Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

k**wa nie mogę spalić dołu brzucha ..już mnie wk***ia to trochę..napije sie wody to rośnie jak popierdolony :facepalm::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Węgle ucięte, ale muszę chyba więcej aerobów doj**ać :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można i tak :wink:

Pany pytanie jaki system stosujecie np. przy treningu klaty zaczynacie od małego ciężaru i w górę czy odwrotnie na początku max potem w dół?? zrobiłem dzisiaj klatkę tym drugim sposobem czyli zacząłem od max ciężaru i tak się zastanawiam czy na redukcji to ma sens? skoro i tak na deficycie siły za bardzo nie poprawie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy redukcji skupilbym sie na max spieciach miesnia,mozesz jedna serie 90% max ciezaru zalozyc i zrobic napewno pomoze utrzymac mieso,oczywiscie najbardziej istotnym czynnikiem tu jest kox,dlatego radze wcierac w klate omke :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy redukcji skupilbym sie na max spieciach miesnia,mozesz jedna serie 90% max ciezaru zalozyc i zrobic napewno pomoze utrzymac mieso,oczywiscie najbardziej istotnym czynnikiem tu jest kox,dlatego radze wcierac w klate omke :decayed:

wcieram tylko kolejna para sutków zaczęła mi wyrastać na klacie i szukam jakiegoś dobrego zamiennika :kwasny::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy redukcji skupilbym sie na max spieciach miesnia,mozesz jedna serie 90% max ciezaru zalozyc i zrobic napewno pomoze utrzymac mieso,oczywiscie najbardziej istotnym czynnikiem tu jest kox,dlatego radze wcierac w klate omke :decayed:

A ja zauważyłem, że robiąc dropy skoczyła mi znacznie siła..mięcho objętościowo ni chu ja..ale siła poszła dużo do góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kumpla co twierdzil ze moc i sila to meta + strzaly... i dzwonil do mnie kilka dni temu ze poszedl na badania do pracy i jak mu zrobili probe watrobowa to lekarka az usiadla i chciala go do szpitala w trybie natychmiastowym klasc. Nigdy nie widziala takich wynikow mowila ze sa na granicy i ze jest to uszkodzenie chemiczne...

Niestety metka z rosji :) na szczescie z tego co wiem kupil 200tab mety i jakis 20 strzalow ale nie wiemczego. Zdarzyl wziac 40 tab i 8 stzalow... mnie to smieszy i za razem przeraza... w jego rozumowaniu on nie pojmuje ze mozna dobrze wygladac na diecie smieje sie jak mu to mowisz ze to nie mozliwe, wiec ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany co moze byc ze jak robie bica na modlitewniku to czasem mnie przedramie boli ?? :kwasny: mniej wiecej tu jak na zdjeciu http://storage.sfd.pl/1/images2008/20080408155300.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany co moze byc ze jak robie bica na modlitewniku to czasem mnie przedramie boli ?? :kwasny: mniej wiecej tu jak na zdjeciu http://storage.sfd.pl/1/images2008/20080408155300.JPG

nie tylko Ciebie, mnie normalnie pali :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...