Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

sorry Nosb ale tak najszybciej:

Graty :

- Reduktor KME GOLD

- Zbiornik STAKO 5 li - 20 %

- Stag 300 plus 4

- Listwa wtryskowa OMVL REG

I pytanie jesli zaloze starego kompa <kreconego na ok 180 km> to tzw. Zapetlanie jest mozliwe o tym mi uswiadomiłes, i stad bledy na gazie czasem system too reach < wylaczenie turbo> i znalazłem taki watek na temat 1.8 t i zapetlania :

Żeby wtrysków nie zapętlało przy chipie, daj tunerowi w łape regulator 4barowy cisnienia paliwa zamiast 3barowego i niech wtedy 'zaadaptuje czasy wtryskow' do tego chipa , efekt bedzie taki ze czasy wtryskow pomimo programu na 180km spadną i problem z zapetlaniem z głowy.

Czy to coś da?? chciałbym abys mi doradził bo na wtorek jestem umowiony na chip a moze niepotrzebnie bo na tamtym kompie na benzynie mocy było mi wystarczajaco - chodzi tylko o to zeby pozbyc sie bledu ktory jak sam powiedziales wywołany jest zapętlaniem < czyli otwarciem wtryskow benzynowych na max >

Czy ja sobie sam poradze z "adoptowaniem czasow wtryskow" po zmianie tego reduktora na 4 bar czy to wogule ma sens.

Jeszcze raz sorry za ot :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adoptuje się dzieci a nie czasy wtrysków :polew:

wogóle to robisz grube :offtopic:

naucz się pisać po polsku a takie pytania to na PW

Vario Nosb to stary Gazowik a dopchać się do niego jest ciężko- daj się Chłopakowi zapytać :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adoptuje się dzieci a nie czasy wtrysków :polew:

wogóle to robisz grube :offtopic:

naucz się pisać po polsku a takie pytania to na PW

Vario Nosb to stary Gazowik a dopchać się do niego jest ciężko- daj się Chłopakowi zapytać :wink4:

Ja przynajmniej pytam o cos zwiazanego z naszymi A4 a nie o firmie kurjerskiej strona :gwizdanie:

Dzieki Nosb :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosb za ile włożyłbyś 2,7 do B7?

Pewnie najdalej za dwa dni...[br]Dopisany: 15 Październik 2011, 20:08_________________________________________________ :doh1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosb za ile włożyłbyś 2,7 do B7?

Pewnie najdalej za dwa dni...[br]Dopisany: 15 Październik 2011, 20:08_________________________________________________ :doh1:

Mowa o kasie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...