Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sprawdziłem w etce i faktycznie zastąpiono ją poduszką z końcówką BF. Więc wychodzi na to, że w aso dostaniesz tylko tą z końcówką BF :whistling: jak mylę się to niech ktoś mnie poprawi...

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
ja bym wolał co innego poszukać :whistling: z 1,9 tdi

Sorki ale kosiarka zdecydowanie odpada wszystko co ma mniej niż 6 cylindrów to właśnie kosiarka. Takie mam zdanie i nic i nikt tego nie zmieni.

poza tym to nie dla mnie, kumpel chce kupić B6 i mu trochę pomagam.

Ją tam że swojej jestem mega zadowolony.

Opublikowano

Z takim podejściem...

Tapnięte z SGS III

Opublikowano
ja bym wolał co innego poszukać :whistling: z 1,9 tdi

Sorki ale kosiarka zdecydowanie odpada wszystko co ma mniej niż 6 cylindrów to właśnie kosiarka. Takie mam zdanie i nic i nikt tego nie zmieni.

poza tym to nie dla mnie, kumpel chce kupić B6 i mu trochę pomagam.

Ją tam że swojej jestem mega zadowolony.

:doh:

jak pomagasz mu tak i chcesz kupić to co podałeś w linku to "salwe regina":whistling:

Opublikowano

przymiarka dwóch fel na nowy sezon, zwracam waszą uwagę na unikatowy wzór felg, takich jeszcze na B6 nie widziałem :grin::grin:

28056262.jpg

Do kompletu przyjdzie jeszcze 1BE i będzie ok

Opublikowano
przymiarka dwóch fel na nowy sezon, zwracam waszą uwagę na unikatowy wzór felg, takich jeszcze na B6 nie widziałem :grin::grin:

http://imageshack.us/a/img811/4029/28056262.jpg

Do kompletu przyjdzie jeszcze 1BE i będzie ok

bierz boscha w ręce i tnij sprężyny bo koza trochę :decayed::wink:

mi właśnie te felgi najbardziej pasują do B6 :thumbup:

Opublikowano

spoko, zawiozę do kowala, niech mi zgrzeje zwoje :grin:

Opublikowano

Fajnie wygląda, ale na ziemie z nią, bo stoi jak koza :decayed:

Opublikowano

no to przecie napisałem że 1BE w drodze:wink: poza tym z drugiej strony urzędują biedrony..

Opublikowano
no to przecie napisałem że 1BE w drodze:wink: poza tym z drugiej strony urzędują biedrony..

A 1BE to nie koza?:decayed:

Opublikowano

wiedziałem że to pytanie padnie.... :grin::grin:

Opublikowano

1BE to kozicha jak uj :decayed:

i jak tu nie kochać B6

ayOvacH.jpg

Opublikowano
ja bym wolał co innego poszukać :whistling: z 1,9 tdi

Sorki ale kosiarka zdecydowanie odpada wszystko co ma mniej niż 6 cylindrów to właśnie kosiarka. Takie mam zdanie i nic i nikt tego nie zmieni.

poza tym to nie dla mnie, kumpel chce kupić B6 i mu trochę pomagam.

Ją tam że swojej jestem mega zadowolony.

:doh:

jak pomagasz mu tak i chcesz kupić to co podałeś w linku to "salwe regina":whistling:

ty jakoś ciężko jażysz, to jeszcze raz powoli.

1.Ja nic nie kupuję pomagam kumplowi

2.nie napisałem nigdzie że ten egzemplarz zamierzam kupić, TYLKO pytam was o zdanie i czy któś zna to auto.

I to wszystko.

No ale jak ty tak czytasz ze zrozumieniem to "salwe regina" :facepalm:

Opublikowano

myślałem że te proporce to takie w stylu tych które mieli na wozie bojowym w "Plutonie" :decayed:

Opublikowano
1BE to kozicha jak uj :decayed:

i jak tu nie kochać B6

http://i.imgur.com/ayOvacH.jpg

U mnie w tym roku będzie niżej:wink:

Opublikowano
1BE to kozicha jak uj :decayed:

i jak tu nie kochać B6

http://i.imgur.com/ayOvacH.jpg

to koło jest meegaaaaaa :shock3::slina:

---------- Post dopisany at 19:28 ---------- Poprzedni post napisany at 19:27 ----------

Co on ma ze zderzeniem to zwykła dokładka + cupra?

---------- Post dopisany at 19:30 ---------- Poprzedni post napisany at 19:28 ----------

Psss chyba wrzucę grill s4całkiem zacnie tu wygląda.

---------- Post dopisany at 19:32 ---------- Poprzedni post napisany at 19:30 ----------

ja bym wolał co innego poszukać :whistling: z 1,9 tdi

Sorki ale kosiarka zdecydowanie odpada wszystko co ma mniej niż 6 cylindrów to właśnie kosiarka. Takie mam zdanie i nic i nikt tego nie zmieni.

poza tym to nie dla mnie, kumpel chce kupić B6 i mu trochę pomagam.

Ją tam że swojej jestem mega zadowolony.

a czasem twoje 2.5 z 2003 to nie ta poprawiona już jednostka??
Opublikowano
1BE to kozicha jak uj :decayed:

i jak tu nie kochać B6

http://i.imgur.com/ayOvacH.jpg

tu też ktoś ma zamontowany dolny grill S4 bez rezania :kwasny: a ja ciągle mojego nie ogarnąłem :doh:

Opublikowano

na moje to zwykły s-line

edit: chodziło o zderzak nie o kratkę.

Opublikowano

na pewno na trytytkach się trzyma

capture20130131183528.png

---------- Post dopisany at 20:42 ---------- Poprzedni post napisany at 20:41 ----------

i to nie s-line :wink:

Opublikowano

tato, ale jak to?? :grin::grin:

nosz przecież jak w morde strzelił zderzak s-line z kratką s4

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.