tak to cupra

:siema: Rezacze

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.