Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] CB Radio i antena - jakie?


tomaszu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Cześć,

polecam radio President Harry III + antena Sirio Omega 27 mag.

Radio ma wszystko co przydaje się w użytkowaniu, antena z dobrym zasięgiem ale nie jakaś mega długa.

Jeśli chodzi o montaż to ja używam głownie w trasie wkładając między tunel a siedzenie lub w uchwyty na kubki - wiem prowizorka ale nie chcę dziurawić auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie polecam President Walker + Sirio ML145, dobry zestawik.

---------- Post dopisany at 17:56 ---------- Poprzedni post napisany at 17:52 ----------

miałem 30cm (presidenta georgie)

:co:

to mi ebneli

szukam czegoś do 50/70cm max bo nie chce mieć auta "zdalnie sterowanego", i oczywiście magnes :wink:

President missouri ma 70 cm. Polecam także sirio as 100.

Sirio AS100 jak dla mnie tragedia... Ciężko ją się stroiło, mało odbierała a główna wada to przy szybszej jeździe świszczało w aucie jak cholera (antena jest sztywna nie tak jak w ML145 np.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CB RADIO TEDDY ASC + ANTENA WILSON MAG 4x GRATIS (3572412792) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Czy taki zestaw jest wart tej kasy? I czy wystarczy dla zwykłego użytkownika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ci tak tanie radio to takie oszukiwanie samego siebie po jakimś czasie szum cię uświadomi że chyba nie była to najlepsza decyzja, aczkolwiek to wartość jednego mandatu to i tak warto :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kolejną trasę z zestawem o którym pisałem.... nie wiem jak działa walker bez poprawy ale od konektora radio jest git. Śmigam tylko na ASC i reguluę tylko rf gain

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ci tak tanie radio to takie oszukiwanie samego siebie po jakimś czasie szum cię uświadomi że chyba nie była to najlepsza decyzja, aczkolwiek to wartość jednego mandatu to i tak warto :grin:

Używałeś to radio że takie bzdury piszesz? :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ci tak tanie radio to takie oszukiwanie samego siebie po jakimś czasie szum cię uświadomi że chyba nie była to najlepsza decyzja, aczkolwiek to wartość jednego mandatu to i tak warto :grin:

Używałeś to radio że takie bzdury piszesz? :doh:

nie ale szału też widzę że nie robi nikt nie kupił, wiadomo antena też swoje robi i tyle w tym, temacie:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam oba plus maxona i mam porównanie. Niestety ale od Walkera to oba odstają szumami i poziomem drażnienia mojej osoby drastycznie. Szwagier posłuchał mojej skody z tadkiem i obok audi z waldkiem i od razu poszedł po Walkera.

Wysłane Pocztą Polską przy pomocy listonosza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...