Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] CB Radio i antena - jakie?


tomaszu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A jeśli chodzi o długość kabla anteny, to jaka wystarczy do avanta, jeśli chciałbym umieścić radio gdzieś blisko fotela kierowcy, a antenę na końcu dachu, przy samej klapie?

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ale codziennie na nią patrzam bo sklep po drodze do i z roboty a stoi na wystawie. ;-)

Mam świadomość że do mojej nie ma podskoku i tylko to mnie hamuje. Chyba swoje Santiago walne czornym matexem.

Sony Xperia Tapatalk 4.

---------- Post dopisany at 21:28 ---------- Poprzedni post napisany at 21:27 ----------

Albo koszulka termokurczliwą. ;-)

Sony Xperia Tapatalk 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga nie jest, mam z 5 anten, ale też chyba ją wezme :decayed:

pomaluj santiago na próbe jak Kargul z Pawlakiem świnie na dzika przeobrazili :decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej nie próbujesz szukać, tylko chcesz, żeby ci na tacy przynieść. Fraza "teddy" przewalała się w tym wątku wiele razy.

Belka nad pierwszym postem na stronie, po prawej -> PRZESZUKAJ WĄTEK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chodzi o długość kabla anteny, to jaka wystarczy do avanta, jeśli chciałbym umieścić radio gdzieś blisko fotela kierowcy, a antenę na końcu dachu, przy samej klapie?

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

Min. 4 m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a co powiecie o President Teddy ASC?

Dużo zależy od auta. Jednemu będzie działać jak malina a drugiemu ciągle szumieć. Znam takie przypadki dlatego ciężko oceniać te radio. Ogólnie bym polecił :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak kupowałem m tech-a LII, to mi sprzedawca powiedział, że Teddy to tylko dla prawdziwej blondynki by polecił :kox:

Co do anteny ja mam ML-145 i z tym m techem dla nie wymagających cudów fajnie chodzi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chce coś dobrego i taniego

Też bym był takim rozwiązaniem, ale tu chyba się nie da pogodzić tych warunków:facepalm:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś cicho tu. Co wy na to?

Co wybierają Mobilki? Najlepsze CB radia - ranking

Sony Xperia Tapatalk 4 Pro.

CB jeż, CB jeż Ty go chcesz, Ty go chcesz :polew::polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś cicho tu. Co wy na to?

Co wybierają Mobilki? Najlepsze CB radia - ranking

Sony Xperia Tapatalk 4 Pro.

CB jeż, CB jeż Ty go chcesz, Ty go chcesz :polew::polew::polew::polew::polew:

:polew::polew::polew::polew:

mogłem sie założyć że Teddy bedzie królował :decayed: był ostatnio w Rtv euro agd za 230zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tak to. Ja mam Teddy i nie polecę bo łeb urywa.

Poszukaj Yosana.

Sony Xperia Tapatalk 4

nie wiem co niektórzy mają do Teddyego :)

w :

audi mam z Sirio Omega 27 na magnesie

szef w focusie ma z Sirio omega w dziurce

w scanii hakowcu mam z Lemm At 107

w scanii wywrotce mam z Lemm At 71

w każdym chodzi tak samo... w 90 % wycina elegancko szumy puszczając tylko mocne sygnały :) może masz z trefnego źródła radio ? ja wszystke kupuje w Mysłowicach w Euro-Sat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jechałem do Olsztyna po skuter ex szefa MLem w którym był zamontowany Walker.... jest różnica ale nie taka aby dopłacać 4 stówy....

prawda jest taka, że 90 % użytkowników w Polsce używa CB jako anty misiek .... potrzebuje aby do tego nie szumiało zbyt wiele... i wg mnie Teddy sie wlasnie sprawdza pod względem cena/jakość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do radia polecam Ci Uniden 520xl:) Jeszcze jakbyś znalazł te z przed modulacji to byś go nikomu nie odsprzedał już:) Wklep sobie w google opinie o tym radiu i sam zobaczysz:) Co do anteny to zależy jakimi funduszami działasz. Powiem Ci tak ja codziennie robię ok 200-300km, korzystam z zestawu Uniden Pro 520XL oraz antena sunker CB 115 i jest git:) Od 5 lat się nic nie popsuło jeszcze, zazwyczaj sciaga z ok 9KM i jest idealnie. Mi tam wystarcza. Co do miejsca...w A3 miałem radyjko na tej półeczce obok ręcznego, w A4 pomiędzy fotelem pasażera a tunelem środkowym je wcisnąłem. nie chciałem nic wiercić i wkręcać a radujko jest idealnie pod reką:) nie trzeba nic wiercić i niszczyć tapicerki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...