Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki za odp. Do poniedziałku się wstrzymam, jak ból nie ustąpi to ustawie się na zdjęcie. Tylko troche jestem w szoku co piszecie, bo jakby nie to "nadwyrężenie" we wtorek to miałem już iść na siłownie.. :kwasny: Jest ktoś tutaj kto oceniłby moją diete? Wysłałbym na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a Ja dzisiaj zadowolony, podkręcony wbijam na trening... i myślicie że poćwiczyłem...? uja... trafiłem na ukraińskie fitnesski...no człowiek się skupić nie mógł :whistling::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego z barkiem dopiero mogą zacząć się problemy, w momencie wywichnięcia barku, pękła również torebka która odpowiada za podtrzymanie stawu barkowego, na zdjęciu rentgenowskim będzie wszystko ok, ponieważ kości są naturalnej pozycji. Torebka niestety nie zrasta się w tydzień, na to potrzeba czasu:kwasny:. Pamiętaj również że każde kolejne podwichnięcie powoduje że możesz mieć poważny problem, zazwyczaj kończy się to '' nawykowym''. Nie bagatelizuj sprawy, posiedź 3 tyg na zwolnieniu i odpocznij:wink:pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dramat.. dopadła mnie grypa żołądkowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jem stoperan, najgorsze jest to że 0 smaku. Wczoraj od 18 już nic nie jadłem, a dzisiaj worek ryżu i mleko z owsianymi. Brak smaku do jedzenia jak to przy tej chorobie bywa. W nocy gorączka 38 :facepalm:, może się poprawi, dziś wiele nie pochłone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moim barkiem byłem u ortopedki.. i popsuła się katelka podbarkowa.. masaże, lasery i inne gadżety rehabilitacyjne..ale najbliższy termin za pół roku.. k**wa kocham tej kraj ! :facepalm:

Koleżanka zrobiła mi ten kinezjotajping i 3 dzień bez bólu :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biore sterdy i keratynę a nie rosnę? Czemu nie jestem duży jak kulturyści? To nie wina genetyki i złej diety.Tajemnica Masy najlepszych kulturystów, m.in Ronniego Colemana Czy Arnolda Schwarzeneggera tkwi w Drożdzach. Nie bez powodu mówi się, że ktoś rośnie jak na drożdżach. Drożdże zalewamy szejkiem białkowym i przykrywamy na pół godziny szmatą nasączoną keratyną. Gdy urosną, wszystko mixujemy i popijamy po treningu razem z 3 łyżkami cukru by wydzielić insunlinę która przetransportuje nasze białko drożdżowe do mięśni. Po wypiciu szejka nagrzewamy odpowiednią partię mięśniową suszarką około pół godziny, by stworzyć środowisko podobne do tego w piekarniku, dzięki czemu nasze mięśnie urosną. UWAGA! Suszarkę ustawiamy trzymamy conajmniej 30cm od mięśnia, żeby go nie spalić. Pozdrawiam - Wasz trener personalny

i wszystko jasne teraz o co kaman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pier...le igo zmień dilera:grin:

A tak na poważnie to suszarka jest przestarzałym i bardzo niebezpiecznym sposobem, z racji tego że można przypalić mięsień,sam miałem taki przypadek że podczas nagrzewania przysnęło mi się na moment i całą łydkę hu... strzelił:kwasny:

Zatem, osobiście polecałbym gorące obkłady które są dużo bardziej bezpieczniejsze a dają ten sam efekt :naughty:

Ps:

Jest gdzieś cycek w promo, zostao mi ostatnie 9kg:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest gdzieś cycek w promo, zostao mi ostatnie 9kg:hi:

Jak byś miał gainera to byś nie musiał szukać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest gdzieś cycek w promo, zostao mi ostatnie 9kg:hi:

Jak byś miał gainera to byś nie musiał szukać

Weź pod uwagę że nie każdy jest taki pro jak ty i szamie proch 5xdziennie.

Może kiedyś dojdę do tego poziomu co ty,na razie muszę jeść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj bylem w maku i jak zwykle polecial zestaw 1700kcal ,za to dzisiaj piekne nabicie

---------- Post dopisany at 17:29 ---------- Poprzedni post napisany at 17:27 ----------

bez cwiczen ,tak po prostu

View image: 20140303 170811

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie widzę

---------- Post dopisany 04-03-2014 at 20:05 ---------- Poprzedni post napisany 03-03-2014 at 19:29 ----------

Panowie zacząłem cykl na kreatynie!!!! Ale mnie rozku*wi teraz.

Co brać na rozstępy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz łączył z drożdżami?

Słyszałem że na rozstępy dobre jest spinanie ich klamerkami na noc,tylko że ujowo się pewnie śpi, no ale coś za cosB-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...