Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] CB Radio i antena - jakie?


tomaszu

Rekomendowane odpowiedzi

haha takiego zastosowania mlki jeszcze nie słyszałem :polew:

ja moge powiedzieć że jak sie komuś zayebie batem od mlki to na nodze zostaje pręga na jakiś tydzień :decayed:

jeszcze kiedyś ją rozkładałem przy wyjmowaniu z bagażnika i kumpel dostał także w twarz, to trzymało sie podobnie :decayed::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

tak? może mi napiszesz w jaki sposób to uczyniłeś to sprawdzę , mam jeszcze 3 baty od ML-ek , wysyłam je zwinięte w okrąg i po wyjęciu z paczki promiennik jest minimalnie przegięty , ostatnio kolega zatrzasnął kluczyki i robiliśmy z tego promiennika wytrych, wyginany w esy floresy nie chciał się skubany złamać, hmm dziwne:eusathink:

przyślij mi ją, zrobie ci fotki złamanej :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość promiennikow zależnie od firmy tez jest różna jedna się zgina jedna złamie.

Te rdzewieja innych rdza nie tyka.

Sony Xperia Tapatalk 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj mówimy konkretnie o promienniku z ML-ki :wink: kolego mech15 , to że złamiesz to wiadoma sprawa, w końcu to stal ale nie zrobisz tego chcąc go np. wyprostować, musiałbyś z nim trochę powalczyć taki j**aniec twardy jest:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah, faktycznie wcześniej wspominał że to ML 145. Przeczytałem tylko dzisiejszy post i zapobiegawczo odpowiedziałem. :decayed: Kriss napisał, są anteny i anteny. Z ML'em trochę by było walki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie konkretnie Sirio Midland i President.ML-145 to tylko typ anteny i każdej firmy inna jakość.

Sony Xperia Tapatalk 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie konkretnie Sirio Midland i President.ML-145 to tylko typ anteny i każdej firmy inna jakość.

gwarantuję Ci że żadnego promiennika z w/w anten nie złamiesz ot tak sobie:naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddam swoją Sirio ML 145 :wink:

za ile ?

Za sto :decayed:

---------- Post dopisany at 20:15 ---------- Poprzedni post napisany at 20:15 ----------

Tylko kabelek przydało by się dać nowy :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam 8 tylko niech mi ktoś powie co kupiłem bo się zgubiłem?

Sony Xperia Tapatalk 4.

:polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co może być powodem przepalania się bezpiecznika na zasilaniu CB Radia. Chyba już z pięć razy. Zawsze jak podłączam kabel zasilający do radia. Radio wtedy jest wyłączone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co może być powodem przepalania się bezpiecznika na zasilaniu CB Radia. Chyba już z pięć razy. Zawsze jak podłączam kabel zasilający do radia. Radio wtedy jest wyłączone.

Ja miałem podobny przypadek,powodem był luzny kabelek w wtyczce którą wkładam do gniazda zapalniczki.Zlutowałem i do tej pory jest gicio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że u mnie kabel jest na stałe podpięty do auta i wyciągam z wtyczki od radia. Czasem słyszę dźwięk jakby radio w momencie wkładanie wtyku było włączone a nie jest. Tak jakby zaskwierczało gdy przeskakuje iskra. Czy wyłączone radio pobiera jakiś prąd ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że u mnie kabel jest na stałe podpięty do auta i wyciągam z wtyczki od radia. Czasem słyszę dźwięk jakby radio w momencie wkładanie wtyku było włączone a nie jest. Tak jakby zaskwierczało gdy przeskakuje iskra. Czy wyłączone radio pobiera jakiś prąd ?

Może się mylę ale zwróć uwagę na kabek gdzie jest podpięty na stałe,może jest luz.I też na bezpiecznik i kabelki łączenia na kablu,u mnie mam dwa bezpieczniki jeden na kablu drugi w samej wtyczce,należy wyeliminować te dwie kwestie,potem szukać dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może też być po prostu za mały bezpiecznik u mnie 10A i problem z głowy.

W bezpiecznikach tez jest chińska lipa pisze 10 a wytrzymuje 4.

Sony Xperia Tapatalk 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...