Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

Co ma inteligencja do bycia wielkim? Ktoś może być inteligentny jednocześnie będąc prostakiem i chamem. Śmiejecie się z Burneiki, a ja zapytam: czy ktoś z Was biegle włada chociażby trzema językami jak on? Nie chcę nikogo usprawiedliwiać, ale poczytajcie sobie np o Arnoldzie Schwarzeneggerze - kulturysta, aktor i na końcu gubernator, a ile koksu w siebie wpakował. Polecam też obejrzeć film "Pumping Iron", od niego w USA zaczął się boom na bycie wielkim. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

burneika nie jest polakiem,wiec jak mozesz mowic o tym ze zdania nie umie zbudowac.

nie trzeba byc duzym zeby byc idiota,wiekoszosc tych debili to wlasnie chude ryski

ja osobiscie go lubie za podjescie do zycia ,ma facet dystans do siebie i swiata,poztywnie nastawiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

burneika ma swoj styl, tak samo jak nasza polska krolowa popu Doda, wg mnie to jest dobry marketing i potrafienie sprzedania siebie jako pewnej marki itp, Robcio jest juz postacia kultowa na necie, razem z Cyberem maja swoje odzywki,koszulki,a niedlugo pewnie beda mieli swoje zapachy i kolekcje ubran :) dla mnie jak najbardziej OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

burneika ma swoj styl, tak samo jak nasza polska krolowa popu Doda, wg mnie to jest dobry marketing i potrafienie sprzedania siebie jako pewnej marki itp, Robcio jest juz postacia kultowa na necie, razem z Cyberem maja swoje odzywki,koszulki,a niedlugo pewnie beda mieli swoje zapachy i kolekcje ubran :) dla mnie jak najbardziej OK

Kasa misiu kasa:) bizness.... pozatym wiekszosc ocenia go po reklamach itp(ktore sa fajne, takie inne) a nie wie jaki jest w zyciu codziennym... czy kazda blondynka jest idiotka:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rocket Fuel, Double Blast czy Amino Juice nie mają zbyt pochlebnych opinii na polskich forach internetowych. Może ktoś z Was brał suple ,które reklamuje Robo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja czasami przed treningiem biore Napalma ale to innej firmy i mnie wywala pod sufit doslownie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde brałem to HMB ale mam uczulenie na nie więc lipa :/ co proponujecie innego wspomagającego na cyklu kreatyny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde brałem to HMB ale mam uczulenie na nie więc lipa :/ co proponujecie innego wspomagającego na cyklu kreatyny?

spróbuj inne hmb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a co powiecie o tym środku, dziś byłem sie zaopatrzyć w pare suplementów i zakupiłem coś takiego polecane przez sprzedawce który wyglądał na znającego sie w tym temacie, oczywiście oprócz tego kupiłem aminokwasy i carbo.

http://www.4bigboys.eu/pl/p/USP-LABS-JACK3D-250-g./117

podobno bardzo wydajne i daje dobre efekty.[br]Dopisany: 13 Maj 2011, 01:23_________________________________________________i takie amino z glutaminą

http://www.megapower.pl/activlab-bcaa-xtra-lglutamina-500-p-2918.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde brałem to HMB ale mam uczulenie na nie więc lipa :/ co proponujecie innego wspomagającego na cyklu kreatyny?

Cykl Testosteronem i Deca Durabolinem :) A tak na poważnie to jedz dużo białka, dieta to 80% sukcesu - wiem to po sobie! Teraz w Aldiku masz 420g fileta za 3 euro i to Ci polecam bardziej niż HMB. Kreatynę na sucho waliłem w dawce o 1/3 większej niż zalecana i spuchłem troszkę (1cm na łapie) ale po 6 tygodniach przerwa (tygodni) i na nowo walisz.

Panowie a co powiecie o tym środku, dziś byłem sie zaopatrzyć w pare suplementów i zakupiłem coś takiego polecane przez sprzedawce który wyglądał na znającego sie w tym temacie, oczywiście oprócz tego kupiłem aminokwasy i carbo.

http://www.4bigboys.eu/pl/p/USP-LABS-JACK3D-250-g./117

podobno bardzo wydajne i daje dobre efekty.

Dopisany: 13 Maj 2011, 01:23i takie amino z glutaminą

http://www.megapower.pl/activlab-bcaa-xtra-lglutamina-500-p-2918.html

Te przed treningowe dziadostwa to sobie odpuść. Mnie tylko po tym głowa bolała i miałem inne dolegliwości po tym. Wystarczy pozytywne nastawienie na trening, musisz się nakręcić, wiedzieć że chcesz to zrobić. Wszystko siedzi w Twojej głowie a nie w tych pigułkach. Ostatnio robiłem miesiąc po 12 godzin dzień w dzień, praca fizyczna w rzeźni. Powiem Ci że mimo iż byłem padnięty, to wyciskałem tyle samo co zawsze a nawet więcej. Po prostu odpowiednio się nastawiłem. :cool1:

To drugie BCAA i glutamina to jak najbardziej polecam, zatrzymuje to katabolizm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gwarantuje Ci że jak weźmiesz dobrą przedtreningówkę to masz powera większego niż ze swoim dobrym nastawieniem. A to że Cię po tym głowa bolała itp. to znaczy że Twój organizm nie radził sobie z tą dawką, często jest tak u osób które nie używają żadnych pobudzaczy, ale jak organizm się przyzwyczai to jest niezła pompa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już indywidualna sprawa. Chłopacy na siłowni chwalą sobie te przed treningówki a na mnie za każdym razem źle zadziałało, poza tym uważam że nie potrzebne mi takie wspomaganie ponieważ nie robię treningu siłowego tylko objętościowy. Większa ilość powtórzeń, mniejszy ciężar no i precyzja. Jak masz dobre doświadczenia z pobudzaczami to zapodaj mi jakiś dobry specyfik, może się do tego przekonam. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sprobowalem ostatnio NO Shotgun i zdecydowanie odradzam,prawie wogole tego nie czulem :thumbdown: poki co najbardziej pobudzal mnie NO Xplode BSN :good:

jakie sa stacki przedtreningowe nie zawierajace kreatyny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO Xplode kocham za ten jego smak. Nie do opisania jak dla mnie. :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gwarantuje Ci że jak weźmiesz dobrą przedtreningówkę to masz powera większego niż ze swoim dobrym nastawieniem. A to że Cię po tym głowa bolała itp. to znaczy że Twój organizm nie radził sobie z tą dawką, często jest tak u osób które nie używają żadnych pobudzaczy, ale jak organizm się przyzwyczai to jest niezła pompa

Przedtreningowke polecam clout, hot blood, ja osobiscie bralem no-xplode najpierw 1 miarka potem stopniowa wiecej glowa nie bolala a pompa byla ostra chcialo sie cwiczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a co powiecie o tym środku, dziś byłem sie zaopatrzyć w pare suplementów i zakupiłem coś takiego polecane przez sprzedawce który wyglądał na znającego sie w tym temacie, oczywiście oprócz tego kupiłem aminokwasy i carbo.

http://www.4bigboys.eu/pl/p/USP-LABS-JACK3D-250-g./117

podobno bardzo wydajne i daje dobre efekty.[br]Dopisany: 13 Maj 2011, 01:23_________________________________________________i takie amino z glutaminą

http://www.megapower.pl/activlab-bcaa-xtra-lglutamina-500-p-2918.html

w jacku jest geranium:)) klepie konkretnie malo jest takich produktow z tym skladnikiem... minus jest taki ze po treningu mozesz czuc zjazd jak po fecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...