Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

zjazd z nich jest jak po koksie :decayed

a skąd wiesz, jak po koksie? :gwizdanie:

aaa wiesz troche w zyciu glupot sie robilo:) torche rzeczy sie zezarlo... bo ja jestem zdania ze trzeba poprobowac wszystkiego na co ma sie ochote;)

hehe życie... :naughty:

tiaaaaa trzeba wiedziec keidy zmienic taki proch na carbo :D hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to idę wypiję to carbo i zapierdalam na siłownię... :decayed:

Bo jutro poniedziałek i jak zwykle ludzi od zajebania będzie wiec dzisiaj zrobię trening.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to idę wypiję to carbo i zapierdalam na siłownię... :decayed:

Bo jutro poniedziałek i jak zwykle ludzi od zajebania będzie wiec dzisiaj zrobię trening.

i żeby nie było opierdalania się.. :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zielu bo dobry trening tkwi w glowie,w twoim nastawieniu,motywacji,checi, a to wlasnie daja te specyfiki.

no tak ale ja to wszystko mam jak na razie bez żadnych specyfików, bo ćwiczę w sumie od niedawna :good: chyba dużo tych specyfików zawiera kreatynkę co? ja ogólnie teraz jem kreatynkę, kończę białko i carbo :naughty: i tak się zastanawiam co by tu zakupić ale w miarę taniego (do 100 zł/miesiąc) :mysli: bo kolejne białko to dopiero po 10 będę mógł kupić :(

co polecacie? oczywiście najlepiej na przyrost masy i siły :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zielu bo dobry trening tkwi w glowie,w twoim nastawieniu,motywacji,checi, a to wlasnie daja te specyfiki.

no tak ale ja to wszystko mam jak na razie bez żadnych specyfików, bo ćwiczę w sumie od niedawna :good: chyba dużo tych specyfików zawiera kreatynkę co? ja ogólnie teraz jem kreatynkę, kończę białko i carbo :naughty: i tak się zastanawiam co by tu zakupić ale w miarę taniego (do 100 zł/miesiąc) :mysli: bo kolejne białko to dopiero po 10 będę mógł kupić :(

co polecacie? oczywiście najlepiej na przyrost masy i siły :kox:

kolego za 100nic sensownego nie kupisz. Szkoda kasy. Lepiej odloz i kup cos konkret. Hot blood i jakies bialko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

białko to sobie kupuje po wypłacie ;) a co do tego, że nic sensownego sie nie kupi to się nie zgodzę, bo kreatyn a jest tania i dobra :decayed: na pewno cos jest, tylko co :mysli: myslałem o czymś z NO, żeby spompowało :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kreatynkę to CM3 od Treca polecam. :):naughty: Ja też muszę kołować € na cykl. Jutro maksa pocisnę bo załatwiłem dodatkowe obciążenie. :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam mam Universala i nie narzekam :good: patrzyłem teraz na tego jacka3d i w sumie na razie ja nie potrzebuje takiego czegoś, bo w większości tych supli jest kreatyna, która juz zacząłem brać :thumbdown: na pewno muszę kupić carbo ale 100 zł miałbym jeszcze wolne w sumie :decayed: ale może lepiej poczekać na nastepny cykl :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam mam Universala i nie narzekam :good: patrzyłem teraz na tego jacka3d i w sumie na razie ja nie potrzebuje takiego czegoś, bo w większości tych supli jest kreatyna, która juz zacząłem brać :thumbdown: na pewno muszę kupić carbo ale 100 zł miałbym jeszcze wolne w sumie :decayed: ale może lepiej poczekać na nastepny cykl :mysli:

to nie jest sama kreatyna tylko stack kreatynowy :naughty:

:szukaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale z kreatyną,więc po kiego mi to skoro niedawno kupiłem czysta kreatynę :wallbash: ogólnie wiem, że tam są jeszcze inne składniki ale taki stack na razie odpada, na bank kupie coś takiego po przerwie po mojej kreatynie, czyli gdzies przed wakacjami :good: a teraz szukam czegos co by mnie napompowało :evil: czy nie ma nic z samym NO :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mógłbys rozwinąc coś na temat tego AAKG :cool1:

już poczytałem i piszą, że jest do "zastępnik" kreatyny :mysli: czyli gdzieś za miesiąc mógłbym to wypróbować :good: ale mi bardziej chodziło o coś z tlenkiem azotu na spompowanie podczas siłowni :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chcesz cos z no to hot blood albo no-xplode. Ja od jutro xplode biore zobaczymy co bedzie.[br]Dopisany: 27 Marzec 2011, 22:28_________________________________________________do pompowania masz tez cytogenix shotgun big bang

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale właśnie chciałem coś tylko z NO, bo wszystkie te NO-explode'y to maja w sobie kreatynę, a ja już biorę czystą, więc bez sensu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xplode brałem. Pompa lepsza była, ale jakiegoś mega pobudzenia nie czułem. Może dlatego, że żarłem wcześniej hyperdrina. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no-xplode mnie za***iście rozwalał taki w różowym pudełku , był bardzo dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale właśnie chciałem coś tylko z NO, bo wszystkie te NO-explode'y to maja w sobie kreatynę, a ja już biorę czystą, więc bez sensu :wink4:

aakg jest tylko NO!! i nie jest zastepnikiem kreatyny tylko jest preperatem ktory sie stosuje pomiedzy cyklami kreatynowymi bo nie zawirea kreatyny cos zle czytales... xplode to stack i posiada przynajmniej pare form kreatyny[br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 00:07_________________________________________________

no ale właśnie chciałem coś tylko z NO, bo wszystkie te NO-explode'y to maja w sobie kreatynę, a ja już biorę czystą, więc bez sensu :wink4:

AKKG mozesz swobodnie dorzucic teraz jak kreatyne bierzesz:) 6 kapsulek przed treningiem tylko bierz pompa niesamowita bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO-Xplode to kurde jest booster przed treningowy i koniec kropka. :gwizdanie:

Jajeczko i płateczki z rana. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...