Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale temat o siłowni a nie o ruchaniu, więc wróćcie do rozmowy o treningach, dietach, jakieś porady itp

  • Odpowiedzi 7,8 tys.
  • Wyświetleń 389 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

spadłem z krzesła :polew: niezły wykręt :decayed: ale łape to ma :kox:

Opublikowano

robek jest dobry :kox:

on metke to zagryza jak rutinoscorbin do sniadania 5tab,nie mowiac juz o soku

syfow niezle mu wy....

Opublikowano

ale siłownia za***ista, a ćwiczenia to jeszcze nie taki hardcore, ja już myślałem że coś ciekawego zobacze

Opublikowano

siłownia pierwsza klasa jest :kox:

dzisiaj plecy + biceps + kaptury :slina:

no i po treningu :kox:

szkoda, że u mnie nie ma takiej motywacji :slina:

Opublikowano

HARDCOROWY Trening BICEPSA na suplach od Cybera cz 1

niezły tyfon :naughty:

ale chyba zwoje mu wyprostowało od tych specyfików :decayed:

niezły schizol :) już nad głosem nawet nie panuje :) mimo masywnej ręki ciężary kiepskie bierze..

Opublikowano

pewnie rozgrzewke robil...

on nie jest polakiem,to litwin

Opublikowano

Ale pije dabel blasta :decayed: i raket fjułel :kox:

Opublikowano
  • Autor

ostry koksiaz [br]Dopisany: 30 Listopad 2010, 18:40_________________________________________________co tu sie tak cicho zrobilo juz nikt nie trenuje ?? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja zaraz klateczke robie zobaczymy jak pojdzie :decayed:

Opublikowano

każdy po cichu trenuje formę na wiosnę, co by się pokazać :naughty: ja też zaraz idę na siłkę barki zmęczyć

Opublikowano

mimo ze 3h dzisiaj w nocy spalem,ale jakos poszlo pod koniec odcielo mi prad juz :confused4:

Opublikowano
  • Autor

no ja klateczke dzisiaj robilem:)

Opublikowano

a ja dalej brzuszki ćwiczę :gwizdanie:

Opublikowano

ale temat o siłowni a nie o ruchaniu, więc wróćcie do rozmowy o treningach, dietach, jakieś porady itp

;(

Skoro nie można o ruchaniu to ja z innej beczki :decayed:

Panowie..od tygodnia w robocie mam potworny problem z mięśniami barków/ pleców. Nosz tak mnie napierd. że wytrzymac nie mogę.

Czuje się jakby moje mięśnie były non stop spięte i opuchnięte (?)

Co w takim wypadku robic ? Maści pomagają , ale to krótkometrażowe :confused4:

Opublikowano
  • Autor

a ty bierzesz jakieś koksy?? tylko szczerze bo mi sie wydaje ze masz prace w ktorej trochę dźwigasz i bierzesz cos co spina ja jak borę testosteron to po paru seriach bicepsa nie raz nie mogę reki zgiąć

Opublikowano

a ty bierzesz jakieś koksy?? tylko szczerze bo mi sie wydaje ze masz prace w ktorej trochę dźwigasz i bierzesz cos co spina ja jak borę testosteron to po paru seriach bicepsa nie raz nie mogę reki zgiąć

Nic nie biorę :wink4: Nie trenuję też nic bo nie mam czasu..

Co do pracy to nie dźwigam żadnych ciężarów :wink4:

Opublikowano
  • Autor

ty to nie mam pojecia co sie z toba dzieje do lekaza idz

Opublikowano

ragga wybierz sie na masaz i pomoze:)) rozbija CI miesnie nie beda spiete i wszystko wroci do normy... dawno nie uzywane chyba byly i sie buntuja

ewentualnie jak z masazem ciezko to woda... bicze wodne jacuzzi ..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.