Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

:hi: pany powiedzcie mi czy odżywke białkową można łączyc z BCAA ?? np: http://allegro.pl/anabolic-bcaa-system-3ootab-trec-masa-sila-wys-o-i2031510959.html z http://allegro.pl/bialko-serwatkowe-2000g-wpc-80-z-glutamina-i2037540586.html ??

bo widze ze w linku BCAA napisane cos zeby nie łączyc (w 1 dawce) ?? :mysli: :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wiem , że pewnie dla większości to nie jest specjalny wyczyn

Nikt się nie rodzi wyciskając 200kg :good:

ja mam taki cel i 50centow poki co,oczywiscie na SUCHO!!! :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem , że pewnie dla większości to nie jest specjalny wyczyn

Nikt się nie rodzi wyciskając 200kg :good:

ja mam taki cel i 50centow poki co,oczywiscie na SUCHO!!! :decayed:

Na sucho to nawet chwasty nie rosną :kox: hehe

...żartuje oczywiście :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

licze na jakies gratisy w kurczakach ze beda :kox:

moze przesadzilem z tym na sucho ,na kozieradce :>

co do kozieradki...w zadnej aptece tego nie maja w mojej okolicy :disgust:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hardcorowe koksy :naughty: mozna łaczyc te odzywki bialkowe z BCAA czy nie ?? :gwizdanie:

Oczywiście że można, przecież dobre odżywki mają w swoim składzie aminokwasy rozgałęzione, tylko bardzo często nie jest to napisane wprost że to BCAA, w składzie na pewno masz leucyne, isoleucyne, valine itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hardcorowe koksy :naughty: mozna łaczyc te odzywki bialkowe z BCAA czy nie ?? :gwizdanie:

Oczywiście że można, przecież dobre odżywki mają w swoim składzie aminokwasy rozgałęzione, tylko bardzo często nie jest to napisane wprost że to BCAA, w składzie na pewno masz leucyne, isoleucyne, valine itd.

wiedziałem, że coś pojeb@!em :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś mało je tak jak ja i nie ma apetytu to polecam citropepsin czy jakoś tak :naughty:

no k**wa jak mnie 15 minut po zarzyciu zaczęło ssać w żołądku to jeszcze sobie dokładke wziąłem co jest u mnie czymś wyjątkowym :kox:

a jaki dobry w smaku ten syropek :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś mało je tak jak ja i nie ma apetytu to polecam citropepsin czy jakoś tak :naughty:

no ku*** jak mnie 15 minut po zarzyciu zaczęło ssać w żołądku to jeszcze sobie dokładke wziąłem co jest u mnie czymś wyjątkowym :kox:

a jaki dobry w smaku ten syropek :kox:

będę musiał spróbować :kox: bo u mnie z apetytem też słabo :thumbdown: odzywka białkowa 4 razy dziennie + kanapeczki + obiad + jakieś słodkie przekąski

tylko, że u mnie jest ten jeden problem, że palę szlugi :confused4: i to jest główny powód mojego mniejszego apetytu :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to co masz za problem? przestań palić, a nie szukaj złotych środków :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś mało je tak jak ja i nie ma apetytu to polecam citropepsin czy jakoś tak :naughty:

no ku*** jak mnie 15 minut po zarzyciu zaczęło ssać w żołądku to jeszcze sobie dokładke wziąłem co jest u mnie czymś wyjątkowym :kox:

a jaki dobry w smaku ten syropek :kox:

będę musiał spróbować :kox: bo u mnie z apetytem też słabo :thumbdown: odzywka białkowa 4 razy dziennie + kanapeczki + obiad + jakieś słodkie przekąski

tylko, że u mnie jest ten jeden problem, że palę szlugi :confused4: i to jest główny powód mojego mniejszego apetytu :wallbash:

nie szkoda ci kasy na ta odzwyke 4 razy dziennie?sporo miesa bys upolowal za to miesiecznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...