Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty w Koszalinie?


e2rdd23

Rekomendowane odpowiedzi

No bez przesady, jak coś będzie organizowane i mnie nie wygonicie za "nie Audi" to chętnie wpadnę :)

A tak z ciekawości co kupiłeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wlasnie zamowilem kabelek do swojej B8, wiec jak ktos bedzie potrzebowal na szybko podlaczyc pod kompa i sprawdzic bledy to mozna uderzyc do mnie. Czesto jestem w Koszalinie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, przypomnę się trochę, nie gniewajcie się, ale jeżeli wiecie kto by szukał A4, to muszę szybko sprzedać, najlepiej do 3 października bo kończy się OC i nie chce już pchać w nie kasy, mam już drugi samochód. Od 14 września jestem w Klinie razem z autem, które przemierza ze mną tysiące kilometrów :decayed: (dosłownie) i jeszcze mnie nie zawiodło. Link w sygnaturce :wink:. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś ze znajomych szukał to polecę.

---------- Post dopisany 13-09-2013 at 20:31 ---------- Poprzedni post napisany 02-09-2013 at 20:53 ----------

Dzieje się tu coś? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś ze znajomych szukał to polecę.

---------- Post dopisany 13-09-2013 at 20:31 ---------- Poprzedni post napisany 02-09-2013 at 20:53 ----------

Dzieje się tu coś? :kox:

Co robiłeś dzisiaj koło szkoły w Sławoborzu :decayed:

Na orlika ustawiałem się z ziomkami :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tam dojechac? w ktora strone sie kierowac w szczecinku? chyba jutro podjade tam, zobacze co sie cisnie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę chłopaki! Na szkoleniu muszę siedzieć, a to tylko 70km... Może na sam koniec dolecę. Duchem z Wami. Ustaliliście może jakieś miejsce zgrupowania? W zeszłym roku spora grupka Aczwóreczek na parkingu powstała... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem od 11.00 do 14.00, z A4 to tylko zobaczyłem byłą furkę Sbenios`a i jeszcze inna czerwona a4 b5 sedan przedlift z klubowymi ramkami :) Także słabo było a4-klubowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...