Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

A6W to bardzo dobre ćwiczenie. Zgadzam się w 100% z Tobą Mitshi, że mięśnie brzucha także potrzebują regeneracji i rosną w trakcie odpoczynku. Ale A6W nie ma na celu rozbudowy mięśni brzucha, a urzeźbieniu i wzmocnieniu.

Ja brzuch ćwiczę 3 razy w tygodniu:

Poniedziałek górne partie brzucha, środa boczne partie, piątek dolne partie. Do tego 2 razy w dni nietreningowe basen. I muszę przyznać, że jeśli chodzi o redukcję tkanki tłuszczowej widzę efekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja brzuch ćwiczę 3 razy w tygodniu:

Poniedziałek górne partie brzucha, środa boczne partie, piątek dolne partie. Do tego 2 razy w dni nietreningowe basen. I muszę przyznać, że jeśli chodzi o redukcję tkanki tłuszczowej widzę efekty.

A Jakie ćwiczenia robisz na poszczególne partie brzucha???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie PrzemoVKP możesz opisać jakie ćwiczenia wykonujesz? Chce spalić to sadlo:facepalm: rozumiem ze 6W mogę wykonywać ale no co drugi dzien?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegoś takiego jak spalenie tłuszczu z brzucha, nie da się spalić tylko z jakiejś partii ciała, jeśli się spala to z całego organizmu (przy czym z brzucha spada na samym końcu), z tego co pamiętam to zaczyna być widać kaloryfer tak fajnie przy ok 7-10% tłuszczu w organizmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko rozumiem ale tak jak piszesz 6w nie polecasz to co bys polecil zamiast tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykłe ćwiczenia na brzuch, możesz znaleźć np tu: TRENING MI?NI BRZUCHA Do tego aeroby i dieta, masa leci w dół a mięśnie wychodzą na wierzch. :decayed: Do tego zależy jaka budowa ciała, strzelam że endomorfik. Ja robiłem brzuch na siłowni zawsze na koniec i po jakimś czasie był efekt. Z tego co czytałem gdzieś na necie lub ktoś mi mówił (nie pamiętam już) to jak endomorfik robi brzuch na koniec ćwiczeń + parę razy w tyg jakieś bieganie czy rower to da się wyrzeźbić bardzo fajny "kaloryfer" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michasss bodajże wrzucałeś tutaj przykłady ćwiczeń, jak to jakiś starszy gość pokazywał, mógłbyś napisać jak się koleś zwał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie wątroby?:grin:

Piotrek się może śmieje,bo dostał omę od mikołaja.

Piotrek to sie smieje ze wali gorsze bąki niz jego pies... Nie da sie na spotach z nim wysiedziec, niedługo to juz cały zgnije od tych cyklów, chemii i ciort wie czego:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bąki to ciemna strona tego "sportu":decayed:. Też jestem lokalnym "mistrzem" - oczy szczypią,a cykli i specyfików nie stosuję.

Chodzi raczej o zżeranie dużej ilości białka,a do tego mieszanie różnych,tak naprawdę nie pasujących do siebie produktów.My widzimy tylko białko,węgle i tłuszcze,a zapominamy o pochodzeniu i całej reszcie.No i zbyt mało warzyw żeby odkwasić flaki,to standard:wink:.

Jak dbam o dobrą dietę to nawet bączka nie jebne.A tak jest kwas:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie PrzemoVKP możesz opisać jakie ćwiczenia wykonujesz? Chce spalić to sadlo:facepalm: rozumiem ze 6W mogę wykonywać ale no co drugi dzien?

Poniedziałek:

brzuszki na ławce rzymskiej (z głową w dół) i na płasko z nogami pod drabinkami.

Środa:

skłony boczne na atlasie (takie coś co na odcinek lędźwiowy pleców), skłony boczne stojąc ze sztangielkami

Piątek:

unoszenie nóg do góry ugiętych, wyprostowanych (na takim czymś co można triceps robić) i to samo na leżąco

Do tego basen 2-3 razy w tygodniu z intensywnym pływaniem i sauną i jakoś spada mi tłuszcz...

