Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] CB Radio i antena - jakie?


tomaszu

Rekomendowane odpowiedzi

Yosan git tylko mi przeszkadza w nim ze pasmo ma do 3 kHz i ten dzwiek sie taki kartonowy robi ale zato ciszej szumi;-)

Sony Xperia Tapatalk 4

Przecież to radio za 200zł a nie za 600

Gdzie? Nawet na allegro gdzie nie wiadomo na co się trafi, najtańszy to 264zł :wink:

Trafiają się podróby tego radyjka?

I na czym polega tuning Yosana 120 PRO?

Yosan PRO-120 (PRO120) tuning KONEKTOR :: KONEKTOR5000.PL specjalistyczny sklep CB

---------- Post dopisany at 21:39 ---------- Poprzedni post napisany at 21:38 ----------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To tylko potwierdza ze sprzęt super bo nawet nie mają co sciemniac ile to rzeczy w nim poprawia. Według nas to mu tylko mic ze wzmocnieniem potrzebny ewentualnie z echem jakiś K-PO.

Sony Xperia Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mamy już blisko 400zl bo dokładnie u nich z przeróbką 370zł. Nieźle się ta cena pnie w górę.:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mamy już blisko 400zl bo dokładnie u nich z przeróbką 370zł. Nieźle się ta cena pnie w górę.:kwasny:

Yosan PRO-120 (PRO120) tuning KONEKTOR (bez zmiany koloru podświetlenia) :: KONEKTOR5000.PL specjalistyczny sklep CB

Na forum jest za 300 z grzebaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

280 zł nie ruszany, jak pisał Kris, po tuningu zmiany i tak są symboliczne - pewnie zauważysz tylko zmieniony kolor

Yosan PRO-120 (PRO120) CB Radio AM/FM :: KONEKTOR5000.PL specjalistyczny sklep CB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na podroby jeszcze za wcześnie. Koreance dopiero sobie markę wyrabiaja. Ale niektórymi modelami juz nawiazuja walkę z Prezesem.

Jeszcz nie spodkalem na swej drodze żadnej podrobki co najwyżej mniej lub bardziej udane klony licencyjne.

Sony Xperia Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dotarło już do Ciebie radio ? (mech15)

tak mam je, nawet ładne no ale jest jeden problem - ma usunięte numery seryjne, sprzedawca jeszcze mi nie odpisał na maila:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dotarło już do Ciebie radio ? (mech15)

tak mam je, nawet ładne no ale jest jeden problem - ma usunięte numery seryjne, sprzedawca jeszcze mi nie odpisał na maila:whistling:

uuuu to może być lipa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dotarło już do Ciebie radio ? (mech15)

tak mam je, nawet ładne no ale jest jeden problem - ma usunięte numery seryjne, sprzedawca jeszcze mi nie odpisał na maila:whistling:

uuuu to może być lipa...

no właśnie, trzeba to wyjaśnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ma ktoś używkę tuningowaną Yosana 120 bo mu się znudziła za dobre pieniądze? Rozważę zakup jak zrobie antenę :decayed:

A co powiecie jeszcze o Unidenie 68? Bo cena nie wiele większa a ludzie bardzo chwalą go sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ma ktoś używkę tuningowaną Yosana 120 bo mu się znudziła za dobre pieniądze? Rozważę zakup jak zrobie antenę :decayed:

A co powiecie jeszcze o Unidenie 68? Bo cena nie wiele większa a ludzie bardzo chwalą go sobie.

Też jak szukałem radia to brałem pod uwagę Yosana 120, ale dołożyłem trochę i mam Yosan Turbo

Polecam, nawet ma czerwone podświetlenie pasujące do reszty w audi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ma ktoś używkę tuningowaną Yosana 120 bo mu się znudziła za dobre pieniądze? Rozważę zakup jak zrobie antenę :decayed:

A co powiecie jeszcze o Unidenie 68? Bo cena nie wiele większa a ludzie bardzo chwalą go sobie.

Też jak szukałem radia to brałem pod uwagę Yosana 120, ale dołożyłem trochę i mam Yosan Turbo

Polecam, nawet ma czerwone podświetlenie pasujące do reszty w audi

Ile Cię Twoje kosztowało?

Co ten turbo ma lepszego od 120? Rozumiem że masz tego JM-3031M? Bo czytałem opinie speców z forów CB że te turbo to troche przereklamowane. W sensie że nie daja nic więcej niż ten 120 poza ASC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze myślę nad wymianą anteny z ML145 na jakąś łamaną. Oczywiście na podstawie magnetycznej na chwilę obecną. Tylko jakoś te podstawy 12cm to małe... nie odpadnie to przy 200km/h ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hornet lakier ci zbrzydl ? ML145 i mu podobne maja sprężyny żeby podstawy nie wywrocic. Wada sprężyny jest mocne pochylenie anteny przy większych prędkościach i mocne zmniejszenie zasięgu. Do anteny lamanej min 16 podstawa i wsadzona pod reling.

Sony Xperia Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja z moją ml-145 sedanem z anteną na klapie wjeżdzałem w tażdy podziemny garaż i nigdy nie miałem przewrotki. No ale fakt juz przy 100km/h kładzie się dość sporo to co jest przy 200km/h:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...