Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Chopy co wy jecie, że taka masa :slina:

Podejrzewam, że wchodzą tu w grę specyfiki na receptę

wysłane z kalkukatora SGS3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chopy co wy jecie, że taka masa :slina:

Podejrzewam, że wchodzą tu w grę specyfiki na receptę

wysłane z kalkukatora SGS3

jeżeli to tyczy się mnie to sugerujesz czy pytasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chopy co wy jecie, że taka masa :slina:

Podejrzewam, że wchodzą tu w grę specyfiki na receptę

wysłane z kalkukatora SGS3

jeżeli to tyczy się mnie to sugerujesz czy pytasz?

Tak podejrzewam ;) l

wysłane z kalkukatora SGS3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak kolega ale Ja tam do apteki nie zachodzę :decayed: nigdy nie miałem problemu z łapaniem tej dobrej masy, a jeśli chodzi o dietę to po prostu uważam co jem i kiedy, nie wyliczam sobie tak co do grama, nie oszukujmy się zawodowcem i tak nie będę :wink: i jeden dzień w tyg mam taki na słodycze i fastfood'y :decayed:

Już gorzej to wychodzi jeśli chodzi o wycinkę...trzeba się na prawdę katować :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak kolega ale Ja tam do apteki nie zachodzę :decayed: nigdy nie miałem problemu z łapaniem tej dobrej masy, a jeśli chodzi o dietę to po prostu uważam co jem i kiedy, nie wyliczam sobie tak co do grama, nie oszukujmy się zawodowcem i tak nie będę :wink: i jeden dzień w tyg mam taki na słodycze i fastfood'y :decayed:

Już gorzej to wychodzi jeśli chodzi o wycinkę...trzeba się na prawdę katować :whistling:

Racja może kolega ma predyspozycje ale sylwetka wyglada na taką budowana na strzalach :P

wysłane z kalkukatora SGS3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale moc jest :kox::decayed:

Aeroby walić przed treningiem czy po? Jak długo to kręcić, 45min na tętnie 160?

---------- Post dopisany at 09:50 ---------- Poprzedni post napisany at 09:48 ----------

btw ja jakbym zobaczył igłę to chyba bym sperdolił :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale moc jest :kox::decayed:

Aeroby walić przed treningiem czy po? Jak długo to kręcić, 45min na tętnie 160?

---------- Post dopisany at 09:50 ---------- Poprzedni post napisany at 09:48 ----------

btw ja jakbym zobaczył igłę to chyba bym sperdolił :grin:

No dobrze wygląda :thumbsup: Sam chcialbym miec taka mase bez brzucha.

wysłane z kalkukatora SGS3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zaczynam troszkę sie dietować.....wrócę z fotką za dwa miechy

:thumbup1:

Przyrostów życzę :silacz:

---------- Post dopisany 25-02-2013 at 21:25 ---------- Poprzedni post napisany 24-02-2013 at 20:49 ----------

Oglądaliście? Warto... :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Po długiej przerwie powracam na siłownie. Pierwszy raz w życiu zaczynałem siłownię w 6 klasie podstawówki i trenowałem około roku, później w gimnazjum trenowałem 2 lata, w technikum 2 lata, ale niestety operacja zniechęciła mnie, gdyż nie mogłem ćwiczyć ok roku. W 2011r. powróciłem na 7 miesięcy niestety czas nie pozwolił, ale teraz już od kwietnia 2012 roku ćwiczę regularnie. Jak znajdę chwile to przedstawię jaki mam plan może komuś się przyda bo efekty są. Ćwiczę kompletnie bez żadnych suplementów i jakiejś specjalnej diety. Jednak jak się ma doświadczenie to się dużo lepiej trenuje. Za oknem piękne słońce więc motywuje do działania.

Większość ludzi uważa, że siłownia to dla sterydziarzy, a ja uważam, ze dla tych co o siebie dbają i maja niesamowitą siłę woli, aby się tak poświęcać. Ja latem czasami ledwie podnoszę się z miejsca. Godzina intensywnego roweru zaraz po ostre wiosłowanie po jeziorze na pontonie i po szybkim powrocie hardcorowa zabawa z siłownią przy upałach 30C. Nie zapomnę nigdy lata 2012r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Po długiej przerwie powracam na siłownie. Pierwszy raz w życiu zaczynałem siłownię w 6 klasie podstawówki i trenowałem około roku, później w gimnazjum trenowałem 2 lata, w technikum 2 lata, ale niestety operacja zniechęciła mnie, gdyż nie mogłem ćwiczyć ok roku. W 2011r. powróciłem na 7 miesięcy niestety czas nie pozwolił, ale teraz już od kwietnia 2012 roku ćwiczę regularnie. Jak znajdę chwile to przedstawię jaki mam plan może komuś się przyda bo efekty są. Ćwiczę kompletnie bez żadnych suplementów i jakiejś specjalnej diety. Jednak jak się ma doświadczenie to się dużo lepiej trenuje. Za oknem piękne słońce więc motywuje do działania.

Większość ludzi uważa, że siłownia to dla sterydziarzy, a ja uważam, ze dla tych co o siebie dbają i maja niesamowitą siłę woli, aby się tak poświęcać. Ja latem czasami ledwie podnoszę się z miejsca. Godzina intensywnego roweru zaraz po ostre wiosłowanie po jeziorze na pontonie i po szybkim powrocie hardcorowa zabawa z siłownią przy upałach 30C. Nie zapomnę nigdy lata 2012r.

Lepiej najpierw poćwiczyć na siłowni a później dopiero ten hardcorowy rower i wioslowanie ;)

wysłane gołębiem pocztowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt kOKSU NIE BIERZE :P?

No proszę cie :facepalm:

Tutaj sami zawodowcy i wszyscy brzydza się takimi specyfikami ;)

A tak na poważnie to mnie np nie stać na profesjonalną kurację ;) Dlatego nie biorę

wysłane gołębiem pocztowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym powiedział ze nigdy nic nie brałem to bym ....skłamał. Jestem dorosły, wiem co robię i jakie sa tego złe strony ,a jakie dobre. Nie jestem hipokrytą....który zarzeka sie że nic a ryj ma spuchnięty jak księżyc w pełni. Już nie biorę bo za dużo syfu lata wśród dilerów, stężenie wypisane na fiolkach to jakiś żart jest, obecnie to szkoda kasy i zdrowia na te wałki. Ale gdyby soki były legit jak 10 lat temu to waliłbym dwa cykle w roku i nic sobie z tego nie robił. Nie mam kompleksu wyższości i nie jestem super agresywny....po koksie, więc czemu mam tego nie robić skoro chcę. Osobiście wole walić w udo, d*pę czy bark sok i ćwiczyć niż jarać, chlać, dawać w nocha czy żyłę........obecnie to wszyscy jesteśmy na koksie w większym lub mniejszym stopniu patrząc na ilości hormonów jakie są w jedzeniu......takie jest moje zdanie. Od 6-ciu miesięcy OFF do chwili znalezienia pewnego towaru(co może być bardzo trudne).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...