Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

A mi tam zalezy sprzedac :) i tak pewnie nikt nie bedzie chcial kupic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jak rzeczywiście chcesz sprzedać to chyba go na mobilach trzeba wystawić.. jeśli by poszło to masz już jakiś plan odnośnie nowego samochodu i modów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile chcesz z dopłatą za B5:decayed:

A serio to naciesz się nią chłopie nie sprzedawaj jeszcze :)

A jak już coś to wyceń na 100tys zł równowartość i zapodaj na audizine, w końcu drugiej takiej nie ma sztuki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorę za 68 :) Zaraz zaczną się takie oferty ehh

Piękne auto, wygląd + silnik marzenie :)

Ja bym go nie sprzedawał chyba, że celujesz w coś grubego..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plany sa do d*py wiec nic nowego poki co nie planuje:) Ale jesli to chyba logiczne ze nie bedzie gorsze niz to ? :decayed:

Wiecie co 69 bo kosztowalo mnie niewiele mniej liczac czesci + moja robota bezcenna :P wiec wartaloby cos zarobic :) chociaz jak sobie zawsze nim polatam to je uwielbiam i mysle ze wiecej mi nie trzeba :)

Generalnie jak ktos przyjedzie i bedzie chcial kupic to mu sprzedam jak nie to nie.

BTW jak myslicie ile mozna by dostac za b7 2,7T quattro oczywiscie ? Zwykle b7 z lekkim wypasem ? z 30 ? Mam do kupienia sztuke z uszkodzonym silnikiem i mysle bo jakies 2,7T zalega za domem to by sie moze cos zarobilo . :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plany sa do d*py wiec nic nowego poki co nie planuje:) Ale jesli to chyba logiczne ze nie bedzie gorsze niz to ? :decayed:

Wiecie co 69 bo kosztowalo mnie niewiele mniej liczac czesci + moja robota bezcenna :P wiec wartaloby cos zarobic :) chociaz jak sobie zawsze nim polatam to je uwielbiam i mysle ze wiecej mi nie trzeba :)

Generalnie jak ktos przyjedzie i bedzie chcial kupic to mu sprzedam jak nie to nie.

BTW jak myslicie ile mozna by dostac za b7 2,7T quattro oczywiscie ? Zwykle b7 z lekkim wypasem ? z 30 ? Mam do kupienia sztuke z uszkodzonym silnikiem i mysle bo jakies 2,7T zalega za domem to by sie moze cos zarobilo . :whistling:

Co dolega temu silnikowi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plany sa do d*py wiec nic nowego poki co nie planuje:) Ale jesli to chyba logiczne ze nie bedzie gorsze niz to ? :decayed:

Wiecie co 69 bo kosztowalo mnie niewiele mniej liczac czesci + moja robota bezcenna :P wiec wartaloby cos zarobic :) chociaz jak sobie zawsze nim polatam to je uwielbiam i mysle ze wiecej mi nie trzeba :)

Generalnie jak ktos przyjedzie i bedzie chcial kupic to mu sprzedam jak nie to nie.

BTW jak myslicie ile mozna by dostac za b7 2,7T quattro oczywiscie ? Zwykle b7 z lekkim wypasem ? z 30 ? Mam do kupienia sztuke z uszkodzonym silnikiem i mysle bo jakies 2,7T zalega za domem to by sie moze cos zarobilo . :whistling:

spokojnie ponad 30 myślę że byś dostał jak ładne i wypas też jest w miarę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok karol zapraszam :decayed:

---------- Post dopisany 19-10-2012 at 10:57 ---------- Poprzedni post napisany 02-10-2012 at 01:56 ----------

Łachudra doczekala sie w koncu kilku lepszych zdjec :)

Szkoda ze tylko po to aby byly ladne do ogloszenia o sprzedazy :decayed::decayed:

Plosie tak ten ulep z krwi i kosci oraz mojego potu wyglada :

P1050847.jpg

P1050849.jpg

P1050851.jpg

P1050852.jpg

P1050855.jpg

P1050856.jpg

P1050857.jpg

P1050862.jpg

P1050867.jpg

P1050870.jpg

P1050872.jpg

P1050873.jpg

P1050874.jpg

P1050876.jpg

P1050877.jpg

P1050878.jpg

P1050879.jpg

P1050880.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bahdzo phafdopodobne ze auto pofhunie do fhancji : w sumie zdjecia robione bo mnie meczyl o nie jakis kolega z fhancji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...