Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty w Koszalinie?


e2rdd23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ale zdzierstwo :decayed: w sianowie za 50zł z pocałowaniem w rączkę robią, chłopaki ogarnięci :tongue4: chyba że na starego dziada traficie to menda tylko wk***ić człowieka potrafi, nie lubię do nich jeździć :no: no ale jak ktoś chce przyoszczędzić to za 50zł w sianowie zrobią :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: to jak w Sianowie ustawiałeś zbieżność to tak jak byś w cale nie ustawiał :> :> wiem coś o tym

a w ZORD biorą 75 zł ale tam chociaż masz kierownicę równo :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, Panowie, może zrobimy osobny temat na pogaduchy, a osobny na spoty? Będzie trochę czytelniej, czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzysieqakces, to raczej mój pomysł się nie przyjął :no: W każdym bądź razie, czy ktoś z Koszalina ma jakąś Audiczke na części? Bo parę pierdół bym potrzebował do swojej. No i priorytetowo - nie chce się nikt zamienić na dekory? Daję swoje drewno i chce w zamian też drewno :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem np jak są spoty w Gdańsku to wszystko jest w jednym temacie :D najpierw jest spot, a potem każdy każdego obgaduje w tym jednym wątku :decayed: jest tam natrzaskane grubo stron, a u nas cieniutko cieniutko :no: ja zrozumiałem że kolega e2rdd23 mnie nie poparł :gwizdanie: w sumie mi to obojętnie, byleby coś się działo :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo dla mnie nie ma problemu zrobić spota ;) Tylko żeby przyjechało chociaż parę osób...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w piątek na uczelni do 13, potem wracam do Sianowa i o 21:30 zaczynam grac imprezę, więc tak o 17 może? Albo 16, żeby jeszcze całkiem ciemno nie było i zimno :wink4: no ale proponujcie możesz jeszcze jakieś godziny? Kto się pisze w ogóle od tego zacznijmy? Bo znając życie to przyjadę ja i Murdzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi w sumie o 16 by pasowało w piątek ;) Tylko gdzie? Pod amfiteatrem? Dawid też wpadnie, może ktoś jeszcze chętny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...