Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ten filmik pokazuje tylko, ze fele musza byc ciemne :wink4:

...ale nie koniecznie czarne :naughty:

Najpierw zobaczmy jak te białe się zaprezentują, bo często bywa tak, że pomysł może wydawać się nietrafiony a w rzeczywistości okaże się strzałem w "10". Ja jestem ciekaw jak to sobie Nosb wymyślił :naughty:

PS Jak mogłeś nie zrobić Spy foto :wallbash::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemalowac fele to 1/100 wydatkow na to auto wiec to najmniejszy problem jak faktycznie beda zle wygladaly :)A na filmiku widac tylko ze to bialy kolor dodatkowo nie wiem czy to nie starszy lakier ( byly dwa rodzaje bialego na gt-r) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pierwsze foty :)

p1020078ae.th.jpg

p1020079k.th.jpg

p1020080r.th.jpg

p1020081m.th.jpg

p1020082r.th.jpg

p1020083qe.th.jpg

p1020084i.th.jpg

Oraz kilka gratow ktore wrociło od raggamanca :

p1020069pk.th.jpg

Teraz moje wrażenia : lakier położony bardzo dobrze tu się nie doczepie :) Lakiernik dał dorabiając lakier 2x wiecej xyralicu do receptury :) Auto PRZED polerką ( na upartego mogłoby tak wyjechać ;) ) , w cieniu wygląda jak zwykły biały , auto nie jest matowe ( błyszczy sie jak psu jaja ) tylko zdjęcie przez odbicia świetlne tak wyszło :) W świetle zaczyna się ciekawie robić :) Lakier odbija na kolor padającego na auto światła (widać jedno foto z fleszem reszta w słoneczku już mocno popołudniowym ) :)

Efektu nie ma co oceniać póki co. Lakier na żywca prezentuje się bardzo fajnie i nie do końca wiadomo na jaki kolor się patrzy. Auto będzie się rzucać w oczy i o to chodziło :) Zdania wiadomo będę podzielone :) Poczekamy tez aż założę resztę detali jak odbiorę auto , posadzę na glebie i założę koła :)

Wnętrze póki co zostaje bezowe bo niestety nie wyrobie z finansami aby coś grubszego z nim wystrugać teraz :confused4: przez zimę się ogarnie je :) No chyba ze to mi się spodoba po poskładaniu ( bo sam nie wiem co z tych moich akrobacji wyjdzie ) to tylko fotele zmienię przednie :)

Odbiór chyba koło wtorku i wtedy coś będzie się powoli składało :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to czekamy na poskładanie audiczki :) gdyz wiem po sobie ze wtedy jest ten najbardziej oczekiwany moment jak to wszystko wyszło itp, efekt koncowy [polerka, lampy, zderzaki, fele, gleba, ciemne szybki] na pewno cie bardzo ucieszy :> Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne auto będzie. Dobrze gadałem, że biały będzie kosa. :naughty:

Tylko to jasne wnętrze...

Fotele też kremowe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosb, a napiszesz potem (lub na koncu jak ogarniesz sie ze zlozeniem furki) jakie czesci wymieniałes,co kupiłes itp, zeby zrobic z b6 rs4 b7 (fajnie by bylo jak bys podał nr czesci) :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyjdzie na koniec to się zobaczy na koniec :)

Wnętrze póki co jak mówiłem zostaje takie jak było prawie ( brak $ ) . Kiera trójramienna w kremowej skórze i dodatki, deska poflokowana na karmelkowy taki + wloty jak w cabrio i wmontowane wstęgowce w nią a reszta systemu w drzwiach , do tego góra boczków i tunel środkowy tez we floku. Nie mam pojęcia jak to wyjdzie jak będzie mi się podobać to zostawię jak nie to zmienię na inne :) Fotele są kremowe zwykłe placki ale w pełnej elektryce , z grzaniem i pamięcią :) Co z nimi zrobię czas pokaże na pewno nie zostaną w tej formie w aucie ;)

Mateusz tak gała będzie z b5.

Myślę,że wiele osób które było przeciwko białemu na koniec zmienią zdanie ;):hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz tak gała będzie z b5.

Tell my why? :P Nie lepiej było s line b6 w kiepskim stanie dorwać za grosze i dać raggamanowi? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo była pod ręką :) Szat ap z tym wnętrzem nie wszystko ku$%a naraz :) Przecież muszę mieć co modzić w zimę poza 500+ :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...