Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

mi chodziło o przyswajalności... co z tego ze bedzie mega jak bedzie długo zalegac w organixmie :wink: ale kazdy ma inna opinię wiadomo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie Platinum lub Diamond z FA jest szybko przyswajalny :wink:

Ja tam sie nie spuszczam za bardzo nad białkiem. Kupuję te tańsze i sprawdzam, bo wiadomo że można dobre za 200 ziko kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz miał mozliwość spróbuj FA Whey Protein :wink: Jeśli chodzi o smak to dla mnie 12/10 :thumbup1:

A w przyszłym miesiącu może też spróbuję tego polecanego prze Ciebie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konik,jeśli chodzi Ci o białko. Optimum Whey Standard,to kumpel bierze i chwali.Szkoda że nie ma w mniejszych porcjach.Dobre też jest białko Peak delicious.Też szukam jakiegoś bialeczka i zastanawiam się czy koncentrat czy izolat kupić.Pora po treningu i w ciągu dnia.Na noc twarze wcinam zamiast kazeiny.

wysłane za pomocą tapki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peak delicious wypilem tego z 2 kilo.. super, smak mega, rozpuszczalnosc swietna, skladowo niezle - cena coz, jak w promocji to sobie fundne :wink:

Obecnie wcinam KFD bialko, - zaczne od ceny, tanio, skladowo, moze szalu nie ma ale nie jest zle.. smak.. hmm delikatny nie jestem ale moglo byc lepsze..

UNS Econo - Tutaj taki kompromis cenowo i smakowo i jakosciowo

OPTIMUM HEALTH Ultimate Whey Protein - to moj nowy wynalazlek, swietnie smakuje, cenowo wychodzi nawet nawet, rozpuszczalnosc fajna.. ogolnie jestem na tak. W sumie nigdzie nie czepialem sie rozpuszczalnosci bo to szejk, ale czasem w pracy musze zrobic bialeczko i musze w szklance lycha machac wiec widze roznice.

Optimum Nutrition 100% Whey Gold Standard - tutaj bez zbednych slow- smakuje i sklad fajny - cenowo no coz.. czasem mozna dolozyc.. zalezy od miesiaca i od cyklu..

Ja np. wybieram na co mnie stac, jest miesiac ze kupie cos lepszego ale i czasem musze siegnac po Econo, ale jak jest jakas fajna promocja na lepsze bialeczko i mozna dolozyc pare zl, to chetnie biore lepsze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lo-buz,fajnie opisałes białka,które testowales;) W opiniach najbardziej mi brakuje jakie efekty są.Wiem że to uzupełnienie diety ale zawsze coś można skrobnąć.

Czytałem też że jak ktoś robi masę to lepiej brać koncentrat WPC,a jak redukcja to izolat WPI.Potwierdzi ktoś z Was?

wysłane za pomocą tapki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lo-buz,fajnie opisałes białka,które testowales;) W opiniach najbardziej mi brakuje jakie efekty są.Wiem że to uzupełnienie diety ale zawsze coś można skrobnąć.

Czytałem też że jak ktoś robi masę to lepiej brać koncentrat WPC,a jak redukcja to izolat WPI.Potwierdzi ktoś z Was?

wysłane za pomocą tapki

Efekty wg mnie ciężko ocenić, bo tak naprawdę nie wiadomo czy to dieta działa czy białko. Tak samo jak z BCAA. Wszyscy mówią, że są potrzebne i hamują katabolizm ale ich efektów tak naprawdę nie widać.

Podejrzewam, że widocznie efekty tylko po kreatynie i masowkach :wink:

No chyba, że kogoś stać żeby zjeść 3 puchy 2,2 kg białka. Wtedy może widać efekty po krótkim czasie.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno jest dużo syfu na rynku,więc które białko warto jeść??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno jest dużo syfu na rynku,więc które białko warto jeść??

Ja osobiście testuje obecnie te najtansze białka. Musze jednak zaznaczyc iz nie mam przy tym zadnej restrykcyjnej diety niestety. Efekty sa minimalne. Na pewno nic nie spada.

Jesli natomiast chcesz miec jakas wieksza pewnosc to bralbym sprawdzone bialka o ktorych koledzy wczesniej wspominali.

Poza tym poczytaj na KFD lub SFD. Jest tam wiecej osob cwiczacych i wiecej opini.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie chwalę białko z Multipower Whey Protein waniliowe.

A teraz spadam na siłkę:)

A powiedzcie mi jak w takiej syt przyjmować suple. Do dyspozycji mam carbo i bcaa. Trening siłowy np plecy i zaraz po tym aeroby 50 min biegania. Kiedy przyjmować i jakie z w/w supli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie chwalę białko z Multipower Whey Protein waniliowe.

A teraz spadam na siłkę:)

A powiedzcie mi jak w takiej syt przyjmować suple. Do dyspozycji mam carbo i bcaa. Trening siłowy np plecy i zaraz po tym aeroby 50 min biegania. Kiedy przyjmować i jakie z w/w supli?

