Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFB] Xenon, Felga 225/40/18 :)


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

Zawieszenie faktycznie mam obniżone w opcji wyposażenia o 20 mm... nie wiem czy pamiętasz ale rozmawialiśmy kiedyś o tym na gg... smiley

pamietam,pamietam.... :)

No to nic tylko sie cieszyc.......bo nawet na 16'' bardzo ladnie wyglada.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawieszenie faktycznie mam obniżone w opcji wyposażenia o 20 mm... nie wiem czy pamiętasz ale rozmawialiśmy kiedyś o tym na gg... smiley

pamietam,pamietam.... :)

No to nic tylko sie cieszyc.......bo nawet na 16'' bardzo ladnie wyglada.......

dzieki za miłe slowa odnośnie mojej :audi::) jednak Twoje 17' są rewelacyjne, bede musial pomyślec cos na ten styl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim za pozytywne komentarze, dodalem jeszcze kilka nowych fotek i krótki opis :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem okazje widziec" ja "( :a4fan:) na zywo panowie naprawde piękna :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slaweq jesli to mozliwe to postaraj sie usunac ta wgniotke na tylnej klapie.. Jaki wzor fel planujesz? :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slaweq jesli to mozliwe to postaraj sie usunac ta wgniotke na tylnej klapie.. Jaki wzor fel planujesz? :chytry:

Z wgniotką może być problem bo może odprysnąc lakier i wtedy cały element do malowania, poczekam aż mi ktos w d... wjedzie i zrobie z OC :polew: (żart oczywiscie)

A jesli chodzi o fele... to albo taki wzór jak mam obecnie tylko 17 lub cos w tym stylu...

7a0af561d0f1944d.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne autko,ja swoje zakupiłem niewiele ponad dwa tygodnie temu Ty około 2 miesięcy,jak sprawuje Ci się do tej pory?Pytam poniewaz rowniez mam 2.5 tdi tylko że avant.

Gratuluje zakupu rewelacyjna prezencja :oklaski:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie sprawuje mi sie bardzo dobrze... choc dzisiaj na trasie cos mnie zaniepokoiło i ,musze to sprawdzić... Mam nadzieje ze Ty też jestes zadowolony z zakupu i bo V6 to fajny motorek ;)

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach ten V6! Wspaniale mruczy, z checia zamienilbym swojego AFNa gdyby nie to ze sa to kosztowne silniki w utrzymaniu, a ja jeszcze studiuje :) Ogolnie auto bardzo ładne, nic dodac nic ująć! Ktos tu pytał o przebieg, dlatego zastanawia mnie ta dziura w dywaniku kierowcy... moj samochod gdy go kupilem mial udokumentowane 161 000 km i dywanik kierowcy byl ( do tej pory jest) w bardzo dobrym stanie... nie wiem czy w ten sposob mozna oceniac takie rzeczy, jak uwazacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze zuzycie materiałów w środku jest jakimś wyznacznikiem... mozna patrzeć na gumy na pedałach, kierownice, gałke zmiany biegów, siedzenia jak i na dywaniki... ale z drugiej strony gdy ktos nie dba o srodek to wszystko zuzywa się szybciej ;) A dywaniki sa juz nówki :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie, same dywaniki o niczym nie swiadcza..rozmawialem o tym z bratem i mowil ze takie dywaniki po 2 latach normalnej ekjsploatacji u kolesia ktory kupil nowa a4 w salonie nadawaly sie do wymiany... w ogole to jeszcze raz gratuluje autka :audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już nie długo będę oceniał na spocie!!! na zdjeciach kox V6. na lato ładna 17" od s-line i chipek. możesz też wypolerować ruły wydechowe-super to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iverson a czym sie poleruje rury wydechowe? Są jakies środki do tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy lakiernik Ci to zrobi. szmata polerska i pasta tempo i ogień. wczesniej wydech poluzuj. tak to mniej wiecej wygląda.

dscn2458hw1.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie ładnie sie świeci :shocked:, pierwszy raz widze tak wypolerowany wydech :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super nie!! ta udiczka też 2.5 150 ps w tiptronicu.[br]Dopisany: 15 Grudzień 2007, 10:38 _________________________________________________zapytam sie dokładnie tego kumpla jak on to robił ,to na spocie Ci powiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...