Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

activlab są w miare..ale lepiej jak zainwestujesz oddzielnie bcca i glutamina..może być np. OLIMP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie polecam ani olimp ani activlab ani biogenix, megabol, aminostar bo to syfacze lepiej doinwestuj sobie w cos z usa to jest kosa na calego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może polecisz coś konkretnego? i dodam, że potrzebuję tego, żeby zarzucić sobie przed aerobami :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy co proponujecie napalm z detonatorem czy chocka z Stormem ceny podobne co bardziej polecacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie polecam ani olimp ani activlab ani biogenix, megabol, aminostar bo to syfacze lepiej doinwestuj sobie w cos z usa to jest kosa na calego

kolega się chyba nie zna..tak się składa że OLIMP to nie jest syf..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz adamo ze wszystkie odzywki z olimpa ktore wychodza ostania maja mierna ocene po forach kulturystycznych??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos wczesniej pisal ze leci na FBW. Ja od tamtego tygodnia zaczelem znowu, i mam zamiar do konca lipca zrobic ostry FBW. Kiedys robilem i powiem ze ladnie mozna sie pociac. Jak byscie mogli wpisac swoj plan treningowy z FBW to bylbym wdzieczny. Ja nie wiem czy nie przesadzam, bo czasem robie laczone serie albo dropsety. Klate mam slabsza wiec robie dwa cwiczenia na klatke. Na nogi rowniez po dwa cwiczenia. Do kazdego cwiczenia robie jedna serie ktorej nie licze. Inaczej nawet nie moge dowalic miesni, staram sie spinac miesnie i trzymac pare sekund co daje mi fajne uczucie :decayed:. Przerwy robie do 1.5 minuty miedzy seriami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja lece tylko fbw zrob sobie odmiane z hst masz wszystko google :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra to jak poszły jakieś fotki to i ja zrobiłem dzis swoją na szybko , dodam ze tak na poważnie ćwicze dopiero niecałe pół roku od lutego 2012, początki trudne , to znaczy miałem przygode z siłką jakieś 15 lat temu przez 3 lata i teraz wróciłem zeby sie wzmocnić fizycznie i zrzucić brzuch. :wink:

wymiary:

188cm- waga 96kg

biceps 40 cm, klatka 112,

pas- 92 cm - za duzo o 10 cm według mnie ale pracuje nad tym :wink:

f6c5553dd49765fdmed.jpg

---------- Post dopisany at 01:56 ---------- Poprzedni post napisany at 01:55 ----------

sory za ostrość zdjęcia , robione na szybko brak oświetlenia dobrego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest forma boseron!! na zbicie brzucha diete LC+bieganie na rzezbe FBW i samo sie zrobi jak bedziesz chcial to ci jakies suple podsune przy redukcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz adamo ze wszystkie odzywki z olimpa ktore wychodza ostania maja mierna ocene po forach kulturystycznych??

większość czołowych kulturystów wsuwa właśnie odżywki tej marki..nie mówię że z USA jest gorsze..produkty z USA mają często sporo dodatków w bardzo wysokich ilościach i często mają niedozwolone składniki..

na forach to nie ma co czytać..ludzie, którzy wypisują bzdury na tych forach to 90% leszczy w wieku 16-20lat, którzy nijak mają się do opinii odnośnie supli..bo albo zaczynają przygodę z siłownią albo nie trzymają diedy + jeszcze źle trenują..i myślą że biorąc odżywki wystarczy na bycie kulturystą..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał chetnie skorzystam z Twojej pomocy, fotka wrzucona zeby za pół roku znowu wrzucic i porównac czy jest progres, narazie to są zalążki sylwetki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest forma boseron!! na zbicie brzucha diete LC+bieganie na rzezbe FBW i samo sie zrobi jak bedziesz chcial to ci jakies suple podsune przy redukcji

ja od 16 lipca zaczynam zrzucać fat, najlepiej tylko z brzucha, może podsunąłbyś jakiś pomysł, żeby nie odchudzić się zbytnio na reszcie ciała :decayed: treningi dalej będą takie same + aeroby + trochę węgli i BCAA przed aero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aeroby z rana,wegle przed aero to zly pomysl,bo nie palisz fatu tylko zapasy glikogenu i to co dostarczyles wczesniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolne zalozenie redukcji jest zatrzymanie jak najwiekszej ilosci miesnie a spalenie jak najwiecej fata ale i tak poleca z ciebie centymetry bo odpompujesz z siebie wode zapewne.

