Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi s4 b5 5.0 tfsi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wkladając ten silnik podwoicie jak nie potroicie wartość tej B5-tki :> Ale ja też jestem ostatnio zdania, że warto swapować nowsze motory :)

Opublikowano
  • Autor

Juz moj przyjaciel Witek vel Rogalotti zadeklarowal pomoc wiec spokojnie damy rade z kabelkologia.

Opublikowano

to będzie jechać :kox:

Odpalasz auto, wrzucasz 1 bieg, puszczasz sprzegło i już jest 100km/h :kox:

za dużo się corvetty naoglądałeś :decayed:

Opublikowano

jesteście w trakcie tworzenia historii czapki z głów :hi:

Opublikowano

to Diesel?

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Szacun, będę śledził temat!

Opublikowano

Jak to wszystko się uda to :hi:

Opublikowano

dorwać taki silnik za dobrą kase to jak trafić 6 w totka..

po 2 to będzie niezłe rezanie pod maską bo silnik się nie zmieści..

Opublikowano

Z determinacją chłopaków musi się udać choć z pewnością nie wszystko będzie szło jak z górki ;)

Trzymam kciuki :good: będę śledził temat :cool1: Przekox koofa :kox:

Opublikowano

prawdziwy męsko-lansiarski projekt :gwizdanie:

poza tym moc seryjnie nie wyjdzie 750 i 800 tylko po zrobieniu wydechu, dolotu oraz programiku wychodzi ok 700 i 800nm

do tego nie widzę żeby były jakieś mocniejsze hebelki w zestawie..więc trzeba rezać :cool1:

ale na trasie mocnych nie będzie..ponad 350km/h :slina:

Opublikowano

poza tym moc seryjnie nie wyjdzie 750 i 800 tylko po zrobieniu wydechu, dolotu oraz programiku wychodzi ok 700 i 800nm

MTM robi 730KM i 840Nm.

Opublikowano

...ale masakra :shocked:

Opublikowano

Kiedyś w autobusach " ogórkach " na środku były takie zabudowy cofniętego silnika , rozumiem ze idziecie w tym kierunku żeby uzyskać lepsze rozłożenie mas niż 99% przód , 1% tył .

No to dawać jakieś foty z cięcia giecia i spawania :)

Ciekawa sprawa , powodzenia :)

Opublikowano

po 2 to będzie niezłe rezanie pod maską bo silnik się nie zmieści..

Już były projekty B5 z wyciętą ścianą grodziową, ale rezanina niezła.

ale na trasie mocnych nie będzie..ponad 350km/h :slina:

Przy 320 pewnie zaczną przepuszczać uszczelki w drzwiach i będzie wichura w środku.

Kiedyś w autobusach " ogórkach " na środku były takie zabudowy cofniętego silnika , rozumiem ze idziecie w tym kierunku żeby uzyskać lepsze rozłożenie mas niż 99% przód , 1% tył .

To V10 ma aluminiowy blok co go odchudza i nie jest jakoś mega ciężki jak na V10 chyba.

By the way, jeszcze się projekt nie zaczął, a już 4 strony napisane. Nieźle się ludzie nakręcają :decayed:

Opublikowano

Projekt kox :good:

Gregory zobacz co sie dzieje na racingu :decayed::naughty:

Opublikowano

przy 300 będzie dekompresja :kox:

Opublikowano

Projekt mega.

Jak rozumiem następną jednostką po tej będzie nabycie od Putina silnika od miga ? Ciężka praca czeka.

P.S

Nie chcecie ubezpieczeń na życie ? Jak coś to dajcie znać. :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

Zobaczymy co z tego wyjdzie, trzymam kciuki

Ale...nie chwalmy dnia przed zachodem slonca :)

Opublikowano

Projekt mega.

Jak rozumiem następną jednostką po tej będzie nabycie od Putina silnika od miga ? Ciężka praca czeka.

P.S

Nie chcecie ubezpieczeń na życie ? Jak coś to dajcie znać. :gwizdanie: :cool1:

będzie rakieta tomahawk :decayed: Ostro będzie zapier.dalać z tym silnikiem jak się uda :kox: Tylko ja to bym podpiął tego potwora pod jakiś manual jak jest taka możliwość... W R8 jest chyba manual z tym motorem :cool1:

Opublikowano

W R8 jest inny silnik, wolnossak wysokoobrotowy z dużo mniejszym niutonem.

Opublikowano
  • Autor

Panowie to ma szanse sie zmiescic :naughty:

Wyglada to tak.

71367797.jpg

60569363.jpg

19984149.jpg

29361357.jpg

16220891.jpg

47249255.jpg

43974021.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.