Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty w Koszalinie?


e2rdd23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja się tam nie wybieram, nie mam czasu. Ale za to obczaiłem oryginalne chromowane obwódki na szyby do mojej :a4fan: za 200zł :P Chyba dobra cena to jest?

Dobra cena ale znajdź kogoś kto wytnie małe szybki to sam się pisze bo na drzwiach założyłem a reszty nie bo nie ma mi kto tego zrobić a sam nie chce uszczelki zepsuć :/ No chyba że sam potrafisz :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy będę sam próbował, jakieś zdolności manualne posiadam. A cena jest superanca, inni chcą conajmniej 450zł i w górę.

Edit

Zresztą nie wiem kto w Koszalinie by to mi wyciął, jak by to kosztowało rozsądne pieniądze to bym się sam nie bawił i też dał komuś.

Teraz tak sobie przypomniałem, że do montażu potrzebna jest nitownica, której nie mam :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy będę sam próbował, jakieś zdolności manualne posiadam. A cena jest superanca, inni chcą conajmniej 450zł i w górę.

Edit

Zresztą nie wiem kto w Koszalinie by to mi wyciął, jak by to kosztowało rozsądne pieniądze to bym się sam nie bawił i też dał komuś.

Teraz tak sobie przypomniałem, że do montażu potrzebna jest nitownica, której nie mam :confused4:

Akurat z nitownica to żaden problem dużo nie kosztuje choć ja już miałem :tongue4: jakbyś ogarnął szybki to daj znać :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cicho bo wszyscy śpią :polew: A co do szybek to i tak te chromy będę zakładać dopiero na wiosnę, więc wtedy dopiero ogarne temat.

Do wiosny to możesz już auto zmienić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co ty, nie ma takiej opcji. Tym autkiem kilka latek pośmigam.

A masz te chromy już ? z drzwiami mogę ci pomóc :wink4: godzina roboty :good: Jutro możemy nawet spota zrobić :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...