Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] A3-->A4 b6 avant s-line plus


marcin_o23

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj zrobiłem sobie małą wycieczkę :naughty: i po 2,5h jazdy znalazłem się w Tarnowie

modyfikacje:

rns-e , zmieniarka jeszcze tylko kabelek do zmieniarki i będzie :gwizdanie:

nie udało mi się zrobić więcej zdjęć :no: bo czakiemu :decayed: robota paliła się w rękach

tak wogóle miło było poznać :hi: dzięki wielkie raz jeszcze

przy okazji pozdrawiam dzo-dzo :wink4:

Ile Cię to kosztowało, najlepiej szczegółowo, może być PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna sztuka, mody z rozmachem, do tego były użytkownik A3 tak jak ja, no i blisko mnie bo ja z Zawiercia.

Pozdro, kolego, może sie spotkamy na drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

korzystając z dnia wolnego i ładnej pogody trochę porezałem :naughty:

było tak:

dsc0465ms.jpg

a po paru godzinkach :kox: lustra rs4 :cool1:

dsc0479i.jpg

dsc0480f.jpg

dsc0481h.jpg

mój pomagier:

dsc0470c.jpg

dsc0478k.jpg

dsc0468ij.jpg

przy okazji wymieniłem plastik w uchwycie otwierania drzwi, ten z otworami na przyciski podnoszenia szyb, nówka sztuka z aso, teraz wnętrze jak nowe :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ładne rezanko :kox: teraz kiera multi + nakładki na pedały rs4 :) bixy.. zamontujesz zderzak s-line i będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no te lustra piekna sprawa sam chyba o takich pomysle :evil:

nad sciema szyb tez bym sie dlugo nie zastanawial na twoim miejscu

fajna niunia :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nakładki rs4 byłyby już adamooo od ciebie kupione gdyby nie to zamieszanie wtedy :disgust:

obecnie mam ori xenon, jak kiedyś wpadną mi w ręce ładne bixy to kupie

zderzak s-line przód pod spryski i listwy drzwi s-line w przyszłym tygodniu idą do lakiernika

dokładkę tył s-line raczej kupie w getem bo na allegro chcą za nie więcej ale to już koło wakacji razem z lotką :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na żywo wyglądają jeszcze lepiej :gwizdanie: [br]Dopisany: 22 Marzec 2011, 20:22_________________________________________________panowie dręczy mnie jeden temat, w sumie mam juz zakupione listwy s-line ale zastanawiam się nad zmianą na listwy od s4, ogólnie auto miało być zrobione w stylu s-line ale listwy od s4 są kuszące, co myślicie?? bo ja mam mętlik w głowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i nie będzie gryzło się z resztą s-line?? w planach też gril od s4 pomimo że w zderzaku ma byc s-line, ten z s4 ma coś w sobie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i nie będzie gryzło się z resztą s-line?? w planach też gril od s4 pomimo że w zderzaku ma byc s-line, ten z s4 ma coś w sobie :naughty:

a co ma się gryźć ? 90 % osób na forum ma te listwy z pakietem s-line i się ślinią na ich widok..s-line kupisz i za tydzień będziesz szukał od s4 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

listwy s-line już kupiłem i jeszcze ich nie pomalowałem a już myslę nad s4 i chyba niebawem zakupie, szybki będę ściemnione najprawdopodobnie w kwietniu, w maju program w dynosoft, heble są w planie i jak trafie na komplet w przyzwoitej kasie to pewnie się pojawią (ale z tym się narazie nie śpiesze), w między czasie trzeba będzie w getem zakupić dokładke zderzaka tył s-line bez wycięcia na wydech i najgorsze czyli lotka na koniec

myślę też o takim grilu: http://motoallegro.pl/oryginalny-grill-atrapa-audi-a4-s4-s-line-01-04-i1512008813.html bardzo mi sie podoba[br]Dopisany: 27 Marzec 2011, 12:03_________________________________________________zdjęcie z mini spota z kumplami

dsc0497y.jpg

ahhhh te kolorki :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa takie masywniejsze, s-line mają małe garby a s4 :kox: , w tygodniu zrobie przymiarke listew i podejme decyzje, w końcu trzeba oddać graty do lakiernika :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przymiarka listwy s-line

dsc0502g.jpg

dsc0505.jpg

już mi się podoba :naughty:

a cena i dostępnośc listew s4 :disgust:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 17:53_________________________________________________kolejna porcja zmian, wreszcie udało się oddać graty do lakiernika:

dsc0537t.jpg

zakup nowych ori listew od s4

dsc0545a.jpg

dwa wieczory rezania i graty na aucie, nie było lekko ale drugi raz poszłoby mi znacznie szybciej, ale wszystko na spokojnie zmontowane, bez lipy :naughty:

dsc0549g.jpg

dsc0564g.jpg

dokładka tylna s-line została pomalowana według mojego pomysłu :gwizdanie: środek w czarny mat czerń taka sama jak kratki żeby to miało ręce i nogi

dsc0552g.jpg

dsc0553c.jpg

listwy

dsc0556pp.jpg

dsc0561e.jpg

w planach lotka s-line i gril s4 i to w tym sezonie będzie w sumie koniec rezania z zewnątrz, z czasem pewnie dojdą nakładki na pedała i podstopnica rs4, a na następny sezon felga wzór rs4 18/19cali w graficie i większe hamulce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie bardzo podoba mi się pomalowana tylna dokładka, moim zdaniem lepiej by było pomalować tak jak jest w ori czyli sam środek na czarny mat. Poza tym to nastepny s line :good: Git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...