Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Xenony - problem nagłaśniany

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

endriuu dlaczego mam tego żałowac? bo to zamienniki a nie ori? myślę, ze nie będę, a reszta wyjdzie "w praniu"

ps. widzałem i czytałem ten wątek...

bo eńdżel ajsy nijak nie pasuja do audi...

Opublikowano

podobno o gustach sie nie dyskutuje... z resztą klamka zapadła. Dobra nie ma co odchodzic od tematu. jeszcze raz dzieki za rade z w sprawie HIDow. pozdrawiam

Opublikowano

podobno o gustach sie nie dyskutuje... z resztą klamka zapadła. Dobra nie ma co odchodzic od tematu. jeszcze raz dzieki za rade z w sprawie HIDow. pozdrawiam

Na tej aukcji są Slimy, ja bym pomyślał jednak na Twoim miejscu nad standardowymi. Rozmawiałem kiedyś z sprzedawcą HIDów i mówił żeby lepiej wziąść standardowe bo mniej się grzeją i nie powodują takich zakłóceń.

Opublikowano

Podłączasz kable przetwornicy pod instalcje wkładasz zarnik w dekielku robisz małą szpare najlepiej na dolnej krawędzi tak aby kable przeszły od żarnika i po sprawie dekielek nakładasz na lampe i działa :gwizdanie: postojówki odrazu sobie wymień na jakieś białe LEDy poprawi efekt

Opublikowano

Witam,

Podlacze sie do tematu i zapytam, czy do orginalnych lamp firmy Valeo w audi a4 b5 po lifcie mozna wsadzic xenon??? Jak tak to co trzeba kupic zeby bylo w miare legalnie i bezpiecznie :kox: A jak nie mozna do tych lamp to niech minie ktos poinstuluje do jakich lamp i jaki xenon mozna se zamontowac. Seryjnie mam w nich zaroweczki H7...

Opublikowano

Czytales ten temat..? :)

Opublikowano

wczoraj pytałem, a dzis juz zamontowane :] żarnik 6000K

czy aż tak źle wyglądają te lampy, ze wiekszosc forumowiczów tak je gani? ja jestem bardzo zadowolony

c14c9a3fb9c6ba3d.jpg

65098f7c950b04ca.jpg

Hidy są ekstra. a skoro nie widac róznicy to po co przepłacac :)

Opublikowano

lampy są okropne :thumbdown: to tylko moje zdanie

Opublikowano

Jak miałem wrzucony zestaw 6000 K to straciłem dowód. Teraz latam na 4300 i odpukać.

Opublikowano

Czytales ten temat..? :)

Duzo by trzeba bylo czytac a czasu nie ma za bardzo... no ale jak nie podpowiecie to znajde chwilke i przestudiuje caly to moze znajde odpowiedz.

Opublikowano

Jak miałem wrzucony zestaw 6000 K to straciłem dowód. Teraz latam na 4300 i odpukać.

barwa nie ma znaczenia, tzn nie jest określona przepisami

Opublikowano

Jak miałem wrzucony zestaw 6000 K to straciłem dowód. Teraz latam na 4300 i odpukać.

barwa nie ma znaczenia, tzn nie jest określona przepisami

Ogólnie jest tak przyjęte że muszą być żółte lub białe. Żadnych niebieskich, fioletowych itp.

Opublikowano

Przyjete to sobie moze byc.. :wink4:

paragraf.jpg

paragraf.jpg

paragraf.jpg

:decayed:

Opublikowano

Na lampach seryjnych Valeo w a4 b5 po lifcie nan symbole HC , DC , HC , HR to znaczy ze moge do nich wsadzic xenon bo z tego co czytalem to DC to jest xenon mijania... jak byscie byli tak mili to podpowiedzcie mi cos...

Opublikowano

Jak miałem wrzucony zestaw 6000 K to straciłem dowód. Teraz latam na 4300 i odpukać.

barwa nie ma znaczenia, tzn nie jest określona przepisami

Ale 4300 nie przykuwa uwagi miśków, tak jak te bardziej niebieskie.

Opublikowano

Na lampach seryjnych Valeo w a4 b5 po lifcie nan symbole HC , DC , HC , HR to znaczy ze moge do nich wsadzic xenon bo z tego co czytalem to DC to jest xenon mijania... jak byscie byli tak mili to podpowiedzcie mi cos...

Tak możesz wsadzić xenon. Też mam takie oznaczenia na lampach.

Opublikowano

I co najlepiej kupic i wsadzic zeby nie rzucalo sie w oczy miska i nie walilo po oczach innym a dobrze oswietlalo... oczywiscie w rozsadnej cenie :wink4:

Opublikowano

Zwykłe żarówki :polew: A tak poważnie to ciężka sprawa, zależy od miśka. Napewno coś z przedziału 4300-6000K.

Opublikowano

Zwykle to mam philipas blue vision :P no to bede myslal nad jakims xenonem w tym zakresie... tylko jeszcze przetwornice- myslicie ze orginalne valeo beda dobre???

Opublikowano

Zwykle to mam philipas blue vision :P no to bede myslal nad jakims xenonem w tym zakresie... tylko jeszcze przetwornice- myslicie ze orginalne valeo beda dobre???

to ci powiem ze sie wykosztujesz jak chcesz orginalne przetwornice :gwizdanie: ty masz tak czy tak gniazdo pod H7 wiec bedziesz raczej skazany na HID

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.