Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra Ty pokazałeś, że sucho :grin::grin: Panowie który następny prezenci formę ? Do wiosny mao czasu :decayed:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

1c4042bcb43297e13b3d5f255f6a0494.jpg

Koniec małej masy i zaczynam powolną redukcje

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jest ;) Do ilu kg zbijasz ?


U mnie jest 92 kg na czczo jeszcze trochę mam do zbicia żeby pozbyć się boków :(

2016-02-15%2009.51.54%201_zps5crkjkdx.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1c4042bcb43297e13b3d5f255f6a0494.jpg

Koniec małej masy i zaczynam powolną redukcje

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Trochę Cie wysypało po tej "małej masie" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to przecież wrzuciłem zaraz pod Tzielandem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a przepraszam nie zauważyłem :P

jak wklejacie te foty żeby były od razu na karcie forum a nie przez kliknięcie w link?


ciekaw jestem jak się do tego odniesiecie

dzisiaj zakupiłem bcaa, ale czy potrzebnie? zobaczę jakie będą efekty za jakiś czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysypać wysypało, bo dużo białka w diecie[emoji14]Hahahaha

@reggi Teraz chcę jakieś 5 kg w dół a jak wrócę to zobaczę co mój magik dla mnie ma i pomyślimy. Albo dalej redu na wakacje albo utrzymanie i nabicie jakościowe

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie,jest sens otwierać klub o powierzchni 200metrów?

W okolicy niema konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest sens jeśli w promieniu 30 km nie ma dużego miasta gdzie otworzy się klub na 1000m2.
z Lubartowa do Lublina jest 24 km. Karnet na miejscową siłkę kosztuje 80-90 zł miesiąc więc chłopcy wbijają się w 4 na jednego auta i jadą do Lublina na dobry trening do CityFit gdzie karnet kosztuje 59-69 zł

Jeśli nie ma nawet w dalszej okolicy takiej siłki to ja bym otwierał.. ale do tego musi być dobry sprzęt i dla każdego.

Edytowane przez Reggi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ktos moze mi powiedziec co daje dieta na mase i na redukcje po co sie je stosuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie chciałbym wrócić do tematu z kilku postów wcześniej.. Tzn pytałem o suplementy na przyrost masy mięśniowej i podałem co znalazłem, trochę zmieniliście moją propozycję ale nie sprecyzowałem dokładnie o co mi chodziło...

Obecnie 189cm wzrostu i 120kg. Ćwiczę ponownie od miesiąca, Waga i gabaryty mi pasują :D i nie chce za bardzo z tego spadać ;) ale jest trochę tłuszczu i opona;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

80220598157844972001.jpg

Ten z lewej to ja, jakieś 6 miesięcy temu jak jeszcze się bawiłem w siłownię :)

Chude nogi,reszta zaje/biście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reggi nie dowiedziałbyś się ile w tym sklepie z odżywkami u ciebie kosztuje :

Optimum - Whey Gold Standard 100% 2270g ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zymek: Tak jak Gili juz napisal, nogi bardzo slabiutko ale reszta juz plazowa :)

@zaba: Jedz jakiegos mutant mass i daj zyc. Co mamy Tobie polecic? Kazdy kto bierze silownie na powaznie opiera wszystko na diecie a nie na suplach. Moge sie zalozyc ze nawet nie wiesz jakie jest Twoje dzienne zapotrzebowanie kaloryczne ;) Zacznij od podstaw.

@Gili: 200m2 to bardzo slabiutko jak na fajna silke. Tym bardziej ze teraz kazdy liczy na strefe fitness dla kobiet, pedalski crossfit, jakies sztuli walki i c**je muje. Jesli mialaby byc taka mala to musiala by byc serio jakas mega wypasiona w sprzet silowniany zeby tym wlasnie przyciagnac.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że nogi jak u komara. Były wtedy ćwiczone ale i tak łydki mam jak te pedały w rurkach.

Najlepsze przyrosty miałem jak ćwiczyłem z rozpiską. Nie zapominałem o ćwiczeniach, liczbie powtórzeń, pilnowałem czasu, do poprzedniego treningu dodawałem zawsze +2,5kg i jakoś szło. A trening nazywał się Max-OT. Polecam!

Edytowane przez Zymek1989
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to tamto, łyda musi być ;):decayed:

Panowie chciałbym wrócić do tematu z kilku postów wcześniej.. Tzn pytałem o suplementy na przyrost masy mięśniowej i podałem co znalazłem, trochę zmieniliście moją propozycję ale nie sprecyzowałem dokładnie o co mi chodziło...

Obecnie 189cm wzrostu i 120kg. Ćwiczę ponownie od miesiąca, Waga i gabaryty mi pasują :D i nie chce za bardzo z tego spadać ;) ale jest trochę tłuszczu i opona;)

Weź się za dietę, zredukuj fat i dopiero bierz się z masę z głową i dobrą dietę żebyś się znowu nie zasmalcował. Suplami formy nie zrobisz *


*chyba, że walisz teścia :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...