Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BPW] Audi A4 B7 S-line ABT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cos dla Ciebie :)

003_1.jpg

Opublikowano
  • Autor

Cos dla Ciebie :)

003_1.jpg

Fajne fajne lubie ten styl :th:

Ale moje juz swiecą jak psu woreczek więc zostaje przy swoich...do czasu :>

Dzienx za fotke :hi:

Opublikowano

tylko sline i sline

troche kontrastu nie zaszkodzi

piękny wóz

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Widzę że masz dokładane tłumiki z tyłu ala S4 mozesz mi zdradzić gdzie je kupiłeś i jakie były koszty ?

Opublikowano

Bardzo ładne autko :th: ospojelrowanie ABT to dobry wybór :th: podobają mi się te progi od B6 :wink4:

Opublikowano

Cała piekna, alu tez pasują :th:

Opublikowano
  • Autor

fura felgi motor wszystko kox . :hi:

Dzienx za wszystkie pozytywne KOXy :naughty:

Do połowy marca postaram sie zakonczyc pierwszy etap modernizacji auta :tongue4:

Fotki jakis zrobie i zamieszcze :th:

Opublikowano

no no... ba$ior szykuje cos ciekawego !! :naughty:

Opublikowano
  • Autor

no no... ba$ior szykuje cos ciekawego !! :naughty:

A jak :th:

Na razie tylko zdjęcie testowo-pokazowe :wink4:

Daszek już zainstalowany :kox:

zdjcie007ia5.jpg

Felgi pomalowane pod kolor nadwozia a rant wypolerowany, nie świeci się tak mocno jak psu jajca ale to taki rodzaj aluminium, fele jeszcze zostaną wypolerowane bo fotka jest świeżo po malowaniu -sorry za jakość zdjęć ale robiłem je w brzydką pogodę telefonem :embarrassed:

Za felgąkryj się zimówka 16" i dlatego tak śmiesznie wyszło :embarrassed:

Nwe oponki też są: Dunlop przód - 225/45/18, tył - 245/35/18.

zdjcie008ki6.jpg

beztytuuui3.png

Zderzak się robi,kratki i ledy od S6 już wpasowane,wszystko pasuje,jutro szlifowanie zderzaka,w sobotę malowanie i na święta instalacja, a foty z obróbki jutro :naughty:

Opublikowano

ba$ior :kox:

Tylko szkoda ze dupka nie ma :audi::decayed:

Opublikowano

ba$ior , riskepta, powinnismy zrobic na forum status dla wybranych "megarezacz" :cool:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam,

Udało mi się dzisiaj zrobić kilka zdjęć po pracy :th:

(przepraszam za otoczenie na parkingu) :kox:

Mój cały projekt przebudowy auta jest ukończony na 99,8 % :evil:

71123805xt2.jpg

10zp9.jpg

11py0.jpg

66165203ho6.jpg

66165203ho6.fd1e1bf98d.jpg

19335261bz9.jpg

28783038qh7.jpg

32526486yy0.jpg

37841868nc5.jpg

37841868nc5.7199406916.jpg

80858681zm2.jpg

74686822mf2.jpg

40232512uc5.jpg

Opublikowano

Furka kosmos :naughty: :th: ;(

Opublikowano

Na pierwszy zdjęciu poprostu rewelacja :kox: Z kolei na drugim jak dla mnie ta dokładka mogła by być troche dyskretniejsza. Ale to tylko moje zdanie :wink4:

Opublikowano

Do tej dokladki przydalaby sie felga 19/20" :kox:

Miales dzis byc u nas na spocie i co... ? :gwizdanie: :rolleyes:

Opublikowano

Te felgi przed malowaniem bardziej pasowaly :th: Ale ogolnie kawal super roboty , gratulacje, napewno jestes zadowolony , piekna A4 :th:

Opublikowano

ostry dym.. dales czadu jak sie tylko dalo.. pewnie na drodze robi ogromne wrazenie.. :kox: spojlery, diody, owiewki, fele, wydech etc. kawal dobrej roboty.. szkoda tylko ze w tych naszych potworach pracuje tylko 2 litrowy tdi. GRATULUJE realizacji porjektu :notworthy:

Opublikowano

Bardzo ładna :th: tylko te progi mi coś nie leżą :gwizdanie:

Pełen podziw za wytrwałość , pomysł , kupę pracy i kasy SZACUNEK :notworthy:

Opublikowano

szkoda tylko ze w tych naszych potworach pracuje tylko 2 litrowy tdi

No wlasnie, bryka wyglada jakby mialy pińcet kuni :naughty::decayed::kox:

Opublikowano
  • Autor

Witam,

Bardzo dziekuje za wszystkie komentarze.

W momencie zakupu auta (grudzień 2004) nie było innych opcji silnikowych oprócz 2.0 TDI ba nie było nawet pakietu zewnętrznego S-line (duzy grill, wystająca klapa bagaznika).

Ale obiecuje, że następne auto będzie o wiele mocniejsze :th:

Spotykam się z komentarzami, że przednia dokładka to "płetwa" itp. Jest w tym troche prawdy ale ona tak wygląda z boku, ale dzieki temy z przodu prezentuje sie bardzo agresywnie :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.