Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] CB Radio i antena - jakie?


tomaszu

Rekomendowane odpowiedzi

Sirio Omega 27 stoi u mnie aktualnie na magnesie na klapie i już kilka razy zdarzyło mi się że klapa jednak otworzyła się cała a nie do połowy jakbym chciał w wyniku czego antena z impetem uderzała w tylną szybę na tyle mocno że magnes który normalnie ciężko odkleić wręcz odskakiwał :wink:

Jedyne o co się bałem to szyba bo o antenę jestem spokojny, mimo że jest sztywna to nic a nic się jej jeszcze nie stało.

Czarna farba na promienniku ma już prześwity i odpryski ale trzeba przyznać że od prawie roku z nią jeżdżę i prawie nigdy nie zdejmuję (zimą również), bo i po co :wink:

Sirio Omega 27 może być oczywiście montowana (jak spora większość anten) również w dziurce, na główce DV (inna niż u Lemm/President).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

już wywalili wątek :decayed:

BTW ja mega jestem zadowolony z roboty konektora... nie wiem jak chodzi bez tych przeróbek radio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już wywalili wątek :decayed:

BTW ja mega jestem zadowolony z roboty konektora... nie wiem jak chodzi bez tych przeróbek radio

a jakie radio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorę pod uwagę to lub Lemm AT-900. Nic innego ciekawego nie widzę.

Dopłać do Omegi 27, miałem Lemm AT-900, odbiór może być ale Omega lepsza

Lemm ma lipne wykonanie, elementy niklowane po czasie śniedzieją.

Omega jest cała czarna

Mówię o mocowaniu do uchwytu

OK, zrezygnowałem z Lemma, bo znalazłem Omegę z gniazdem M6, a w Actrosie mam oryginalną antenę na główce właśnie M6, tylko bat się złamał.

Przy okazji zainteresowałem się promiennikiem Pirat, który równiez jest na M6 i do złudzenia przypomina oryginalna antenę Mercedesa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że nie przebywam u siebie, a nie mam tu nic do pomiaru swr, a pare anten do zrobienia jest, dorwałem takie cudo :decayed:

IMAG0560.jpg

zobaczymy potem jego dokładność względem analizatora antenowego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że nie przebywam u siebie, a nie mam tu nic do pomiaru swr, a pare anten do zrobienia jest, dorwałem takie cudo :decayed:

https://lh5.googleusercontent.com/-AZM9pFb-SC8/UimUyhkcBvI/AAAAAAAADAs/IwXVGHg6V8E/w422-h563-no/IMAG0560.jpg

zobaczymy potem jego dokładność względem analizatora antenowego :wink:

oryginał president :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na mobilu z przeciwwagami to jeszcze nie widziałem. To Twój VW czy gdzieś upolowane zdjęcie/?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby jeszcze coś dawały oprócz wyglądu.

http://www.cb-forum.pl/topics8/co-to-za-antena-czy-te-przeciwwagi-cos-daja-vt20382.htm

Sony Xperia Tapatalk 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na mobilu z przeciwwagami to jeszcze nie widziałem. To Twój VW czy gdzieś upolowane zdjęcie/?

jaki mój ....oszalałeś !!!?? Prędzej bym fiuta w młynek do kawy wsadził :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na mobilu z przeciwwagami to jeszcze nie widziałem. To Twój VW czy gdzieś upolowane zdjęcie/?

jaki mój ....oszalałeś !!!?? Prędzej bym fiuta w młynek do kawy wsadził :decayed:

To bardziej przypomina niemiecki lokalizator radiostacji z HANSA KLOSSA,nawet auto na którym przypięto to coś to made in germany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to tajny projekt NASA

Wysyłane z mojego HTC Desire HD A9191 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...