Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zmija, o to właśnie chodzi. Rzeźbić trzeba mieć co. :) A jak słyszę, niektórych że zabierają się za rzeźbę nie mając mięśnia na sobie to mnie ściska. :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro najszerszy, kaptur i triceps , dojade sie równo :wink4: powiem Wam ze ja juz nie podnosze na sprawdzenie sie ile na raz wycisne tylko dochodze do ostatniej serii tak żeby 4-5 razy podnieść cięzar, kiedys jak byłem młody(22-24 lata) tak robiłem i nabawiłem sie kontuzji barku bo byłem nierozgrzany i poszło :confused4: ale rekord mam 142kg dwa podnoszenia :kox: dziś tyle nie dzwigne, ale bark sie zaleczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero zauważyłem ten temat :o. Sam od paru miesięcy trochę ćwiczę. Na początku bardziej na siłę, teraz na rzeźbę. Ogólnie to byłem na 1 cyklu kreatyny w styczniu ale teraz tylko białko + od wczoraj HMB. Pytanie, pijecie białko z mlekiem czy z wodą? Bo chyba to jest zależne od tego, co chcemy osiągnąć? Mleko = dodatkowe węglowodany

tylko z wodą, bo mleko osłabia wchłanianie białka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to Kazeina

Ale nie traktuj białka z mleka jako źródło białka w twojej diecie a raczej jako bazę do rozpuszczenia odżywki.

Kazeinę stosuje się jako ostatni posiłek w postaci suplementu lub twarożek na noc z racji tego że ma najdłuższy czas wchłaniania z białek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest taką fabryka,hurtownia koło mnie co robią róznego rodzaju mleka w tym kazeine czystą też i pakuja w wory z papieru( wygląda to jak worek cementu) :wink4:

wór ( bo wazy 25 kg albo 50kg nie pamiętam juz bo dawno nie brałem ) czystej kazeiny kosztował u nich 400 zł , moge zpaytać podjechać, można by wziąść w kilku i sobie podzielić po 5 kg na przykład

to mleczarnia która produkuje dla branży spożywczej. wiem bo juz dwa razy kupowałem takie wory ale to było 8 lat temu teraz ceny mogły ulec zmianie.

Byłby ktoś zainteresowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie co najlepsze na zakwasy?? juz 3dzien klata i tric mnie rwie :wallbash:

lekki terning

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakwasy najlepiej rozruszac delikatnie, ale jak zaczniesz regularanie ćwiczyc to juz ich nie będzie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakwasy najlepiej rozruszac delikatnie, ale jak zaczniesz regularanie ćwiczyc to juz ich nie będzie :wink4:

Ja trenuję regularnie i jak zrobię naprawdę mocny trening to mam zakwasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boseron, podrzuć więcej info na temat tych produktów. :tongue4:

powiem szczerze ze wór wygląda mało profesjonalnie dosłownie jak worek cementu ale mysle ze cena jest spoko jak za taka ilość. nie mam więcej informacji. Sam tego nie wezme bo sie zmarnuje - przecież nie wrzuce w siebie takiej ilości bo mnie rozsadzi nie w klacie tylko w d*pie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Ostrowia też sprzedaje w workach 15Kg chyba. :kox:

Tylko że ostrowie jest ciężko znieść w smaku a te odpady z mleczarni to już pewnie nie do zniesienia. Ostrowia ma przynajmniej jakieś dodatki, a do tamtego by chyba trzeba było jakiegoś kakao dodać żeby się dało wypić. Przetestuj może najpierw czy smak jest do zniesienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby pare osob sie zlozylo to i ja moge :cool1: kakao sie doda jak michal napisal i bedzie po sprawie :good: tylko wlasnie ja max. 5 kg bym wzial :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...