Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jutro wsad :kox: Dzisiaj skladalem to do kupy , wyszlo kilka pierdolek ( np brak fabryczneog miejsca wolnego na czujnik cisnienia oleju --> gwintowanie ... W agb byl zaslepiony a tu odlew :wallbash: ) i nie zdazylem dzisiaj wpakowac :angry: Wywalilem tez EGR w kosmos :wink4: Ogladajac ten silnik z bliska coraz bardziej wierze ze ma faktycznie te 82 tys km :) Wszystko jak nowe bez mala :) DP zrobione 2,75" na strone :)

p1000381c.jpg

p1000383k.jpg

p1000386c.jpg

p1000388q.jpg

p1000384q.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosb, a co z zegarami? ECU z RS4 ma jakies bogatsze CANy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fly ja mam silnik 2000 a auto 2001 wiec powinno spasic wsio :) ty miales silnik 99 auto 2004 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he... Dobre sobie :tongue4:

Po Tobie nie spodziewam się, że sugerujesz echać do tjunera i zostawić tam worek siana za to co można samemu :wink4:

Ale widać, że chłopak musi się nagimnastykować aby ogarnąć temat finansowo i stąd się to ślimaczy :gwizdanie:

[br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 22:38_________________________________________________

Nie, nie Adams nie o to mi chodziło, a raczej o to, że mało który projekt ma tyle stron :naughty: A ten się dopiero rozpoczyna :wink4: Jak się skończy będzie może długi jak wątek spotów :decayed:

No, ale mnie to nie przeszkadza wogóle, no i Nosb nie zrozum tego źle. Z mojej strony nie była to żadna krytyka, bo nie ma czego krytykować :wink4:

A co do mojej Coupe to też się składa i też szukam tajli jak najtaniej co by większego od dużego worka pieniędzy nie udać. Ale niekiedy już mi brakuje cierpliwości, jak dzisiaj np. .... kiedy coś robisz, a efekt jest daleki od zamierzonego :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to Gregor jest czasmi niewdziecznie :) Jak skoncze projekt to temat zamkne i zaloze nowy zeby tylko sie tam tasowac Och Ach itp :polew::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeby tylko sie tam tasowac Och Ach itp :polew::wink4:

:polew: :polew: :polew: jeżdz do Adasia on Ci galerianki załatwi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za każdym razem co zaglądam do tego wątku, mam ciche nadzieje zobaczyc kolejne foty z pracy jaką wkładasz w to auto :rolleyes:

szacun za styl życia :good:

projekt kox :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj go doslownie wepchnalem :) Dzisiaj ide pospinam go troche z reszta i moze kolo wieczora wstepnie zakrece :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowisz i masz :

Baaaardzo na szybko aby tylko zalapal ( immo nie podpiete itp dlatego od razu gasnie )

Pozatym dorsy :

p1000403.jpg

I kolor na test ( prawa strona daytona grey ) :

p1000402m.jpg

Jedno z dwoch w tym miesiacu na swapa :

p1000414k.jpg

p1000413.jpg

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mi tylu/cwiar , lamp tylnich i zderzaka . Drzwi moglem zwykle poszerzyc a nie bulic kupe siana a kosztowaly nie malo :wallbash: ale nie chce szpachlotuningu :)

Dzwiek to trzeba poczekac az zakoduje po niedzieli immo i polacze reszte kabelkow ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...