Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Odnośnie spięć na brzuch to polecam taki zestaw

.Trzymając się pełnego opisu i prawidłowo wykonując,moge się założyć że nie zrobicie całości na raz :decayed: Ja przy 4 ćwiczeniu już padam i skurcze mnie łapią w brzuch:kwasny:

A odnośnie zakwasów to zależy o jakich "zakwasach" mówimy.Prawdziwe zakwasy (stężenie kwasu mlekowego) utrzymują się do kilku godzin po treningu.Ból mieśni,które czuje się następnego dnia to ból wywołany uszkodzeniem włókien mieśniowych:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde 3 lata trenuje a tematu o siłce tu nie widziałem wczesniej :decayed:

co do zakwasów są one tylko po pierwszym zmeczeniu mięsnia... :wink: potem taki lekki ból odczówany po treningu to popekane naczynka które się regenerują... oznacza, że rosniesz :wink:

Ja jestem w trakcie 14 tyg. cyklu... cel, suchy mięsien...

dieta:

B: 170g

W: 330g

T: 70g

+ uzupełnienie w suplach...

Obecnie wymiary:

waga 87kg

obw. klatki 114cm

obw. pasa 88cm

obw. uda 62cm

obw. bicepsa 44cm

za***iste wyniki :wink: ja dopiero od września trenuje, zacząłem od 2 cykli po 4 tygodnie HST. biceps mi urósł 7 cm :decayed:

No to powiem ci, że progres masakra... :decayed: 7cm w tak krotkim czasie... tylko pozazdrościć :wink: chyba jesteś mezomorf... :naughty:

Zmieniaj tak co 3 tyg. ćwiczenia albo kolejność na daną partię... polecam też ćwiczyć z progresją :wink:

---------- Post dopisany at 18:59 ---------- Poprzedni post napisany at 18:56 ----------

Odnośnie spięć na brzuch to polecam taki zestaw
.Trzymając się pełnego opisu i prawidłowo wykonując,moge się założyć że nie zrobicie całości na raz :decayed: Ja przy 4 ćwiczeniu już padam i skurcze mnie łapią w brzuch:kwasny:

ABS to tak zwany brzch dla leniwych :wink: Efekty są... ale mocno obciąza kregosłup... ja polecam normalne serie brzuszków + wyprosty nóg :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to powiem ci, że progres masakra... :decayed: 7cm w tak krotkim czasie... tylko pozazdrościć :wink: chyba jesteś mezomorf... :naughty:

Zmieniaj tak co 3 tyg. ćwiczenia albo kolejność na daną partię... polecam też ćwiczyć z progresją :wink:

takie wyniki chyba dlatego że zacząłem trenować. do tego trochę diety dobre suple i moża zasuwać. A progresję miałem non stop na HST :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam gosci co machają po 2 lata i 7cm nie zrobili... dieta to podstawa... ale wiadomo, kazdy organizm inny :wink:

Ja przez niecałe 3 lata suchego mięśnia zrobiłem 9cm :wink: to 7 w kilka miesiecy to jest cos :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam gosci co machają po 2 lata i 7cm nie zrobili... dieta to podstawa... ale wiadomo, kazdy organizm inny :wink:

Ja przez niecałe 3 lata suchego mięśnia zrobiłem 9cm :wink: to 7 w kilka miesiecy to jest cos :decayed:

no ja też właśnie znam ludzi co ćwiczą mega długo i z suplami ale ciężko jest im i tak mięśnia złapać, tak jak mówisz wszystko od orgaznimu.

Jak zaczynałem trenować to byłem taki placek 180cm i 97kg wagi :kwasny: pierwszy dzień na siłowni i ledwo 60kg na klate brałem a po tych 16-stu tygodniach pchałem już 9 dych :decayed: no i waga się nie zmieniła, a przyrost siły i mięśni mega :wink: teraz redukcja i za jakieś 2 miechy znowu pompa :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ładnie tu jedziecie :wink: ja wracam do treningów po takiej małej pół rocznej przerwie i juz nieprzerwanie od stycznia jadę z tym że nie miałem spadków jakiś mega ale to świadczy o tym że mięsień był zrobiony naturalnie :wink: Obecnie 176cm 95kg wagi, 47cm biceps, 125cm klata. tak na szybko :)

Obencie na suplementacji EAA i Carbonox, teraz dołoże jeszcze DAA a w okolicach maja coś kreatyny wpadnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja się rozchorowałem, antybiotyk dostałem i narazie mam przerwę :kwasny:

nie jesteś sam heee mnie też walnęło masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo tak zajrzałem z ciekawości bo sam chodziłem :P ale teraz zacznę chyba znowu cos machać i bardziiej się nastawię na cardio hmm macie jakieś dobre diety?;> jakoś nigdy to nie była moja mocna strona :|

Looknij na KFD.pl .. za pare złotych ułoza ci idealnie dietgę pod twoje potrzeby... do tego mozesz kiedy chcesz skonsultować sie z dietetykiem.. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo tak zajrzałem z ciekawości bo sam chodziłem :P ale teraz zacznę chyba znowu cos machać i bardziiej się nastawię na cardio hmm macie jakieś dobre diety?;> jakoś nigdy to nie była moja mocna strona :|

Looknij na KFD.pl .. za pare złotych ułoza ci idealnie dietgę pod twoje potrzeby... do tego mozesz kiedy chcesz skonsultować sie z dietetykiem.. :wink:

Dzięki wielkie kolego :) na pewno się nad tym poważnie zastanowię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogę smiało polecić... ja z usługi i efektów jestem bardzo zadowolony :thumbup1:

A jak finansowo wychodzi dieta? Bo pewnie dużo ryb jesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie o to mi chodzi. Bo kurde ale nie mogę zrozumieć czemu mi słabo idzie :facepalm:

Może nie mam restrykcyjnej diety ale staram się jeść możliwie dobrze. Ale zastanawiam się ile by taka normalna dieta kosztowała, jeśli chodzi o składniki oczywiście.

Wiadomo, że kulturystą nie chcę być ale żeby coś tam rosnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam zamowisz dietę to masz po kilkanaście możliwości na każdy posiłek... :wink: jest naprawdę ok... Koszt też zależy od tego ile musisz wycinać... Wszystko zależy od celu jaki chcesz osiągnąć... Ja szukam taniosci i jak się wina regularnie to idzie to ogarnąć ... Mnie na miesiąc wychodzi około 900zł ale samo wiadro białka to 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam zamowisz dietę to masz po kilkanaście możliwości na każdy posiłek... :wink: jest naprawdę ok... Koszt też zależy od tego ile musisz wycinać... Wszystko zależy od celu jaki chcesz osiągnąć... Ja szukam taniosci i jak się wina regularnie to idzie to ogarnąć ... Mnie na miesiąc wychodzi około 900zł ale samo wiadro białka to 200zł

Ok rozumiem. Dzięki za info :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...