Carbo pilbym podczas treningu silowego. BCAA przed treningiem silowym i po treningu silowym ale przed aerobami. Po aerobach wzialbym dodatkowo bialko.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja carbo pilbym przed treningiem i bezpośrednio po treningu aby uzupełnić ubytek glikogenu miesniowego. Podczas treningu izotonik. Białko tak do godziny po treningu. BCAA działa wg mnie w zależności od podania. Przed treningiem energetycznie a podane po treningu jako regeneracja oraz budulec.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja carbo pilbym przed treningiem i bezpośrednio po treningu aby uzupełnić ubytek glikogenu miesniowego. Podczas treningu izotonik. Białko tak do godziny po treningu. BCAA działa wg mnie w zależności od podania. Przed treningiem energetycznie a podane po treningu jako regeneracja oraz budulec.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Za duzo carbo tez niedobrze. Zalezy wszystko od tego ile wegli dostarcza w jedzeniu. Ale ja np wlasnie pije jako izotonik.

Przed nie pije bo wczesniej zawsze cos zjem a skoro pije podczas treningu to po nim tez bez sensu w sumie.

BCAA powinien brac przed i po. To jest taka odzywka ze na pewno nie zaszkodzi.

Z bialkiem tak jak napisales. Czyli wypadaloby po treningu sillwym i aerobach.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A najważniejsze z tego jest przede wszystkim to ile ktoś na funduszy na "budowanie sylwetki".

W tym co piszesz też jest według mnie bardzo dużo racji aczkolwiek taki sposób suplementacji (np BCAA przed i po treningu) jest dość kosztowny i podnosi ogólny koszt diety i suplementacji. Metoda bardzo słuszna ale kogo na to stać? Albo zawodników związanych umowami z producentami odżywek albo sportowców klasy olimpijskiej gdzie takie niuanse decydują o wyniku. Natomiast jak kogoś stać to tak jak mówiłeś BCAA przed i po treningu. Dołożmy do tego jeszcze porządny whey protein, jakies antykataboliki, coś pobudzajacego przed treningiem oraz zbilansowana dietę i mamy minimum 1000 pln extra na odżywianie. Bardzo kosztowne a czy ktoś ma na to uzasadnienie? Zawodowi sportowcy według mnie tak, ludzie żyjący ze sprawności fizycznej tak, modele tak albo ludzie dość majetni. Nie odbierz proszę tego źle ale chyba po części się zgodzisz.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co polecicie na spalanie? Przy siłowni 3 razy w tygodniu i basenie 2 razy w tygodniu + dieta. Myślałem albo nad Thermo Speed albo Carbo. Jedno i drugie brałem i szczerze mówiąc bardziej Thermo będzie skuteczne. Co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A najważniejsze z tego jest przede wszystkim to ile ktoś na funduszy na "budowanie sylwetki".

W tym co piszesz też jest według mnie bardzo dużo racji aczkolwiek taki sposób suplementacji (np BCAA przed i po treningu) jest dość kosztowny i podnosi ogólny koszt diety i suplementacji. Metoda bardzo słuszna ale kogo na to stać? Albo zawodników związanych umowami z producentami odżywek albo sportowców klasy olimpijskiej gdzie takie niuanse decydują o wyniku. Natomiast jak kogoś stać to tak jak mówiłeś BCAA przed i po treningu. Dołożmy do tego jeszcze porządny whey protein, jakies antykataboliki, coś pobudzajacego przed treningiem oraz zbilansowana dietę i mamy minimum 1000 pln extra na odżywianie. Bardzo kosztowne a czy ktoś ma na to uzasadnienie? Zawodowi sportowcy według mnie tak, ludzie żyjący ze sprawności fizycznej tak, modele tak albo ludzie dość majetni. Nie odbierz proszę tego źle ale chyba po części się zgodzisz.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Masz zupełną rację z ta kasą ale mi jedna pucha BCAA ( około 80 zł) starcza na miesiąc brania przed i po treningu. Biorę tylko w dni treningowe.

Do tego kreatyna przed i po (w dni treningowe i nietreningowe).

Także BCAA i kreatynka starczają na miesiąc.

Do tego wiadomo jakieś węgle w trakcie i jakieś białko po.

Podejrzewam, że na suplementy jakieś 300 zł wychodzi. Czasami mniej czasami więcej. Teraz pewnie odpuszczę białko jak się skończy. Odejdzie kreatyna, bo mam koniec cyklu. Zostanie BCAA i carbo, także zamknę się w 150 zł/miesiąc.

Zawodowcem nie będę, bo tak naprawdę nie stać mnie na dobrą dietę. Po prostu staram się jeść w miarę rozsądnie.

---------- Post dopisany at 19:02 ---------- Poprzedni post napisany at 19:01 ----------

Panowie co polecicie na spalanie? Przy siłowni 3 razy w tygodniu i basenie 2 razy w tygodniu + dieta. Myślałem albo nad Thermo Speed albo Carbo. Jedno i drugie brałem i szczerze mówiąc bardziej Thermo będzie skuteczne. Co wy na to?

Carbo na spalanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...