Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dziś zjadłem jacka pierwszy raz przed treningiem i powiem ze pobudza dobrze :good:

ja też miałem kiedys porblemu np z no xplode jak wziąłem za duzo miarek to łeb mnie bolał i ciśnienie mi waliło za bardzo do głowy az mi uszy przytykało natomniast po dzisiejszym jestem zadowolony, jak narazie żadnych skutków ubocznych i daje niezłą pompke. :naughty:

fajne jest to ze wystarczy tylko 5g przed treningiem to mała łyżeczka więc nie trzeba dużo tego jeść.

  • Odpowiedzi 7,8 tys.
  • Wyświetleń 386,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja polecam Napalm firmy FA :good: pierwszy raz jak brałem nic nie poczułem, ale za drugim i trzecim razem nie wiedziałem co mam ze soba robić, jakbym wypił 10 mocnych kaw :evil: i takie elektryczne mrowienie po całym ciele :kox: ale od razu dodam, że biorę również mocne AAKG :cool1:

Opublikowano

jakie sa stacki przedtreningowe nie zawierajace kreatyny?

np. white flood z Controlled Labs (aktualnie to spożywam i całkiem fajne)

z kreatyną polecam Napalm (FA), próbowałem też np. no xplode ale na mnie słabo działało

w następnej kolejności chyba spróbuje mesomorph

Opublikowano

kupiłem jakiś matrix kreatynowy Treca ale stanowczo odradzam :thumbdown: smak straszny i żygać się chce :sick3:

a za niecały miesiąc zaczynam brać Xpanda i dodatkowo mono Universala :evil:

teraz biorę ten Tribusteron, ZMA i AAKG, to czuję tylko pompkę po AAKG :confused4:

Opublikowano

ZMA sie zabardzo nie odczuwa co TY chciales po tym czuc;> mi sie lepiej spalo po tym bardziej wypoczety wstawalem ale mialem apteczne:)

Opublikowano

śpi sie lepiej, tzn. wstaje się łatwiej :wink4:

Opublikowano

jakie sa stacki przedtreningowe nie zawierajace kreatyny?

np. white flood z Controlled Labs (aktualnie to spożywam i całkiem fajne)

z tej firmy polecam kreatyne Green Magnitude :good:

Opublikowano

meso takie se 2 miary walilem i srednio

chain reaction oceniam na 4+

a teraz chyba cos nowego wypuscili

Opublikowano

dzialaja jeszcze jakies odzywki na Ciebie? :decayed: :decayed:

Opublikowano

dzialaja jeszcze jakies odzywki na Ciebie? :decayed: :decayed:

dlatego pisal ostanio cos o koksie :decayed:

Opublikowano

jakie sa stacki przedtreningowe nie zawierajace kreatyny?

np. white flood z Controlled Labs (aktualnie to spożywam i całkiem fajne)

z kreatyną polecam Napalm (FA), próbowałem też np. no xplode ale na mnie słabo działało

w następnej kolejności chyba spróbuje mesomorph

Jeśli mesomorph to tylko w tej wiekszej puszce z pierwszego rzutu produkcji (chyba 550g jesli dobrze pamietam) bo te pozniejsze ( w puszce 388g) są uboższe o kilka składników które klepały najlepiej.
Opublikowano

Cristoforo chodzisz już gdzieś na siłkę ?

Opublikowano

Kurde wyszły mi krosty po tym HMB i nie chcą zejść. Czym to smarować? Czy może iść od razu do lekarza?

Opublikowano

Na syfki to najlepsza maść cynkowa :cool1:

Opublikowano

dziala kreatyna z universala mono, az jestem w szoku zawsze jak ją biore :decayed:

Opublikowano

Cristoforo chodzisz już gdzieś na siłkę ?

chwilowo pompuje tylko jeden miesięń

:decayed:

Opublikowano

piwny? :P

Opublikowano

piwny? :P

prawie :polew:

Opublikowano

piwny? :P

prawie :polew:

Ten niżej. Ale to nie ty go powinieneś pompować. :polew:

Opublikowano

dziala kreatyna z universala mono, az jestem w szoku zawsze jak ją biore :decayed:

:decayed::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.