Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50


SoMeS

Rekomendowane odpowiedzi

Ile kosztuje utrzymanie plomb na swoim miejscu ? :decayed:

Odnośnie wydechu..

13062008718.jpg

13062008719.jpg

13062008720.jpg

13062008721.jpg

13062008722.jpg

13062008723.jpg

13062008724.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie wydechu..

13062008718.jpg

13062008719.jpg

13062008720.jpg

13062008721.jpg

13062008722.jpg

13062008723.jpg

13062008724.jpg

no i to by nie było głupie :good: jak już skończę błotniki i się będę znów nudził to przerobię temat :)

Ile kosztuje utrzymanie plomb na swoim miejscu ? :decayed:

spytaj mojego dentyste jak przychodzę co chwila z reklamacją :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezdzi na betonie a pózniej w pracy marudzi ze zeby go bola :wallbash:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 00:39_________________________________________________a tak pozatym Tomek to aby raz musze Cie pochwalic :wink4: duzo lepiej to teraz wyglada :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezdzi na betonie a pózniej w pracy marudzi ze zeby go bola :wallbash:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 00:39_________________________________________________a tak pozatym Tomek to aby raz musze Cie pochwalic :wink4: duzo lepiej to teraz wyglada :good:

:decayed:

troche pracy i będzie do malowania gotowe :)[br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 14:27_________________________________________________mała aktualka w planach w pierwszym poście... tak w skrócie to raczej na pewno dojdzie wspomniany wyżej podwójny wydech, na dniach pobawić się z usztywnieniem zawiasu, nowymi odbojami i rozpórką, turbo timer, pogrzebie jeszcze ciut w silniku, no i trza było by car audio wreszcie ogarnąć wsadzić jakiś konkretny piecyk bo poprzedni daremny się spalił i zrobić większą zabudowę dla tego głośniczka :)

dsc00308llll.jpg

ale wszystko to jak będzie nieco więcej czasu :good:

aaa i 18tki oraz tylne lampy mają nowych odbiorców, zostały w klubie więc temat zamknięty :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SmS jakie odboje kupiłeś ?

nie kupiłem jeszcze wiem gdzie chyba są w czwartek mam zamiar po nie podjechać.. aktualnie to nie mam żadnych siada za***iście ale i równie za***iście dobija więc trzeba coś z tym zrobić i wsadzić tam coś twardego :)[br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 18:27_________________________________________________namierzyłem w etce, iż dostępne były odboje dla zawieszeń sportowych w naszych kochanych B5 :tongue4:

jak by ktoś był zainteresowany to numer części wygląda tak: 8D0512131

chyba w takim razie podjadę do serwisu :)

i byłbym wdzięczny jak by mnie ktoś uświadomił czy stabilizatory z rs4 podchodzą do a4 :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo też szukam jakichś twardych odbojów, a w PL problem z tym jest :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo też szukam jakichś twardych odbojów, a w PL problem z tym jest :confused4:

myślę że zrobię tak jak mówiłem bo z tego co widzę to te ori sportowe są krótsze i z innej mieszanki a więc zapewne twardsze no i cena przyjemna więc w tygodniu pochwalę się efektami :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad TurboTimerem sie zastanów, szkoda kasy w dieslu na to wydawać, sam chcialem montowac, ale wszedzie pisze ze w dieslu to sluzy raczej jako bajer.. Wystarczy km przed dojazdem do domu nie upalac go juz tak bardzo i starczy . Diesle nie osiagaja takich temperatur jak bezyniaki..

A jak juz bardzo chcesz TT to zastanow sie nad greddy, w konsoli poliftowej pasuje akurat w cup holdera.

cos takiego..

http://cgi.ebay.com/GREDDY-FULL-AUTO-TURBO-TIMER-II-BLACK-SEPARATE-DISPLAY-/200472999845?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item2ead1f37a5

[br]Dopisany: 24 Styczeń 2011, 09:31_________________________________________________http://cgi.ebay.com/Trust-Greddy-Turbo-Timer-II-Genuine-Item-Warranty-NEW-/120497355872?pt=AU_Car_Parts_Accessories&hash=item1c0e33bc60

Wiem Dawid ale tu nie chodzi nawet o temperaturę ale nawet po wskaźniku doładowania widzę ile suszarka potrzebuje żeby zeszło do końca poza tym lepiej niech jest... inna sprawa że mam zamiar założyć taki z cyfrowym wskaźnikiem EGT od razu bo z tym będzie trzeba się kontrolować.. widziałem już wypasiony ale póki co mam ważniejsze wydatki :)

przebadałem dzisiaj trochę podłogę z tyłu.. popatrzyłem na dokładkę... i już wszystko wiem... d*pa będzie jeszcze większy kox :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie jak będziesz wiedział coś o tych odbojach to daj jakiś cynk :tongue4:

jutro zamawiam w serwisie te sportowe co były dostępne i zobaczymy jak to będzie grać :good: myślę że w środę zamontuje razem z rozpórką
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SoMeS jakby skonczyly Ci sie pomysly na nowe mody to mam cos dla Ciebie :kox::polew: :polew: :polew:

http://link.marktplaats.nl/416205726

tak sie prezentuja na B5 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie odebrałem nowe gadżety :naughty:

ori sportowe odboje.. purki.. nie porównywalnie twardsze od tych co mam teraz :kox:

dsc02762a.jpg

no i pokusiłem się o kolejny bajer pod maskę tak co by się z tego mini stożka nie sączyło... :) myślę że podepnę go za pokrywą zaworów w okolicach filtra powietrza :mysli:

dsc02764i.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta ale jak ja kupiłem oiltank od adamoo to się besita pytała po co, że tak żyga olejem?? :gwizdanie: :polew: :polew:

tyś to jest urwis

ile ma wysokości ten oil??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta ale jak ja kupiłem oiltank od adamoo to się besita pytała po co, że tak żyga olejem?? :gwizdanie: :polew: :polew:

tyś to jest urwis

ile ma wysokości ten oil??

a bo ja już tak mam :tongue4: wysokości ma na moje oko jakieś 20cm :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie bydle ja nie mam zbyt tego swojego pierdla gdzie założyć

spora pucha spora... ale mam sporo luzu pod stożkiem to tam pewnie pójdzie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie bydle ja nie mam zbyt tego swojego pierdla gdzie założyć

wujki wiecie jak prawilnie OCT w AFNie zamontowac? na ktore rułki? :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...