moglbym ci polecic trening fbw do upadku miesni po 3 serie na partie i minutowa przerwa do tego 2x w tyg biegu okolo godziny nie wazne ile czy 2km czy 10km to zalezy od ciebie ja w godzine robilem okolo 8km w biegach

dieta oczywiscie ukochane low carb lub jakas inna jaka lubisz ja jeszcze polecam Carb Cycling

tutaj masz troche o dietach

Diety Redukcyjne ( CKD , TKD , LOW CARB) / Kulturystyka w SFX.PL

odzywki hmmm to na pewno musisz miec jakis spalacz jako baze wszystkiego ja polecam MHP Dren, KiloSports Hyperdrine, Palo Alto Labs Leviathan Reloaded, Dymatize Viper, ALR Venom, GET FN AMP'D, Ergopharm Amp v2, i mój faworyt w tej klasie - Infinite Labs Phenyl Core

oczywiscie bialko łowickie,

MHP bcaa(długo uwalniane wd mnie najlepsze) ,

glutamina taka 80 PLN,

hmb activlab i jakas przedtreningowke ktora dobrze pompuje np.

149 PLN jest naprawde kot

jesli to wszystko odpowiednia dograsz i nie bedziesz pic alko ani nic to mysle ze po redukcji bedziesz mial ladnie pociete i napomowane miesnie jak cos to na prw zapodaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziala ale dlugo trzeba czekac jesli bierzesz samo solo jesli wrzucisz do cyklu to fajnie tnie i blokuje kata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja bylem przekonany to ze do d*py potluc po lektorach badaniach itp... znaczy sie cos tam mialo dzialac jak dlugi okres czasu sie stosowalo... ale w stosunku cena/efekty to nie dziala :))))))))) heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrzcie oto jest opis cyklu goscia i zdjecie przed i po co osiagna jest prze ujjj

oto opis

Uwazam ta redukcje za zakonczona,

nie mam juz sily, nie moge spac, krew mi z nosa nap*****la

7.gif

na silowni max 10serii i dentka totalna

Przyszly tydzien leze na sofie, a pozniej zaczynam masowac

Zdjecia dla porownania zrobilem 1stycznia, bedac off 4 miesiace

Trening silowy godzina 18:00-19:00

Po silowym (przed cardio) : 10g bcaa, 10g eaa, 10g glutamina, 10g leucyna, 10g cellpumpa (do smaku)

1.Klatka 12-16serii, Tricepsy 10-12serii

Cardio 40min

2.Plecy 16serii, Bicepsy 12serii

Cardio 40min

3.------

4.Uda 12serii, Łydki 16serii

Cardio 40min

5.Barki 16serii, Kaptury 6serii

Cardio 40min

6.------

7.------

Od lutego staralem sie dodawac 5-10min wiecej cardio, aczkolwiek z braku czasu najczesciej bylo to jednak 40min,

Zarcie (waga poczatkowa 98 mniej wiecej) :

1.50g owsianych + 60g wpc

2.50g makaronu razowego + 200g miesa + 10g tluszczu

3.50g makaronu razowego + 200g miesa

trening

4.250g miesa + wazywa

5.250g miesa + wazywa + 10g tluszczu (lniany albo oliwa)

6.60g WPC + 10g tluszczu

zadnych zmian w diecie nie bylo az do konca

Towar:

100g Trenu ace + 100g Propa e2d

od 3 czy 4tego tygodnia - Anavar 40mg

HCG 500iu 3x w tyg

Clenbuterol 160mcg 2 tyg on 2 off

Hyperdrive, albo joha albo ECA w tygodniach off od Clena

T3 100mcg 2dni on 2 dni off

foto

3de2910d59ec403c88c4b2cfc734b8fe.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...