Nie wiem czy takie ćwiczenie brzucha jest profesjonalne, bo niektórzy na brzuch przeznaczają cały trening raz w tygodniu, ale przy treningach 3 razy w tyg. raczej nie ma na to szans - na mnie to dobrze działa.

Sory za brak nazw poszczególnych urządzeń - ale ich nie znam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja testowałem z powodzeniem 2 ćwiczenia podejrzane u Burnejki.

1sze -5minuta filmu

2gie -9minuta filmu

Po miesiącu robienia 2-3 razy w tygodniu tych dwuch,brzuch zrobił się płaski,a potem zaczęły prześwitywać męśnie,bez napinania.Tera znów zaczynam bo się zapuściłem lekko i będzie ten zestaw napewno,a do tego SZUKAM CZEGOŚ FAJNEGO NA SKOŚNE:decayed:.Dawajcie typy.

Hardkorowy Koksu - trening brzucha - YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wink:

I jak tam ta odżywka co ci polecałem uniwersal tak ....jak efekty...

Efekty? Hmm :eusathink: Ciężko powiedzieć. Siła jakoś znacząco nie poszła w górę. Może z 2,5 kg średnio. Oczywiście nie jest źle zakładając, że biorę tylko to.

Diety może nie miałem jakiejś super ale obiad mięsny jadłem dwa razy dziennie + na śniadanie owsianeczka + drugie śniadanie 2 kanapki z jajkiem (samo białko) + wieczorem coś delikatnie, żeby zabić głód.

Ogólnie czuję, że mięśnie są bardziej spięte w ciągu dnia. Po treningu to normalna pompa jest, także tego nie liczę.

Na pewno przedłużę tą odżywkę i zakupię jeszcze jedno opakowanie, żeby troszkę dłużej popatrzeć co się ze mną dzieje :decayed:

Tak na inny temat. Ćwiczy ktoś z was na linach TRX? Ja zamierzam wprowadzić to raz tygodniowo do treningów, jako trening HIT. Ogólnie bardzo dobry znajomy trener z UK (polak swoją drogą) namawia mnie, żeby tylko i wyłącznie przejść na treningi HIT 3 razy w tygodniu. Widząc efekty po nim chyba około lutego-marca się skuszę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jako że sie troszkę spasłem a do 17 stycznia muszę schudnąć okolo 8kg co możecie polecic? Narazie zacząłem biegać 3 razy w tygodniu, raz w tygodniu sauna i raz basen, czasami w domu troche brzuszków, pompek oraz podciągania na drążku, jem regularnie ostatnio nawet staram się jeść mniej, rzuciłem słodkie ale waga zamiast spadać idzie do góry:kwasny: Dodatkowo muszę poprawić w znaczącym stopniu kondycję, dlatego proszę o jakieś wskazówki które pomogą mi osiągnąć cel i utrzymać efekty:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ci waga idzie w góre to chyba Ci to "jedzenie mniej" nie wychodzi za dobrze, podstawa to dieta, ja kiedyś w 1,5 miesiąca zrzuciłem 19 kg na samej dietce bez żadnych spalaczy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waga do góry czyli kg mi poszedł i jem mniej no chyba nie myślisz żę bym okłamywał samego siebie i w dodatku truł dupe innym?:facepalm: Znajomy mi powiedział że z początku tak może być bo organizm zaczyna odkładać z powodu braków po pewnym czasie powinna waga spaść przy utrzymaniu regularnego wysiłku, zobaczymy w każdym razie co polecacie za diete?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze dieta. Musisz wyliczyć dzienne zapotrzebowanie kalorii i je zredukować tzn. przyjmować mniej kalorii niż Twoje zapotrzebowanie. Polecam strony SDF i kulturystyka.pl. Nie zawsze jeść mniej oznacza lepiej... Musisz jeść ok. 5 posiłków dziennie ale odpowiednio dobranych.

Napisz coś więcej tzn. z jakiej wagi musisz te 8kg zgubić, jaki mniej więcej masz % tłuszczu do masy ciała. Do czego Ci to potrzebne?

Przede wszystkim wszelkiego rodzaju areoby. Basen 3 razy w tygodniu. Na bieganie jest trochę zimno, nie wypocisz się odpowiednio, ale kondycje poprawisz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...