Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

kurcze ale ludzie marudza rob to,rob tamto nikt nie pamieta jak duze projekty i auta powstaja?nieraz latami sie to ciagnie,za 80k moze bedzie mozna i kupic RS4 b7 ale NOSB i tak bedzie je objezdzal swoim 2,7 BiT,

tutaj ludzie zachwalaja projek super,extra a kaza ci isc po laminaty na allegro bo 7k za cwiary ori sie nie oplaca dac :polew: :polew: wiadomo bylo ze taki projekt bedzie kosztowal i nie bedzie latwo......Daniel a sprawdzales ceny na getem.pl czy cos w podobie gdzie maja ori czesci do 0000 albo szukaj kogos z rabatami na czesci jakiegos pracownika ASO moze

macie numery czesci gdzies?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kunio ano ... Ale moje ( nie liczac wkladu pracy ) wyjdzie do 40 tys maks ( skad ja wzialem tyle kasy na auto nie wiem nie pytajcie :wallbash: ) + bedzie mialo bardziej rozwojowy silnik ;) A pytolenia bo to PROJEKT a do tego sie slimaczy a nie gotowe auto... Jak skoncze zaloze osobny watek zeby byly same ochy achy i miejsce dla hejterow :decayed:

Ty no to w getem poki co najtaniej ale rafal-l mnie olal i nie odpisal na gg :thumbdown:

Generalnie dzialam z waskim w tej kwestii poki co :good:

Tak wyglada rozpiska czesci ktorych mi brakuje ( pozatym belki tylniego zderzaka alu i listewki ze zderzaka sedan b7 - jakby ktos mial tanio kupie :good: ) . Reszta jesli czegos brakuje to ja juz nie wiem : jakies detaliki ktore wyjda w praniu.

Poszycia wewnetrzne :

8E0809411C lewe

8E0809412C prawe

Zewnetrzne :

8E5809839B lewe

8E5809840B prawe

Nadkola tyl :

8E0810171D lewe

8E0810172D prawe

Jakies zakonczenia nadkoli :

8E0853833E

8E0853834E

Klapka wlewu paliwa :

8E0809905F

wzmocnienia d*py :

8E5810517A

8E5810614A

8E5809649A

8E5809650A

8E5813331A

8E5813307A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Getem :) przypuszczam że jeszcze pójdzie po negocjować, bo chłopaki są dość elastyczni z cenami

8E0809411C - 714

8E5809839B - 2120.92

8E0810171D - 136

8E0853833E - 21,81

8E0809905F - 200

8E5810517A - brak

8E5810614A - 121

8E5809649A - 154

8E5809650A - 154

8E5813331A - 136

8E5813307A - 173

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem Ci już ceny. Od tych cen 10% zniżki. Jak będzie taniej gdzieś to pisz jeszcze zbijemy z ceny.

Będziesz tylko musiał przyjechać do Wrocka odebrać graty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde ale u nas jest sprzedających :gwizdanie: [br]Dopisany: 13 Maj 2011, 15:53_________________________________________________ale się chociaż ruch w interesie zrobił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie sprzedaje - miało być ori to walczymy o cenę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie sprzedaje - miało być ori to walczymy o cenę :decayed:

ja nie neguję- najważniejsze żeby można było jak najtaniej części kupić. chwała wam za to.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napislame mojemu szwabkowi z audi on ma naprawde dobre rabaty ale nie wiem czy tez na czesci do rs4 dam Ci znac jak mi odpisze co i jak z cenami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak mi słów... projekt niesamowity RS4 B7 oparte na budzie B6 z silnikiem B5. chyba najzajebistszy ulep jaki w życiu widziałem się szykuje :good:. Szacunek za włożoną ciężką pracę. czekam na efekt końcowy.

wiem, że temat koloru już minął ale, może taki?

nie trzeba często myć :wink4:

4489950974_4a66778c47_b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj widziałem czarną bunię w macie...... bardzo ładnie wyglądała ... była w sedanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosb,

jak już tak lepisz, to weź zrób tak, żeby nie było tej paskudnej szpary pomiędzy grillem a maską :wallbash:

Wtedy będziesz No. 1 on the WORLD :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pomoc z czesciami tzn z cenami czesci jest pozytywna

a ze sie slimaczy no cóż, niech ktos sprobuje robic taki projekt jak Nosb biorąc pod uwagę przy tym że trzeba pracować, mieć życie prywatne i ciągle kase

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak mi słów... projekt niesamowity RS4 B7 oparte na budzie B6 z silnikiem B5. chyba najzajebistszy ulep jaki w życiu widziałem się szykuje :good:. Szacunek za włożoną ciężką pracę. czekam na efekt końcowy.

wiem, że temat koloru już minął ale, może taki?

nie trzeba często myć :wink4:

4489950974_4a66778c47_b.jpg

myslisz sie z co do mycia maty sa prze-je-ba-eee kazdy pylek kazdy odcisk palca widac niestety auto jest tylko wtedy czyste jak dopiero co wyjedzie z myjni :))

[br]Dopisany: 13 Maj 2011, 16:42_________________________________________________ta szpara kolego jest wlasnie po to aby tolerancje miedzy maska a zderzakiem zgubic bardzo ciezko i drogo jest tak spasowac elementy w produkcji seryjnej merce maja wieksze szpary mam foty slsa to wam moge udostepnic tam szpary po 1cm i wiecej

audi ma super szczeliny jesli chodzi o wykonanie auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[br]Dopisany: 13 Maj 2011, 16:42_________________________________________________ta szpara kolego jest wlasnie po to aby tolerancje miedzy maska a zderzakiem zgubic bardzo ciezko i drogo jest tak spasowac elementy w produkcji seryjnej merce maja wieksze szpary mam foty slsa to wam moge udostepnic tam szpary po 1cm i wiecej

audi ma super szczeliny jesli chodzi o wykonanie auta

Tyle to ja wiem, Kolego, co nie zmienia faktu, że ta szpara jest wkur...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem Ci już ceny. Od tych cen 10% zniżki. Jak będzie taniej gdzieś to pisz jeszcze zbijemy z ceny.

Będziesz tylko musiał przyjechać do Wrocka odebrać graty.

daniel sorry za OT,

HORNET czy dalbys rade zalatwic nadkola do rs4 b5 potrzebuje 2xprzod i 1x tyl,i ile cala klapa z ori daszkiem rs4 b5 by wyniosla?jak co to pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosb chcesz mi powiedzieć że przerobienie A4 b6 na rs4 b7 kosztowało Cię 40 tysi ?? (Kupno b6 i częsci??) Oczywiście nie licząc pracy :):notworthy: Szacunos americanos haha zbieram bułę wpadasz na weekend i rezamy haha :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosb chcesz mi powiedzieć że przerobienie A4 b6 na rs4 b7 kosztowało Cię 40 tysi ?? (Kupno b6 i częsci??) Oczywiście nie licząc pracy :):notworthy: Szacunos americanos haha zbieram bułę wpadasz na weekend i rezamy haha :D

zapomniałeś dodać z jakim silnikiem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...