Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] CB Radio i antena - jakie?


tomaszu

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wybierasz między Harrym a Johnnym to wybrał bym Harrego. Dobry zestaw dla małego mobila. Z anteną sirio ML 145/ AS 100/ Omega 27 stworzysz naprawdę fajną parę, i co najważniejsze będziesz na pewno zadowolony. Jak by ci było mało, zawsze możesz poprawić ASC u Artursss :wink:

a czym te w tych aukcjach się różnią:

Harry III - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak czym się różnią?

no na bank ceną :wink:

a tak poważnie to ktore z tych polecasz??

Antenę zostawiasz czy zmieniasz? Najlepiej po kupnie wyślij radio na poprawę ASC :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś płaciłem 30 zł, jak teraz kosztuje to nie wiem bo przez dwa lata mogło się coś zmienić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiś czas temu pytałem was o radio m tech legend 1 :)

jako że nikt z forumowiczów nie miał styczności z tym radiem postanowiłem zaryzykowac i kupić :decayed: a ponieważ może ktoś jest zainteresowany podobnym sprzętem podzielę się moją opinią może komuś się przyda

powiem tak jak za te pieniążki to świetne radio !!

testowałem wcześniej inteka m760 plus i m techa 2 jedynka bije obydwa te radia (przynajmniej w moim samochodzie)

praktycznie zero szumów , czy zakłóceń z silnika :D

zestaw to m tech legend I i antena TTI 80cm na magnesie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany a jak mnie slychac w glosniku z tuby to znaczy ze kabel gdzies jest przejebany nie??

Raczej masy nie ma antena i przenosi na głośniki. Może akurat się masa upier..liła, ale nie sądzę, jaka antena (magnes czy na stałę)??

Mówimy o tubie z radia normalnego (FM)??

---------- Post dopisany at 00:16 ---------- Poprzedni post napisany at 00:13 ----------

Tak ogólnie to sprawdziłbym najpierw SWR jaki jest jak powyżej 1,5-2 to masa, a raczej jej brak na antenie (przeważnie). Pewnie styk zaśniedział. Rozumiem że wczesniej było OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanko jakis czas temu zobaczyłem ze mam przeciętą izolacje delikatnie w kablu od cb anteny(ewidentnie scisnieta klapa) nie działa mi tez mikrofon w cb radiu ale i tak szło do wymiany bo to historia czy przez ten uszkodzony kabel mogło pasc nadawanie w radiu (nikt mnie nie slyszy) czy jak kupie inne radio to bedzie wszystko ok zabezpiecze nadcieta izolacje w kablu anteny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanko jakis czas temu zobaczyłem ze mam przeciętą izolacje delikatnie w kablu od cb anteny(ewidentnie scisnieta klapa) nie działa mi tez mikrofon w cb radiu ale i tak szło do wymiany bo to historia czy przez ten uszkodzony kabel mogło pasc nadawanie w radiu (nikt mnie nie slyszy) czy jak kupie inne radio to bedzie wszystko ok zabezpiecze nadcieta izolacje w kablu anteny?

Przewód do wymiany, w radiu najprawdopodobniej poszła końcówka mocy :wink: w ogole jaka masz antene i jakie radio? i jakie planujesz kupic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...