Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

micak z tego co widze na foto to ta opaska jest na ścisk i musi zaskoczyć w ten wypust widoczny na foto. Zapewne trzeba potraktować płaskim śrubokrętem i mocno ścisnąć

img-1749-5089951746855794643.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Hmmm... wydaje mi się że ona już od nowości jest na tym wypuście... przejdę się później do garażu to cyknę fotę.

Tapnięte z SGS III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu się z tym bawić, po 30 minutach miałem dosyć i rozwaliłem ją. Gałka po nałożeniu z powrotem trzyma się dobrze nawet bez tej opaski, ale dla pewności zacisnąłem to trytytką i hula :wink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę jak było u mnie, może u Ciebie ktoś już to zdejmował i się wyrobiło albo coś. U mnie musiałem dobrze szarpnąć do góry żeby zeszło, na boki też nie lata :wink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie też trzeba dobrze szarpnąć, ale wiesz, na drodze zdarzają się różne sytuacje :naughty::decayed::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu się z tym bawić, po 30 minutach miałem dosyć i rozwaliłem ją. Gałka po nałożeniu z powrotem trzyma się dobrze nawet bez tej opaski, ale dla pewności zacisnąłem to trytytką i hula :wink:.

i prawidlowo, czego oczy nie widza temu sercu nie zal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma inne podejście , u mnie musi być jak fabryka bo nie usiedze 5 minut w aucie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej że głupio zostać z gałką w ręku przy wbijaniu dwójki - true story :grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma inne podejście , u mnie musi być jak fabryka bo nie usiedze 5 minut w aucie :wink:

popieram :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja akurat nie mialem takiej sytuacji

ona przychodzi w najmniej spodziewanym momencie:wink: miałem taką ochotę na tamtego Lexusa... :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zrozumieliśmy się - miałem ochotę na tego Lexusa który stał obok na światłach :grin:

-------------------------------------

właśnie sprawdzałem cenę obracanej zapalniczki w aso - 258zł :facepalm: no cóż, zostaje szukać na allegro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zrozumieliśmy się - miałem ochotę na tego Lexusa który stał obok na światłach :grin:

-------------------------------------

właśnie sprawdzałem cenę obracanej zapalniczki w aso - 258zł :facepalm: no cóż, zostaje szukać na allegro...

heheheh ladnie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw panowie moze Wy wiecie dlaczego mryga cale podswietlenie wnetrza ? co jakis czas, mrygaja zegary, kokpit itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...