Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kurde ale wysyp tego. Jak ja szukałem to niczego nie było. Zabieraj KW:wink:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Jeśli gewinde to tylko KW ale najlepiej Inox variant 2 w góre albo H&R. Ew jak ktoś sra pieniędzmi to Bilstein PSS16, ale to raczej wyczynówka

Są jeszcze inne ciekawe firmy, Koni, Weitec :wink:

KW od var2 jest na wkladach Koni, Weitec to firma-corka KW, sporo tansza a rownie dobra

Wysłane z mojego MT11i

Opublikowano

Aga biuro 2013-02-01 11:59

nie nie nie na obiad by sie cos wyrezało ;]]]]]]

Boże, nawet mi to na kobitke przeszło :decayed: Zaraziłem ją :grin:

Opublikowano
Aga biuro 2013-02-01 11:59

nie nie nie na obiad by sie cos wyrezało ;]]]]]]

Boże, nawet mi to na kobitke przeszło :decayed: Zaraziłem ją :grin:

dobre :grin:

Opublikowano
Aga biuro 2013-02-01 11:59

nie nie nie na obiad by sie cos wyrezało ;]]]]]]

Boże, nawet mi to na kobitke przeszło :decayed: Zaraziłem ją :grin:

to dobrze :decayed::decayed:

PUMA wysłałeś mi pakę ? :decayed:

Opublikowano

dzięki dopiero się wdrażam w b6 i myślałem z początku, że to S4 i że znalazłem okazję ale to wcięcie na dyfuzor za małe no nie :grin:

Opublikowano

dzięki dopiero się wdrażam w b6 i myślałem z początku, że to S4 i że znalazłem okazję ale to wcięcie na dyfuzor za małe no nie :grin:

Popatrz na bok. B6 ma cały gładki aż do dokładki a tutaj jest takie załamanie którego w B6 nie ma:wink:

Troszkę Plasti Dipa :naughty:

7c5e4c69ce13cd6emed.jpg

Opublikowano
Aga biuro 2013-02-01 11:59

nie nie nie na obiad by sie cos wyrezało ;]]]]]]

Boże, nawet mi to na kobitke przeszło :decayed: Zaraziłem ją :grin:

to dobrze :decayed::decayed:

PUMA wysłałeś mi pakę ? :decayed:

Łoo Kur****:doh: Zaraz się skoczę na pocztę :decayed:

Opublikowano
Aga biuro 2013-02-01 11:59

nie nie nie na obiad by sie cos wyrezało ;]]]]]]

Boże, nawet mi to na kobitke przeszło :decayed: Zaraziłem ją :grin:

to dobrze :decayed::decayed:

PUMA wysłałeś mi pakę ? :decayed:

Łoo Kur****:doh: Zaraz się skoczę na pocztę :decayed:

:polew::polew::polew: wiedziałem że zapomniałeś :wink:

Opublikowano
Aga biuro 2013-02-01 11:59

nie nie nie na obiad by sie cos wyrezało ;]]]]]]

Boże, nawet mi to na kobitke przeszło :decayed: Zaraziłem ją :grin:

to dobrze :decayed::decayed:

PUMA wysłałeś mi pakę ? :decayed:

Łoo Kur****:doh: Zaraz się skoczę na pocztę :decayed:

:polew::polew::polew: wiedziałem że zapomniałeś :wink:

skąd ja to znam :lol1:

Opublikowano

dobrze że mi się nie spieszy :decayed:

Opublikowano

Panowie, do oddania 6szt adapterów pod spryski mgiełkowe, ktoś chętny? :decayed:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano

jak oddajesz to dwa mogę wziąć :D

Opublikowano

jak chcesz oddać to biorę te 6 :lol1:

Opublikowano

Czy ma ktoś może do sprzedania czarne poszycia foteli i kanapy z tyłu do b6 ? Zwykłe czarne naleśniki i nie chodzi mi o fotele, interesują mnie tylko materiały-poszycia:hi:

Opublikowano

axl1IO.jpg

8ACacY.jpg

:grin:

8epPEx.jpg

Opublikowano

google chrome nie jest wcale takie złe :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.