Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] CB Radio i antena - jakie?


tomaszu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

miałem 30cm (presidenta georgie)

:co:

to mi ebneli

szukam czegoś do 50/70cm max bo nie chce mieć auta "zdalnie sterowanego", i oczywiście magnes :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem 30cm (presidenta georgie)

:co:

to mi ebneli

szukam czegoś do 50/70cm max bo nie chce mieć auta "zdalnie sterowanego", i oczywiście magnes :wink:

President missouri ma 70 cm. Polecam także sirio as 100.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem 30cm (presidenta georgie)

:co:

to mi ebneli

szukam czegoś do 50/70cm max bo nie chce mieć auta "zdalnie sterowanego", i oczywiście magnes :wink:

szukaj helikala jakiegoś, np. PIRAT NOWA WERSJA 2012 (nie świszczy) Oryginalna antena CB magnesowa helikalna 62cm magnes neodymowy kabel 5m :: KONEKTOR5000.PL specjalistyczny sklep CB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pirat jest ok

natomiast nie sadze ze z omegą wyglada źle, to jedna z fajniejszych anten.

Nie rozumiem ludzi kupujących georgie jak Florida jest nieporównywalnie tańsza i lepsza i lepiej wygląda :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pirat jest ok

natomiast nie sadze ze z omegą wyglada źle, to jedna z fajniejszych anten.

Nie rozumiem ludzi kupujących georgie jak Florida jest nieporównywalnie tańsza i lepsza i lepiej wygląda :wink:

georgia jest fajna bo mała i mało w oczy się rzuca, a i tak zaebali:grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie tak samo wygląda bodajże delta:eusathink: a kosztuję coś koło 5dych:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak z innej beczki z kąt biorą się te różnice w cenie tych samych anten presidenta, bo jak brałem swoją antene to kosztowała 25setek a teraz idzie na niektórych aukcjach ją kupić za 13setek, podróbki jakieś:eusathink:

ANTENA CB PRESIDENT GEORGIA BLACK + FOLIA + GUMA (3521769692) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

ANTENA CB PRESIDENT GEORGIA 31,5CM MAGNES (3481741306) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz tak samo missouri EXPORT, wersje export jak widzisz są czarne i tańsze, żadne tam podróby, mają także tendencje do rdzewienia :decayed:

---------- Post dopisany at 23:52 ---------- Poprzedni post napisany at 23:43 ----------

Zobacz też tą antenke, jak chcesz być cichociemny

President Virginia antena CB 50cm - dyskretny wygląd jak antena FM!, super mocny magnes :: KONEKTOR5000.PL specjalistyczny sklep CB

żeby nie było w ogole nie popieram takich anten :decayed: antena zaczyna sie od 1m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a takie małe pytanie... czy można skrócić minimalnie antene ucinając końcówkę bez żadnych konsekwencji ? ;) mam sirio ML 145 i jest dla mnie minimalnie za długa;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a takie małe pytanie... czy można skrócić minimalnie antene ucinając końcówkę bez żadnych konsekwencji ? ;) mam sirio ML 145 i jest dla mnie minimalnie za długa;)

rozstroi ci się

---------- Post dopisany at 08:04 ---------- Poprzedni post napisany at 07:31 ----------

miałem 30cm (presidenta georgie)

da się to wystroić na wszystkich 40 kanałach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja wczoraj sprawdziłem w trasie to padło od konektora.... na ASC i z tym dodatkowym filtrem nic nie robię... tylko w mieście skręcałem RF Gain i ogień.

Dla mnie styknie ( przypominam, że jeszcze nie miałem czasu wystroić)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak utniesz i SWR zostanie przynajmniej 1 do 5 to jeszcze by było znośnie.

Szkoda ze hornet po drugiej stronie polski bo bym z chęcią porównał mody. Swoje sam dłubałem.

Sony Xperia Tapatalk 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można tylko abyś nie złamał
hehe dobre , spróbuj złamać bata w ML-ce:naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak? może mi napiszesz w jaki sposób to uczyniłeś to sprawdzę , mam jeszcze 3 baty od ML-ek , wysyłam je zwinięte w okrąg i po wyjęciu z paczki promiennik jest minimalnie przegięty , ostatnio kolega zatrzasnął kluczyki i robiliśmy z tego promiennika wytrych, wyginany w esy floresy nie chciał się skubany złamać, hmm dziwne:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...