Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

By założyć dwururkę muszę zmienić cały zderzak na sline/s4 czy mogę samą dokładkę kupić?

Opublikowano

Wracam od babci i się zastanawiam, co mi tak gorąco. To daję temp. na 19*C ale dalej mi gorąco... Pod domem dałem na LO i dalej mi jest gorąco... Klapki climatronica od lewej strony zablokowały się i ciągle gorące powietrze mi leci a po prawej mróz jak na obydwóch na LO ustawione jest :grin:

Da się to naprawić bez vaginy? :naughty:

Opublikowano
By założyć dwururkę muszę zmienić cały zderzak na sline/s4 czy mogę samą dokładkę kupić?

dokładka starczy :wink:

Opublikowano
Wracam od babci i się zastanawiam, co mi tak gorąco. To daję temp. na 19*C ale dalej mi gorąco... Pod domem dałem na LO i dalej mi jest gorąco... Klapki climatronica od lewej strony zablokowały się i ciągle gorące powietrze mi leci a po prawej mróz jak na obydwóch na LO ustawione jest :grin:

Da się to naprawić bez vaginy? :naughty:

No nawet vag nie pomoże jedynie zlokalizujesz ktora klapa się zawiesiła ewentualnie padła:thumbdown:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano

Hmm może się odwieszą :decayed: Bo jeszcze jak do babci jechałem to nie było problemu, dopiero potem coś gorąco mi się zrobiło :wink:

Opublikowano
Wracam od babci i się zastanawiam, co mi tak gorąco. To daję temp. na 19*C ale dalej mi gorąco... Pod domem dałem na LO i dalej mi jest gorąco... Klapki climatronica od lewej strony zablokowały się i ciągle gorące powietrze mi leci a po prawej mróz jak na obydwóch na LO ustawione jest :grin:

Da się to naprawić bez vaginy? :naughty:

Rozebrać, przesmarować silniczek i znów pojedzie :wink:

Opublikowano
By założyć dwururkę muszę zmienić cały zderzak na sline/s4 czy mogę samą dokładkę kupić?

dokładka starczy :wink:

Można to kupic w ASO w sensownej kasie?

Opublikowano
Wracam od babci i się zastanawiam, co mi tak gorąco. To daję temp. na 19*C ale dalej mi gorąco... Pod domem dałem na LO i dalej mi jest gorąco... Klapki climatronica od lewej strony zablokowały się i ciągle gorące powietrze mi leci a po prawej mróz jak na obydwóch na LO ustawione jest :grin:

Da się to naprawić bez vaginy? :naughty:

Rozebrać, przesmarować silniczek i znów pojedzie :wink:

Jest gdzieś na forum tutorial jak się dostać do tych klapek? Obstawiam, że trzeba schowek zdemontować, ale co dalej :wink:

Opublikowano
By założyć dwururkę muszę zmienić cały zderzak na sline/s4 czy mogę samą dokładkę kupić?

dokładka starczy :wink:

Można to kupic w ASO w sensownej kasie?

dokładkę S-line tył na 2 rurki kupisz spokojnie w ASO, S4 to cały zderzak bo nie jest 2-częściowy

Opublikowano

ile w ASO taka dokładka kosztuje , pewnie sporo :decayed:

Opublikowano
Wracam od babci i się zastanawiam, co mi tak gorąco. To daję temp. na 19*C ale dalej mi gorąco... Pod domem dałem na LO i dalej mi jest gorąco... Klapki climatronica od lewej strony zablokowały się i ciągle gorące powietrze mi leci a po prawej mróz jak na obydwóch na LO ustawione jest :grin:

Da się to naprawić bez vaginy? :naughty:

Rozebrać, przesmarować silniczek i znów pojedzie :wink:

Jest gdzieś na forum tutorial jak się dostać do tych klapek? Obstawiam, że trzeba schowek zdemontować, ale co dalej :wink:

Po co schowek jak po stronie kierowcy Ci ją zblokowało, vagiem sprawdź którą.

Opublikowano

[TABLE=width: 100%]

Numer kat

Nazwa

Cena netto

Cena brutto

Stan

magazynowy

Dostępność

przy zamówieniu

Kupuję

8E9807521GGRU

SPOILER

SPOILER

[TD=align: right]713.76[/TD]

[TD=align: right]877.92[/TD]

[TD=align: center]0[/TD]

[TD=align: center]1 1.gif[/TD]

dodaj.gif

[/TABLE]

Wygenerowano: 30-01-2013, 16:13 - Wykonanie: Krzysztof Mrozowicz

ile w ASO taka dokładka kosztuje , pewnie sporo :decayed:
Opublikowano
:shock3: dobra cena, plus jakiś rabat oczywiście to da się przeżyć :decayed:
Opublikowano

Cena jest :doh:

Lepiej cały zderzak za ta kasę,kupić zabrać dokładkę a jeden jako seria na allegro żeby siena malowanie dokładki zwróciło.

Opublikowano
Wracam od babci i się zastanawiam, co mi tak gorąco. To daję temp. na 19*C ale dalej mi gorąco... Pod domem dałem na LO i dalej mi jest gorąco... Klapki climatronica od lewej strony zablokowały się i ciągle gorące powietrze mi leci a po prawej mróz jak na obydwóch na LO ustawione jest :grin:

Da się to naprawić bez vaginy? :naughty:

Rozebrać, przesmarować silniczek i znów pojedzie :wink:

Jest gdzieś na forum tutorial jak się dostać do tych klapek? Obstawiam, że trzeba schowek zdemontować, ale co dalej :wink:

Po co schowek jak po stronie kierowcy Ci ją zblokowało, vagiem sprawdź którą.

Myślałem, że jakoś ze sobą połączone wszystkie są.

Opublikowano
[TABLE=width: 100%]

Numer kat

Nazwa

Cena netto

Cena brutto

Stan

magazynowy

Dostępność

przy zamówieniu

Kupuję

8E9807521GGRU

SPOILER

SPOILER

[TD=align: right]713.76[/TD]

[TD=align: right]877.92[/TD]

[TD=align: center]0[/TD]

[TD=align: center]1 http://sklep.gajos.com.pl/sklep/1.gif[/TD]

[/TABLE]

Wygenerowano: 30-01-2013, 16:13 - Wykonanie: Krzysztof Mrozowicz

ile w ASO taka dokładka kosztuje , pewnie sporo :decayed:

Da rade to wyrwac za 800zl po robatach?

Ta dokladka jest juz z ta ''czarna'' naklejka?

Opublikowano
Cena jest :doh:

Lepiej cały zderzak za ta kasę,kupić zabrać dokładkę a jeden jako seria na allegro żeby siena malowanie dokładki zwróciło.

No ale zderzak kompletny to też 700-800zl i tak do malowania i tak :) A dokładka pewnie już sciorana na takiej uzywce.

Opublikowano
Cena jest :doh:

Lepiej cały zderzak za ta kasę,kupić zabrać dokładkę a jeden jako seria na allegro żeby siena malowanie dokładki zwróciło.

No ale zderzak kompletny to też 700-800zl i tak do malowania i tak :) A dokładka pewnie już sciorana na takiej uzywce.

Wszystko do odwiedzenia,dajesz a sama dokładkę trudniej trafić niż cały zderzak a cena taka sama przeważnie. Wiadomo ze najlepiej byłoby kupić sama dokładkę za 400-500 ale takich okazji niet :thumbdown: ja tak po swojemu kokbinuje jak na,tym w miarę najlepiej wyjść- chociaż za dokładkę 400 to w ..uj drogo i tak.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.