Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty w Koszalinie?


e2rdd23

Rekomendowane odpowiedzi

To gdzie ty dorwałeś autko w takim stanie? Zagramanicą? Czy od jakiegoś miłośnika? :mysli:

A ten przebieg 222k jakby ciut nierealny, jak na ten motor i model. Ale jak to naprawde oryginał to tylko pogratulować udanego zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dorwałem w kraju, facet wystawił ją w czwartek o 21.20, a ja u niego w piątek rano o 9 byłem po wóz :naughty: Książka serwisowa niby jakaś tam do niej była, ogólnie też mi się wydaje ten przebieg lekko bajeczny, ale jak zajrzałem pod auto, to byłem w szoku. Nowy wydech, nowe tarcze, nowe klocki TRW, wszystkie osłony, nic nie malowane, nie szpachlowane (leciałem wszystko czujnikiem), wszystkie plastiki pod maską, olej półsyntetyk Shell, środek praktycznie idealny - no auto marzenie :good: A co do historii samochodu, dwa lata temu była przyprowadzona od jakiegoś gościa z Niemiec, gdzie stała w krzakach, miał jeszcze dwa inne samochody. Ponoć lakier był strasznie wypłowiały od słońca i to tyle. A na chwilę obecną jedyną poważną wadą jest lekko pęknięty tylny zderzak, trochę odstaje. Ale to się spokojnie ogarnie jak będzie cieplej. Parę drobiazgów i wóz igła :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi za mną taka AUDI i to na poważnie tylko bardziej sie rozglądałem za wersją COMPETITION czyli 2.0 benza i quattro ;) Ale furgon kozak ma tą swoją magie, której nowsze audiki nie mają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć te Competition to nie jadą zbytnio. To ma tylko 140 koni, ale te zderzaki :kox: Zawsze można zeswapować chociażby na 1.8T...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec produkcji b-4 wychodziły z ładniejszą tapicerką, dwiema poduszkami i klimatronikiem. Pamiętam, że się śliniłem na taką :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie od końca 94 roku takie szły. Miały już parapety na boczkach, parę dodatków z A4, np. kierownicę. A co do climatronica to tylko w benzynach szły seryjnie z tego co wiem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam Panowie wasz czas wolny w weekend?? może jakiś spot w sobote na zimowo ?? Np. 17:30 ........ Czy narazie odpuszczamy? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam czasu grzebac przy tym po sesji, a pozatym jest mróz i zimno nie ma jak plastikow sciagnac ze slupkow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie większość z mojego roku ma sesje ale mi sie udało :rolleyes: ale i tak miałbym tylko 2 egzaminy wiec co tam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na karcie też mam niby tylko dwa egzaminy, ale dziwnym trafem reszta przedmiotów też kończy się oceną, a co za tym idzie kołem. A to praktycznie w ogóle nie różni się od egzaminu niestety. Dawid, daj znać jak tam Golfina jak już odpalisz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie większość z mojego roku ma sesje ale mi sie udało :rolleyes: ale i tak miałbym tylko 2 egzaminy wiec co tam ;)

A co studiujesz? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja co prawda w Czarnem jestem i u mnie -18 jak odpalałem, ale też bez większych problemów :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No taka prawda ;p transport od strony mechanicznej ;p hehe /// Mam inny problem .... pojeździłem audikiem po śniegu i podkreślam pare kółek samym gazem bez sprzegła i nagle dym spod machy z okolic skrzyni , smród niby spalonego sprzęgła i jkaby oleju no i podczas jazdy na trasie i depnieciu totalne slizganie sprzegła........ wczoraj odeszło troche slizganie ale przyszły drgania buda i drążkiem biegów przy przyspieszaniu....... jakos na dniach z pacjentem podjade gdzies do jakiegoś speca co jesyt grane... czy tylko sprzegło sie skończyło ,,, czy dwumas tez .. :confused4:

KOleega Insane podpowiada ze spec od audi/vw to Tomek Urbaniak na Topolowej wiec chyba tam podjade...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...