Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

RS odpuść sobie te wynalazki. Lepiej wydaj tą kasę na jedzenie ;) Albo na jakiś nielegal :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nie ma jak karczek z frytkami + piwko w weekend na noc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo właśnie po 3 ćwiczeniach po 4 serie czuję się mega spompowany no i intensywność mnie trochę przerasta. Dysze jak stary silnik :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Podrzuci ktoś jakieś wskazówki odnośnie wartości odzywczych w produktach.Chodzi mi o takie info,np:ile białka,w/w,tłuszczy ma 100gr cycka/wołowiny,rodzynki,banan itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo właśnie po 3 ćwiczeniach po 4 serie czuję się mega spompowany no i intensywność mnie trochę przerasta. Dysze jak stary silnik :D
Ile robisz powtórzeń w serii ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ile ćwiczeń na superserii klata + plecy? Po 3 wystarczy czy więcej?

superserie to ja robie ale bic+tric a plecy z klata niewyobrazam sobie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nex: Spróbuj ;) też sobie tego nie wyobrażałem ale zmniejszyłem minimalnie ciężar i poszło. Takiej pompy nigdy nie miałem

@carrera369: Na klate i plecy zrobiłem po 3 ćwiczenia, każde po 4 serie, powtórzenia od 12 do 8.

Na biceps i tricpes zrobiłem 3 ćwiczenia, po 3 serie, powtórzeń też ok 12-10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś doszedł do mnie rashguard Under Armour ...ja jebie jestem w dzikim szoku jak ten kompres jest za***isty. Zero skrępowania ruchów, idealnie przylega :kox: Jak będzie odprowadzał tak samo dobrze wilgoć jak koszulka to bedę fapował jak pojebany :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ori czy allegro?

Oczywiście nie wszystko na allegro jest podróbką ale sporo można znaleźć "lewych" ciuchów. Warto czasami spojrzeć na stronę UA żeby wiedzieć czy mają dany model w ofercie czy to wymysł łebskich Chińczyków :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie ten - http://allegro.pl/rashguard-under-armour-hg-compression-sonic-m-l-xl-i3927934219.html

Oryginalny. To już druga moja koszulka z UA i jestem zadowolony. Pierwsza to taki luźny model też z systemu Heat Gear..po roku tłuczenia w pralce nic się z nią nie dzieje, prasowanki z logo UA, które wydawały mi się że odlecą przy pierwszym starci z bębnem pralki są jak nowe :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...